INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega bravomali

kako da mi znamo tko kada i zašto, ako ni hanfa nemože saznati tko stoji iza tog računa ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


kolege može objašnjenje ove situacije da je PBZ skrbnički pao za cca. 3.000 a za toliko Erste poraso na dan kada je ukupni promet bio daleko manji?

kako sam ja to razumio PBZ skrb prebacio na Erste skrb mimo ZSE cca. 3721 kom.
na burzi kupio AZ dob 241
PBZ skrb kupio cca 160
Raif skrb kupio cca 150

TOTAL cca 550 kom

što je otprilike promet tog dana!

a ako je to tako, zaključci bi bili???

moj Erste očito igra uz PBZ skrb (očito je ona prodaja 500 kom od prije par tjedana bila samo "diverzija")

ovaj koji je upo u prvih 10 bi mogo bit neki OIF?
ili još jedan MOL-ov račun?
solo igrač??

u svakom slučaju meni se čini: Let the games begin!!!!

4 i 6 dioničar su u petak opet kupovali

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


kolega bravomali

kako da mi znamo tko kada i zašto, ako ni hanfa nemože saznati tko stoji iza tog računa ?

pa nisam niti to pitao, pitao sam vaše mišljenje (ne točnu inforamciju), od kuda sad ovo prebacivanje sa PBZ skrb na Erste skrb?


4 i 6 dioničar su u petak opet kupovali

s tim da 6. nije dugo kupovao i opet je počeo (naravno da taj dan kada on kupuje AZ dobrovoljni ne kupuje)!!!

INA ipak trpi štete zbog nereda u Libiji.

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Opet je samo 4-i aktivan i kupuje.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Uopče nije važno za male dioničare tko ima 50 % vlasništva INE!
MOL je tako i tako uživao INU kao da ima više od 50 % vlasništa pa je ipak htio kupiti sve dionice .
Zašto ? Zato jel MOL zna koliko vrijedi INA .
MOL je i 2002. znao šta kupuje ali SDP-HNS Vlada nije imala pojma šta prodaje !
Važno je znati da je INA Best buy dionica koja ima budučnost !
INA će ove godine uložiti 230 miliona USA $ u istraživanje i to u Hrvatskoj (Podravina i Jadran) ,Sirija ,Egipat,Iran i Angola .
Prije ulaska Hrvatske u EU , Hrvatska mora prema Zakonu iz 2002. prodati još 20 % vlasništva !
Bit će tu još puno lipih stvari .
Preporčam uči u INU i čekati vrhnje !

.


Opet je samo 4-i aktivan i kupuje.

kupovao je i 6. jučer

Od noćas benzin preko 10 Kuna.
MOL ulaže 300 milijuna Dolara ININIH novaca na istraživanje u Siriji i okolo, a MOL će pobrati šlag koda istraže, samo da INA ne plati porez u RH.

Našima nedostaje još 1% da preuzmu i vrate kontrolu nad INOM, a nije mi jasno zašto ne opale po asku i 10.000,00 Kuna za dionicu jer ovaku će gubici HR gospodarstva, INE i ostalih posrednih okolnosti u zemlji biti bar 2 puta veći od cijene dionice 10.000,00 Kuna .

Uostalom imaju tamo 2-3 skrbnička pa neka s njima naprave blok promet i preuzmu INU više dok sve nije otišlo u 3 pm.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Objavili pa povukli novi cjenik. Vlada će smanjiti trošarine da benzin ostane ispod 10 kuna?

Bravo Popijać, naša će biti zadnja , a ne od Mađara !!!!!!!!!

To što mi puhimo nema veze !

Pripremite se na neki novi porez, MOL je natjerao Vladu da se odrekne svog kolača, pa će Vlada morati po poreznicima.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

koliko realno Rh gubi miliona mjesecno ovim potezom ako neko zna molio bi

New Report

Close