INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupim dionicu u otvaranju i 20 minuta kasnije sam u minusu 10%!
osjećam se kao mudar ulagač!


…U krugovima bliskim Ini može se čuti kako se MOL-u ne žuri jer ne želi da ga se optuži kako se u vremenu prijenosa vlasti u Hrvatskoj dokopao većinskog udjela, jer su gotovo sigurni da je to ionako samo pitanje trenutka. Vladin pokušaj da ih zakonom zaustavi na 49 posto propao je, Kukuriku koalicija protivila se takvom zakonu, pa u MOL-u i nemaju razloga za žurbu jer većinski se paket sada čini potpuno izvjesnim…

http://www.seebiz.eu/dionice-croatia-osiguranja-i-janafa-jos-u-drzavnom-vlasnistvu/ar-20581/

Nema tu milosti ni obzirnosti kolega, radi se o ZLATNOJ dionici .
Još samo 116.000 dionica im fali.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Jel pre rano za konstataciju, da je povijsna cijena dionice INE bila 4.498,00 kn!?

—-čestitam kokega ING, prodali ste na povjesnom vrhu [thumbsup]

Kune nisu problem, kuna nema

Ne moras mi to pričat loris, hebiga – nitko ne zna koliko im fali, pa niti oni – to su sve preptostavke – a pretpostavka je majka svih zaheba. Vidjet ćemo, no ovakav tempo nij nimalo loš niti za jednu, niti za drugu stranu – sve u svemu bitno je da se priča okreće u celofanu….


ING, 19.12.2011. u 14:27
@ ING
Moguće je, da MOL sutra možda i ne bude agresivni kupac! Pričeka!

Ucijeloj prici oko MOL-a stoje RUSI.
Otome sam vec pisao prije godinu dana.
Pa zar mislite da bi Rusi pustili MOL tek tako,hm,hm,Oni žele INU i izlaz na more a koliko znam INA ima 16% JANAF-a.

Tko je platio proviziju Sanaderu???
Možda Mađari…..ne nego Rusi

Tko je to otkrio????? Amerikanci!!!

[cool] [rolleyes]
[/quote]

Za sada nešto i pogodio, da Molovi burzovni sateliti ne žure sa kupnjom dionice..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


kupim dionicu u otvaranju i 20 minuta kasnije sam u minusu 10%!
osjećam se kao mudar ulagač!

a šta si je kupija odma , počekaj malo…..da e vidi kako ide

haha, netko veći skida po jednu dionicu sa aska,pa onda skine 20 komada i onda pričeka "stručnjake" da se preskaču na bidu dok ih se dovoljno ne nakupi i onda ih pokosi rafalom od 100 komada do 4000 [lol]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

čuj, bilo je dosta takvih "povijesnih" procjena…
za razne dionice i za razne cijene, gornje i donje, pa na kraju ništa od povijesti [lol]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

1.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
4.725.620 47,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
REPUBLIKA HRVATSKA
4.483.552 44,84 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND
219.753 2,20 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4.
PBZ D.D.
155.884 1,56 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND
80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND
63.870 0,64 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND
46.100 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.
16.592 0,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND
10.743 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
5.183 0,05 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
Ukupno: 98,07

Mali su požurili vidi se po prometu da ih je čekanje razljutilo,zato i i blokada do 14 H je bila…

Još milion i osamsto tisuća slobodnih dionica,a za Mol samo milion….


haha, netko veći skida po jednu dionicu sa aska,pa onda skine 20 komada i onda pričeka "stručnjake" da se preskaču na bidu dok ih se dovoljno ne nakupi i onda ih pokosi rafalom od 100 komada do 4000 [lol]

novi krug. skinuo 6 komada sa aska i evo jeleni su počeli preskakivati jedan drugoga,čim se napunilo 30-40 komada odmah Božićno darivanje do 3900 [lol]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Osobno mislim da 90 posto vas tuče tek tako da tuče.Mol po meni čeka.Stavite se u njegov položaj.Danas je protrgovano 1012 komad.Na cijelom asku je 2977 komada.Pa gdje je to od jedan ili više posto koliko im treba.Pa budu se ljudi i opustili.Pa scenarij je isti kao i prošli put.Pa nisu blesavi davati ohoho više po komadu kad smo mi i tako i tako mutavi pa ćemo sami sebi skočiti u želudac i prodati za budzašto.
Firma koja objavi dobit 2 milijarde u tri kvartala ………………pa koja to još može osim INE.
Cijena…………ja ću čekati pravi rasplet ,ali dat ću za 20000 po komadu.Ispod ni lipe.

peyo

New Report

Close