INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po meni to će prije gore nego dolje, a ovi zadnji događaji samo potvrđuju kolike se borbe vode za većinski udio.


po meni to će prije gore nego dolje, a ovi zadnji događaji samo potvrđuju kolike se borbe vode za većinski udio.

zaboravio si spomenuti da se nisi iskrcao na vrijeme po 4000 kn? [yawn]

Tako je kolega kangar,upravo sam to probao objasniti i jučer na ini,i evo sad na Đuri.Sve zeleno,cijeli svijet,a mi se bojimo pada suhog zlata.Zaboravite.Možda neko od špekulanata proba rušanje ali to će biti toliko providno,da mu sigurno neće upaliti.Kod mene u Ini ima jako puno ljudi koji ni ne razmišljaju o prodaji,vele-neka stoji kruha ne traži.I u pravu su.Za tih 2% će biti neviđena bitka.A šta se tiče fondova,jao si ga nama ako nam oni budu mirovinu zarađivali,pa INA je živi dokaz.A sve, skoro sve naše dionice su "INA",I sa svima će biti isti scenarij-ZAŠTO-zato šta smo vrijedan narod, ali ne znamo cijeniti svoje.Ko god bude držao INU bit će pun para kroz godinu dana a možda i prije.SRETNO.

peyo

Evo pogledajte i sami, mađari poludjeli. Nemože ta ljubav 49% : 49% ili po novom 50% : 50 % biti održiva.

http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=119

Vladi bi dobro došla dividenda od 45 Kuna po dionici ili milijardu Kuna, taman za dokupiti još jedan posto !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Loris -car si evo to je odgovor na moj post.

peyo



Postoji mogučnost da će INA isplaćivati dobit za 2010. , zavisno od odluke skupštine !

Pero koje dividende :)….. Neki dan ti je bila vjest da nista od dividende ove godine, uprava predlozila a nadzorni odbor potvrdio da sva dobit ide u zadrzanu dobit i zakonske rezerve….nista od dividende jos dugo dugo

[/quote]

HaoRen ,

informacija o dividendi je nova današnja vjest .
Hrvatska i fondovi traže isplatu dividendi .
Dali će biti isplaćena dividenda za 2010.godinu odlučit će skupština u 5. mjesecu .
Gotovo sam siguran da će isplaćivati dividendu .

Usput koristim priliku da se zahvalim kolegama koji su jeftino prodali dionice INE pa mene vlasnika dionica iz jala i zavisti ocjenjuju sa jedinicama .
Jel vam lakše pri duši kad me loše ocjenite ?

Dio dionica INE sam prodao i kupio sam novi Mercedes a dio za sada neću prodati već ću u ponedjeljak dokupljivati ako cijena bude povoljna .

Pozdrav i nebojte se

.




Postoji mogučnost da će INA isplaćivati dobit za 2010. , zavisno od odluke skupštine !

Pero koje dividende :)….. Neki dan ti je bila vjest da nista od dividende ove godine, uprava predlozila a nadzorni odbor potvrdio da sva dobit ide u zadrzanu dobit i zakonske rezerve….nista od dividende jos dugo dugo

[/quote]

HaoRen ,

informacija o dividendi je nova današnja vjest .
Hrvatska i fondovi traže isplatu dividendi .
Dali će biti isplaćena dividenda za 2010.godinu odlučit će skupština u 5. mjesecu .
Gotovo sam siguran da će isplaćivati dividendu .

Usput koristim priliku da se zahvalim kolegama koji su jeftino prodali dionice INE pa mene vlasnika dionica iz jala i zavisti ocjenjuju sa jedinicama .
Jel vam lakše pri duši kad me loše ocjenite ?

Dio dionica INE sam prodao i kupio sam novi Mercedes a dio za sada neću prodati već ću u ponedjeljak dokupljivati ako cijena bude povoljna .

Pozdrav i nebojte se
[/quote]

Ini prijeti prekid poslovanja u Siriji, ako skupština odluči isplatiti dividendu a ujedno se desi prekid crpljenja nafte u Siriji, Ina će biti u gadnim problemima kolega!!
To mađari jako dobro znaju a našoj vladi je očito drago da Ina ponovno dođe na rub propasti, jel kako drugačije objasniti ovu kajlu koju su zabili mirovincima kada su ih nagovorili na kupnju dionica a onda donjeli novi zakon [lol]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

kad krene potop INE u ponedjeljak čut će se lelek do Budimpešte [embarass]

pozitiva ,

kolega nemoj biti katastrofičar , nemoj se bojati , budi optimista .
Pa i samo ime ti govori pozitiva – nešto pozitivno a ne negativno .
Najnovije vijesti od juče , u Siriji blizu naftnih polja ama baš se ništa ne događa .
A to što su mirovinci kupili INU dobar je posao za njih a i za naše mirovine .
Već sam više puta pisao , dionica INE vrijedi 4.500 kn danas a njihov ulazak u INU je 3.350 kn.
Ako će u ponedjeljak prestrašeni prodavati po 3000 kn ja ću s veseljem dokupiti .

Pozdrav

.


kad krene potop INE u ponedjeljak čut će se lelek do Budimpešte [embarass]

Sreća, pa ti nemaš ni komada…..niti ti pada napamet kupiti i da je 1800 kn.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

pozitiva ,

kolega nemoj biti katastrofičar , nemoj se bojati , budi optimista .
Pa i samo ime ti govori pozitiva – nešto pozitivno a ne negativno .
Najnovije vijesti od juče , u Siriji blizu naftnih polja ama baš se ništa ne događa .
A to što su mirovinci kupili INU dobar je posao za njih a i za naše mirovine .
Već sam više puta pisao , dionica INE vrijedi 4.500 kn danas a njihov ulazak u INU je 3.350 kn.
Ako će u ponedjeljak prestrašeni prodavati po 3000 kn ja ću s veseljem dokupiti .

Pozdrav

Smanjivati će oni ulaz kao i sa svakom dionicom do sada u koju su uložili

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/hanfa-prijavila-da-su-dionice-ine-kupljene-opranim-novcem!,108818.html

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/vlada-tvrtke-u-kojima-drzava-ima-udio-isplatit-ce-dividendu%2c-pa-i-ina,108828.html

Mađari žele zadržati dobit zbog financijske stabilnosti tvrtke a vladu za to nije briga… jako opasna odluka [embarass]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close