INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne kužim rast cijene dionice od firme kojoj je upitno poslovanje kroz 20-ak god. koliko se predviđaju zalihe nafte u svijetu ( 20-30 god. a bojim se da je puno kraće )

i ovi se zovu investitori?

Postanite Eu-robovi


nebojte se !
Pitanje je koliko još nafte ima neistražene .
Pa i u Hrvatskoj .
INA i dalje istražuje u Hrvatskoj , Aziji i Africi .
Što bude manje nafte cijena će biti veća .
INA će više zarađivati .
Dionica INE će vrijediti sve više i više .

Pero nije točno ovo što pričaš. Znam da svatko vuče na svoju stranu, ali istina je samo jedna.
U Hrvatskoj se istražuje?? Ona je skroz na skroz istražena i ako se nešto i pronađe to će biti par kapi.
U Africi?? Tamo se NE ISTRAŽUJE, a od proizvedenih količina INI ide 5%, ne nije greška %% NE 50%.
U Aziji?? Misliš na Siriju vjerojatno, da istražuje se blok koji 90% nema ni nafte ni plina.
Dodajmo ovome stanje u Siriji, koje je stvarno opasno, i koje ako bude frke jednostavno INA neće moći naplatiti isporučenu naftu ili neće ni isporučivati već će čekati stabilizaciju. A ona moze potrajati.Bilio kako bilo ovaj porast nema vetze sa situacijom u INI već je čisto špekulativan jer opet "SVI IGRAČI" igraju.
Evo samo da iznesem činjenice, premda i meni odgovara rast jer sam opet kupio "par" komada.
Sretno svima
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

INA ima nalazišta nafte i u Hrvatskoj koja ne explatira jer se nije isplatilo kad je nafta bila po 20 $ barel .

A kad nafta bude po 120 $ barel isplatit će se itekako .

Ja ovdje ne drukam da bi vama prodao moje dionice već da bi vi ostvarili zaradu kakvu sam ja već ostvario .

Znate pošto su SDP+HNS+HSLS+HSS prodali INU MOLU ?
Po 1000 kn ! I hvalili su se kako su dobro prodali .

Za sada ne prodajem dionice INE !

.

vatreni ,

INA je našla u Siriji nafte za 9.600.000.000,00 USA $ !

I šta ako su sada tamo privremeno neredi ? Koga briga ?

Tamo di se crpi nafta mir je .

Pa ta nafta neće nestati zbog privremenih nereda .

Kolega , vidim da si prodao svoje dionice prejeftino pa pokušavaš uvjeriti sebe a i nas kako si mudro postupio .

Možete vi mene ocjenjivati loše (1) ali ta ocjena govori o vašem jalu , zavisti i ljubomori što još nisam prodao dionice INE .

Bez obzira šta ti mislio ja INU ne prodajem do daljnjega !

Ako je nekome dionica vrijedna 4.200 kn , onda je vrijedna i meni !

.

Stanje u Siriji trenutno utjece na inu kao na lanjski snijeg.
Borba više nije za postotke nego za promile.

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Vlada je nemocna a Europa zagovara trzisno natjecanje.Mislim da ovdije jos uvije moze biti svega!!

Ovo sam napisao u vrijeme kada je Vlada blokirala trgovanje sa dionico i mislila napraviti ono šta su Mađari sproveli u djelo ali im nije uspjelo.

Bez obzira na stanje u Siriji ovdije je borba za svaku dionicu.
Mađari su u stanju(preko svojih igrača) platiti i 5000-6000 kn jer su u pitanju izuzetno mali postotak.
BORBA JOŠ TRAJE.

ja sam svoje stavio na cca 5000kn.
možda bih trebao biti i pohlepniji, to se dosad ovdje isplatilo, ali meni dosta [yawn]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


Stanje u Siriji trenutno utjece na inu kao na lanjski snijeg.
Borba više nije za postotke nego za promile.

a što će biti s cijenom dionice INE kad netko dođe do tih par promila koji mu fale??? [undecid]

Pero da se više ne natežemo, OK?
INA NEMA nalazišta u Hrvatskoj koja ne eksploatira.
Sve što je nađeno u eksploataciji je. U Siriji je INA našla dosta nafte i plina, ali na 1 bloku. Na drugom bloku nije našla ništa.
Ako dođe do međunarodnih sankcija onda Sirija neće ni svoju naftu moći izvoziti, pa naravno da onda ni našu "ININU" neće otkupljivati i plaćati.
JA imam 32 dionice čisto špekulativno i nemoj više sa bezveznim forama "Vi ste prodali pa vam je žao…"
Takve stvari ostavi za šefa, on je na tom komunikacijskom nivou. [bye] [bye]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


a što će biti s cijenom dionice INE kad netko dođe do tih par promila koji mu fale??? [undecid]

Treba pogodit tajming,kao u svemu!
Ali da se nije moglo zaraditi,moglo je.

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

ma kakvi promili.
1 promil je 10000 komada pa vi mislite.
Trenutno na asku 1139 komada, od 4200 do 20000 HRK, prosjek aska 5313 HRK/kom.

Ovja na kupnji na 4 155 sa 200 komadaa je shvatio da mu nitko neće prodati.
Valjda će sada sa manjim nalozima probati.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close