INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

morate se pomirit da ovo ide opet ispod 2000kn,slovaci neće više kupovat zbog istrage nema tko održavat ovu apsolutno nerealnu cijenu.

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

koja je ovo burza [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pamet u glavu i sa nalozima van sa aska ,bit će poslije plača.

peyo

Ja očekujem još jedan val prema dolje i onda up.INa možda ne vrijedi 4000 po dionici ali ovih preostalih 1,5% dionica vrijedi puno više od 4k.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Pamet u glavu i sa nalozima van sa aska ,bit će poslije plača.

A šta će bit plača, ovo je napuhano do boli. Pad je bio itekako očekivan.

Možda za tebe da kupiš jeftinije,ali šta veli kolega samo 1,5% dionica je vani……..

peyo

55 dionica prodano i obustava … naše trziste je smijesno, regulator sizofren, pravila budalasta, nadzor nikakav … Evo, dajte mi recite koju dionicu zelite da gurnem u blokadu – pozitivnu ili negativnu, izaberite – sam samcat cu, ne treba mi nicija pomoc! Ako je ‘napuhavanje’ krimen, zar nije i ‘ispuhivanje’??

Događaji u budućnosti uvjetovani su onima u prošlosti, a na njih više ne možemo utjecati ...

Tek je krenulo, a naša Vlada i naši fondovi, a odlukom Vlade, već su izgubili dvije milijarde ( 2.000.000.000,00 ) Kuna na dionici INE.

Zar nemamo Vladu nad vladama ??????

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Usvakom slučaju 3986 je na izvolite na asku.Pa ako nije bilo skupo 4050 ,onda je ovo na akciji.

peyo

Ili možda namjerna igra vlade i fondova,da se pokupi ostatak puno jeftinije………..

peyo

Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama INA-R-A nastaviti u 12:56

http://zse.hr/default.aspx?id=34844

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Izgleda da su je mirovinci odlučili braniti na 3600.
Ne smiju si dopustiti preveliki pad, razapeli bi ih.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close