INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vaš link

Nema to veze s ničim .
To će biti mali prekid da investitori skupe lovicu za dalje dizanje cijene .
Od 01.04. dionici INE cjena će porasti .
I tako sljedečih 20 godina !
Dio dionica INE sam prodao (nažalost) po 4000 kn , i već se vozim u novom Mercedesu .
Ostatak INE nemogu prodati tako jeftino .
A na izborima ćemo glasati za najbolje , ili za najmanje loše , a koji neće biti u Remetincu !
Pozdrav , skupljajte peneze za novi uplaz !

.

Ovo samo pokazuje nemoć Hanfe. Trebali su pusiti trgovanje, a probleme od skrbničkih računa blokirati, te tako bi u roku 5 minuta dobili informacije tko stoji iza tih računa, a naši fondovi bi nastavili popunjavati kvotu.

Sada do 1.04.2011. skrbnički se mogu konsolidirati i na miru razmisliti o novim potezima umjesto da su ih u paniku doveli.
Zato se postavlja pitanje dali Hanfa možda i igra za skrbničke ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovo samo pokazuje nemoć Hanfe. Trebali su pusiti trgovanje, a probleme od skrbničkih računa blokirati, te tako bi u roku 5 minuta dobili informacije tko stoji iza tih računa, a naši fondovi bi nastavili popunjavati kvotu.

Kao da oni ne znaju tko stoji… i javno i tajno.

Ne bi inače ništa ni blokirali, da ne znaju.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Ovo samo pokazuje nemoć Hanfe. Trebali su pusiti trgovanje, a probleme od skrbničkih računa blokirati, te tako bi u roku 5 minuta dobili informacije tko stoji iza tih računa, a naši fondovi bi nastavili popunjavati kvotu.

Sada do 1.04.2011. skrbnički se mogu konsolidirati i na miru razmisliti o novim potezima umjesto da su ih u paniku doveli.
Zato se postavlja pitanje dali Hanfa možda i igra za skrbničke ?

Nevjerovatno kako su zaštitili inu od daljnjeg pada zbog uhičenja i češljanja uskoka a još ako NATO intervernira u Siriji gdje ina vadi 75000 barela nafte dnevno ode dionica na svoju realnu vrijednost!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ne bi se složio da im ništa ne mogu. Ja mislim da su ovde država i hanfa u dobroj situasiji jer oni kreiraju pravila igranke, a ne mol… sem toga Samodol je i javno dao do znanja na čijoj je strani i kako će da odigra… Ove istrage oko Ine verovatno su mađarski pritisak na Vladu da popusti, no sad će verovatno krenuti i istrage uskoka prema Mađaronima u Ini i mislim da od svega neće na kraju biti ništa ili će biti totalni ršum. Nema zlaćane sredine.

Problem bi mogla biti politička razina ako mađari počnu da stišću za gušu i lobiraju za odgodu datuma sa nekim nesklonim državama… a onda će bit drž nedaj…

Sve u svemu, karte su podeljene i igra još uvek traje.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Nevjerovatno kako su zaštitili inu od daljnjeg pada zbog uhičenja i češljanja uskoka a još ako NATO intervernira u Siriji gdje ina vadi 75000 barela nafte dnevno ode dionica na svoju realnu vrijednost!!

jesu je zaštitili,al na kratko….za par dana nastavlja se trgovanje….. moglo bi uskoro postati gadno za male dioničare INE ako se kupnja odjednom povuče ispod 3000 kn [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

6. glavni izvršni direktor MOL-a Mosony podnio ostavku

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



Nevjerovatno kako su zaštitili inu od daljnjeg pada zbog uhičenja i češljanja uskoka a još ako NATO intervernira u Siriji gdje ina vadi 75000 barela nafte dnevno ode dionica na svoju realnu vrijednost!!

jesu je zaštitili,al na kratko….za par dana nastavlja se trgovanje….. moglo bi uskoro postati gadno za male dioničare INE ako se kupnja odjednom povuče ispod 3000 kn [bye]
[/quote]

Nemam dionice ine ali da ih imam bila bi bježanija, praksa je pokazala da u koju god firmu je ušao uskok dionica se je sunovratila, za sad se štite fondovi, vidjet ćemo do kad će im to poći za rukom [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Nevjerovatno kako su zaštitili inu od daljnjeg pada zbog uhičenja i češljanja uskoka a još ako NATO intervernira u Siriji gdje ina vadi 75000 barela nafte dnevno ode dionica na svoju realnu vrijednost!!

jesu je zaštitili,al na kratko….za par dana nastavlja se trgovanje….. moglo bi uskoro postati gadno za male dioničare INE ako se kupnja odjednom povuče ispod 3000 kn [bye]
[/quote]

Prosjek ulaza naših fondova na današnji dan je 3.565,00 Kuna [cool]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nevjerovatno kako su zaštitili inu od daljnjeg pada zbog uhičenja i češljanja uskoka a još ako NATO intervernira u Siriji gdje ina vadi 75000 barela nafte dnevno ode dionica na svoju realnu vrijednost!!

A što ako INA nastavi vaditi 75000 barela dnevno (ili znatno više jer je po svemu sudeći nalazište bogato naftom) i tako narednih 15 godina koliko traje koncesija?

kolege,

vidim da me pucate jedinicama i navijate na pad INE odnosno dokup ?
Međutim , kako biste mogli opravdati stalni dokup prvih 10 dioničara ?
Kako biste mogli opravdati trenutnu vrijednost INE od 40 milijardi Kuna umjesto duplo, ako znamo da je aktiva 32 milijarde, kapital i rezerve 13 milijardi, te dodatni problem je neto dobit INE od milijardu Kuna bez kapitalizacije novih ugovora od nalazišta nafte i plina ?

Zato mislim i da dokup po 4000 Kuna ili veći je još uvijek dobra prilika !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

OPA BATO

Zbog tajnog kupca Vlada hitno donosi dekret: Nitko neće imati više od 50% Ine

http://www.jutarnji.hr/vlada-hitno-donosi-uredbu–nikome-vise-od-50–ine-/934833/

...

New Report

Close