INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da je 4050 kn nova razina na kojoj se zadržavamo neko vrijeme (kao što je bila 3650 kn), pa nakon nekog vremena dalje!!

moram priznati da sam oduševljen ljudskom glupošću na ovom forumu!!!???
od cijene 2.800 pa skroz do sada neki konstantno daju ocjene 1 svima koji pišu pozitivno i očekuju rast – apsolutno svi postovi koji predviđaju rast su tako ocijenjeni!!!

dionca konstantno rast a to se i dalje nastavlja, ljudi (uključujući i mene) su očito bili u pravu i dalje su upravu i dalje dobivaju 1?????

ovim putem MODERATORE pitam: nije li njihov posao da onima koji očito te ocjene daju sa razlogom daju nekakvu kaznu ili da ukinu ocjene????

http://www.vecernji.hr/biznis/kupuje-li-inine-dionice-fond-slovacke-clanak-265631

"put prema kupcu u istrazi vodio je do Cipra, Bermuda pa britanskih Djevičanskih otoka, a prema najnovijim podacima put do kupca vodi do Slovačke. Prvi trag vodio je do fonda čiji su osnivači Ciprani s adresom na Bermudima. Zatim je početkom mjeseca utvrđeno da je vlasnik tog fonda drugi fond s britanskih Djevičanskih otoka, a najnoviji podatak vodi prema fondu u Slovačkoj.

Analitičari na tržištu uvjereni su da iza tih kupaca stoji isti nalogodavac jer MOL želi doći do većinskog udjela."

*Nemam dionice Ine, slučajno nabasah na ovaj friski članak na vecernjem, mislim da ce zanimat nekoga

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.725.620 47,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 216.506 2,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 143.480 1,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 60.055 0,60 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 46.100 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 17.947 0,18 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 12.697 0,13 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 10.702 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 97,97

Ako je mol i pod broj 2 4 8 i 9 tada ima točno 49%. Vjerojatno ima njegovih igrača i ispod top 10. Uglavnom treba mu oko 100000 dionica da pređe 50%. Zadatak jako težak, ali moguć…

Promjene za ponedjeljak, 14.03 i trgovanih 1.691 dionicu:

1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.725.620 47,26 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 216.506 2,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 143.480 1,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 60.552 0,61 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 447
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 46.100 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 17.947 0,18 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 13.842 0,14 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 1.145
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 10.702 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 97,98

Jedan od skrbničkih je danas započeo izlaz, da li je to onda ATH ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Jedan od skrbničkih je danas započeo izlaz, da li je to onda ATH ?

Teško je znat jel ATH ili ne, ono što znamo – da je precjenjena!

Mogle bi ponovo krenuti malo jače igrice, npr. ako je krenu jedan skrbnički izlaziT kupac se povuče na 3550 i eto krasne količine po prihvatljivim cijenama za skupiti, prihvatljivim cijenama za MOL!!!

ps Zašto MOL nije dao novu ponudu koju je rekao da će dat tamo još krajem siječnja!!!???

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Jedan od skrbničkih je danas započeo izlaz, da li je to onda ATH ?

kolega, na osnovu čega ste ovo zaključili, bio bih zahvalan na info

DA LORIS i mene živo zanima



Jedan od skrbničkih je danas započeo izlaz, da li je to onda ATH ?

Teško je znat jel ATH ili ne, ono što znamo – da je precjenjena!

Mogle bi ponovo krenuti malo jače igrice, npr. ako je krenu jedan skrbnički izlaziT kupac se povuče na 3550 i eto krasne količine po prihvatljivim cijenama za skupiti, prihvatljivim cijenama za MOL!!!

ps Zašto MOL nije dao novu ponudu koju je rekao da će dat tamo još krajem siječnja!!!???

[/quote]

Rekao bi da neki fond menadžeri vrlo zorno prate forum!

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING
naravno, kak ne
ne samo da prate, nego i uče iz visokokvalitetnih postova kojih ovdje ima na tone
[rolleyes]

New Report

Close