INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U cijeni dionice INE 3.500,00 kuna je REALNO a ovih 500,00 kuna su ŠPEKULATIVNE, dakle netko računa da bi se tih 500 kuna isplatilo uložiti obzirom na strukturu dioničara.

No ne zaboravimo da bi taj ŠPEKULANT mogao biti i netko tko je ODLIČNO informiran o nekim detaljima iz područja ISTRAŽIVANJA.
Pa dva izvršna direktora su letjela iz MOL-a i INE . Možda je došlo do curenja informacija?

Odlično si povezao…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kako se za vrijeme stopirane trgovine kupnja potpuno povukla?

Kune nisu problem, kuna nema

I ovako se može zaštititi nacionalne interese: obustaviš trgovanje i nitko ne može steći 50%+1.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


I ovako se može zaštititi nacionalne interese: obustaviš trgovanje i nitko ne može steći 50%+1.

ma genijalno….još neka produže blokadu trgovanja do ulaska HR u EU i našoj sreći neće biti kraja… [bye]


blokada i dalje …ovo je već smiješno!
pa dokle će cijela burza biti talac INE????? [angry]

Nitko vam nije kriv, zašto ne trgujete ostalim dionicama. To je samo u glavama ljudi a zapravo dionica Ine je trenutno najlošije ulaganje na ZSE. Sve ostale dionice su bolja prilika pa neznam što se čeka. Ja sam nakrcan….


kako se za vrijeme stopirane trgovine kupnja potpuno povukla?

Nalozi se smiju micati ali se ne smiju mijenjati ni stavljati novi. Ni na kupnju ni na prodaju.
Meni nije samo jasno kako se na kabi pojavio novi nalog odmah u 10 a nebi se smjelo moći prije 11.


…dionica Ine je trenutno najlošije ulaganje na ZSE. Sve ostale dionice su bolja prilika pa neznam što se čeka. Ja sam nakrcan….

jesi baš našao kad ćeš se nakrcati!?! što misliš kad INU deblokiraju, pa kad zvekne dolje -20%, da će tvoje dionice tada početi rasti??? potonut će još jače od INE!!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

trgovanja neće biti sljedećih godinu dana!!!!!
Dok Uskok sve prevrti, te malo zagrebe u investicije INA – MOL – PODRAVKA mogl obi biti SVAŠTA!!!!!!
Čak i povlačenje MOL-a iz INA-e!!!!
ANALIZIRAJTE MALO!!!!!!!!!

Kolege ,

mudra je odluka MOLa da 950 miliona dobiti uloži INA u razvoj i istraživanje . Za razliku od njih Vlada bi isplatu dividende koju bi onda podjelila parazitima koji bi tu lovu pojeli i po$rali .

Cjena energije u svjetu raste i svakim danom bit će sve skuplja , vjerojatno još narednih 20 godina . Zbog toga sam siguran da su naši Mirovinski fondovi a i svi drugi pametno ulagali . Za budučnost .

Istina , cjeli ćemo život plaćati danak Mađarima zato jer smo prodali INU Mađarima . Prodali su oni koji nisu bili dovoljno stručni , pametni i pošteni (Slavko Linić i prov.Jurčić iz SDPa) , 25 % +1 dionicu po 1000 kn ! Prodali su 25% sa većinskim pravima , naftu ,plin ,vodu …..
I hvalili su se kako su skupo prodali INU , a Mađari su znali da su INU dobili za kikiriki . A di je ta lova završila ? Nitko nezna . I nitko iz SDPa još nije u Remetincu ?
Bit će uskoro izbori pa ćemo glasati za one koji su prodali dionice INE po 1000 kn ? Ili ćemo glasati za one koji su prodali INU po 2800 kn . Ili ćemo glasati za one koji nisu prodali dionice INE već ih kupuju ?

U ponedjeljak neće biti stampedo ,jer su oni prestrašeni već prodali dionice INE . A oni koji još imaju dionice kupovat će ih na rasprodaji . Ako dionice INE budu po 3000 kn bit će to Eldorado za mudre investitore .

Nikoga ja svojim postom ne nagovaram , ali ako će cijena biti jeftina iskoristit ću priliku i dokupiti dionica INE .

Pozdrav

Blokada i dalje traje .
Oni koji znaju koliko vrijedi dionica INE i dalje drže cijenu 4.000 kn , 5.000 kn , 7.000 kn , 10.000 kn , 15.000 kn .
A vi koji nemate dionicu toliko se trudite dokazati da INA vrijedi manje od 3000 kn .
Nastojite kupiti jeftino dionicu ?

Želite prestrašiti prestrašene da vam jeftino prodaju dionice ?

Koja je razlika između mene i vas koji me loše ocjenjujete ?
Ja koji imam dionice INE prikazujem fer , realnu cijenu 4.500 kn ,
a ako bude cijena 3.000 kn dokupit ću .
Nikog ne obmanjujem , da dionica ne vrijedi više od 3.000 kn .
Vrijedi 4.500 kn , ali ja nudim danas za vašu dionicu 3.000 kn !
Jeste li shvatili ?

Pozdrav

.

MOL se nece povuci, nisu ludi. tek sljedi profitabilnost.


MOL se nece povuci, nisu ludi. tek sljedi profitabilnost.

Jedno je ŽELJA a drugo KRŠENJE ZAKONA I MOGUČNOST PONIŠTENJA ULASKA MOL-a!!!!!!!



MOL se nece povuci, nisu ludi. tek sljedi profitabilnost.

Jedno je ŽELJA a drugo KRŠENJE ZAKONA I MOGUČNOST PONIŠTENJA ULASKA MOL-a!!!!!!!
[/quote]
dajte ljudi, ne provaljujte, kakvo poništenje ulaska mol-a. Mol se može povući samo na jedan način – da nas preproda ruskim naftašima, na Šternovo zadovoljstvo, on je tamo i postavljen da kontrolira ko se sve mota oko slasnog zalogaja kao što je INA. A onda ćete vidjeti da ovih 2% vrijedi 5k min, u finišu i znatno više, što je njima iskrcati 70 mil eurića sa većinsko vlasništvo u INA. Nadam se da me moderator neće dilitati kao kad sam napisao da Popijač dila loše jabuke preko Todorića.

New Report

Close