INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Po zakonu, država mora prodati do 25%+1 do ulaska u EU.
Nije svejedno je li vlada prodaje 20% ili 25% ili 25%+1. Zato bi Vladi jako odgovaralo da stekne 50%+2 dionice

O dobro jutro, već 2 mjeseca to trubim.
Bez obzira ponovo sam dasta INE kupio, a sve preko i 4.000,00 Kuna.

Ono što mogu primjetiti je da na bidu moj nalog nemože biti prvi više od 2 minute nikako i tako već mjesec dana. Ukoliko netko i spusti cijenu po asku nikada ne stignem reagirati iako čekam spreman.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Po zakonu, država mora prodati do 25%+1 do ulaska u EU.
Nije svejedno je li vlada prodaje 20% ili 25% ili 25%+1. Zato bi Vladi jako odgovaralo da stekne 50%+2 dionice

ma koja vlada? mirovinski fondovi nisu vlada zar ne?

Zašto je trgovanje obustavljeno?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

šta je sad?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ponuda po 15 000 dolazi..borgovi i vulkanci se nabidavaju ko će veću ponudu dat [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Trgovina dionicama INA-R-A obustavljena je do kraja trgovinskog dana 01. travnja 2011. sukladno Rješenju HANFAe.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

28.03.2011 10:03:22 INA d.d. – obustava trgovanja
Trgovina dionicama INA-R-A obustavljena je do kraja trgovinskog dana 01. travnja 2011. sukladno Rješenju HANFAe.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

bit ce para [kiss]

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/hAFDYO4wCn1RhqQcl8YAtw==.pdf

pokupovaše im stranci ispred nosa.spašava se šta se da spasiti [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Vaš link

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

dakle češlja se po INI sve ugovore, poslovne tajne i ostale remetinečke tričarije a ciprani poslužiše kao izgovor za blokadu

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


dakle češlja se po INI sve ugovore, poslovne tajne i ostale remetinečke tričarije a ciprani poslužiše kao izgovor za blokadu

aha, i to zadnjih 20 godina……….pa za koga ćemo glasati na izborima? [undecid]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


znaci 1,4,9 su molovi.
8 je spekulativna kupuje i prodaje znaci nicija
2,3,5,6,7,10 igraju za hr

krivo što se tiče 8!!!

8 je MOL!

jer kako inače objasniti prebacivanje cca 3.500 dionica sa 4. na 8. mimo burze u jednom danu.
kolega ako ne pratite promjene svaki dan, to se dogodilo prije otprlike 3 tjedna!!

New Report

Close