INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto ovo više ne otpuste?
Poslije mogu ganjati MOL, koliko god žele…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

ANTE SAMODOLE KADA ĆEŠ DATI OSTAVKU NA SVOJE MJESTO?????

MINUTA PRIJE OTVARANJA TRGOVANJA, A NIKAKVE OBAVIJESTI O TRGOVINI INOM, ŠTO JE OVO????

Sramota, da li će se više ikada trgovati Inom?

U ćemu je sada problem, ako je MOL sve pojasnio i dokumentirao???
Sramota kakvi ljudi vode HANFU?

I mi bi u EU?
Blokirat će nam pregovore do iduće godine!

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Odluka sa danom 23.05. da trgovanja nema do 20.05.???

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovo više nije normalno. Upucao u INU špekulativno zadnji keš i sada zablokiran. Koja sramota.


Odluka sa danom 23.05. da trgovanja nema do 20.05.???

Kakvi nesposobnjakovići! [lol]

OMF-ovi sutra dobijaju dividendu HT pa će pustiti trgovanje, valjda ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Odluka sa danom 23.05. da trgovanja nema do 20.05.???

Kakvi nesposobnjakovići! [lol]
[/quote]
čitajte malo pažljivije!
Današnja odluka vrijedi do okončanja postupka, datum neodređen, znači može biti i sutra ukinuta.



Odluka sa danom 23.05. da trgovanja nema do 20.05.???

Kakvi nesposobnjakovići! [lol]
[/quote]

Pa kazu da nam ne treba MONITORING!! Treba,treba. [bye]

Teško da postoji primjer u svijetu gdje je regulator toliko efikasno, bahato i sustavno uništavao vlastito tržište kapitala kao što je to slučaj u Hrvatskoj.


Ovo više nije normalno. Upucao u INU špekulativno zadnji keš i sada zablokiran. Koja sramota.

To si sam kriv nisi li? Ta valjda dobrobit drustvu mora biti prije u listi prioriteta nego sitni interesi pojedinaca?

Vecina vas koji placete tu ste obicni spekulanti koji su se nadali omastiti brk a sada nemogu podnjest onu druku stranu medalje..Dobro ste znali za rizik blokiranja trgovine, znali ste da se tu rade mutni poslovi i znali ste da ce se to sigurno ici istrazivati..Sada kada regulator napokon radi svoj posao i kada barem jedan dio institucija radi svoj posao sada ste protiv toga radi 2-3 bureka koja cete zaraditi, a ne gledate da ukoliko MOL dobije vecinu cete sve vi to ljepo platiti nazad njemu indirektno

smjesni ste

...


To si sam kriv nisi li? Ta valjda dobrobit drustvu mora biti prije u listi prioriteta nego sitni interesi pojedinaca?

daj ne lupaj, svi znamo da ovo ne ide ispod 6k/komad min. Man’se burek metafora, ovdje je u pitanju velika lova.

smjesni ste

hvala.


Odluka sa danom 23.05. da trgovanja nema do 20.05.???

mozda 20.6. ili 20.05. 2013?

Postanite Eu-robovi

New Report

Close