INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



pa daj čekaj malo da kupim po 3300! šta ih grdiš…

aj nek ti bude [thumbsup]
[/quote]

ništa od toga danas.

možda u ponedjeljak…

e, čuo na placu da mađari odustali. [smiley]

Ova INA je super !!!

Sve što kupiš ispod 3500 za pola sata prodaš za 3500 i tako svaki dan cijeli dan.

Mora da ovi fond brokeri imaju Rođo preporuke kada ne razumiju da se vrte u krug i gube novce ili možda i namjerno to rade, naravno za Rođo preporuku ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Promjene za utorak. 18.01 i trgovanih 4.790 dionica:

1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.715.538 47,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 210.152 2,10 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. PBZ D.D. 123.239 1,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 3.623
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 59.430 0,59 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 46.100 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.738 0,14 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 11.071 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 10.702 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 97,54


Promjene za utorak. 18.01 i trgovanih 4.790 dionica:

hmmmmm, znači mirovinci su stali s kupnjom, kupuju samo ciprani [undecid]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

Ljudi ja sam ovdje novi. Danas prodao za 3510, ulaz prije pet dana 3190. Ima li tko kakav pametan savjet šta dalje? Ima li vremena za dokup?


Ljudi ja sam ovdje novi. Danas prodao za 3510, ulaz prije pet dana 3190. Ima li tko kakav pametan savjet šta dalje? Ima li vremena za dokup?

sumnjam da će bit više diskontnih cijena oko 3200, mislim da je to prošlost.
a sve što je lijepo kratko traje.
možda još ulaz oko 3400, nadam se da će bit po toj cijeni.
dal netko misli da mol još uvijek nema šanse???
free floaat je dovoljno velik da uspiju, pogotovo što konstantno kupuju a danas cijena nije išla onako nisko.
vidjet ćemo u idućim danima dali su mirovinci kupovali ovaj tjedan, u utorak nisu…..


Ljudi ja sam ovdje novi. Danas prodao za 3510, ulaz prije pet dana 3190. Ima li tko kakav pametan savjet šta dalje? Ima li vremena za dokup?

ako opet bude po 3200 kn, dobro razmisli da li ćeš tada kupovati jer pitanje je kad će nakon toga cijena opet gore. novi pad na te razine značit će da su mirovinci i ciprani skupili koliko su željeli i da staju s kupnjom…a koliko vidimoiz top10,mirovinci su već stali s kupnjom

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!



Ljudi ja sam ovdje novi. Danas prodao za 3510, ulaz prije pet dana 3190. Ima li tko kakav pametan savjet šta dalje? Ima li vremena za dokup?

ako opet bude po 3200 kn, dobro razmisli da li ćeš tada kupovati jer pitanje je kad će nakon toga cijena opet gore. novi pad na te razine značit će da su mirovinci i ciprani skupili koliko su željeli i da staju s kupnjom…a koliko vidimoiz top10,mirovinci su već stali s kupnjom
[/quote]
a mozda ce novi pad opet biti namjerno isceniran,po ko zna koji put,ne bi li skupili jos malo na niskim razinama.
mirovnici stali sa kupnjom? vidjet ce mo u novim promjenama TOP 10.
pamet u glavu!

svakoga dana u svakom pogledu...

.. eto, i Dragičević Vam se zahvaljuje, u današnjem Jutarnjem. Kaže, "omogućili ste mu časni uzmak", jer vrednujete kompaniju koju je vodio 8 puta više, sada, nego li je bila procijenjena, kad ju je preuzeo na upravljanje, peije 10 godina.

Tko se još s takvim kolosalnim rezultatima može pohvaliti … neka baci kamen preko sebe, untrag – pazeći da nekoga en ubije.

Pa aj sad, neka netko nešto kaže!

Koliko još MF imaju namjeru INU kupovati ? ima koji insajder ?

Je da to ce ti sigurno tu na forumu napisati ………..Ako pogledas par zadnjih postova kolege "OPORTUNIST" gdje je stavio promjene u TOP 10 vidjet ces da je u zadnja 3 dana AZ fond koji je najvise kupovao INAu poceo sve manje i manje istu kupovat , te da je cak u utorak i prestao kupovati odnsono u utorak nije kupio niti jednu dionicu…

Ova dionica je rođena za špekulaciju i divim se sectoru i ekipi koja čvrsto vjeruje u razine od 4000kn i ima hrabrosti biti u ovoj dionici , a divim se i ekipi koja dejtrejda kupujuci ispod 3400 i prodajući po 3500 jer je i to dosta riskantan potez…

Ovdje se da nevjerojatno puno zaraditi, ali treba paziti da se nevjeorjatno puno i ne izgubi jer zasada oćito sve ovisi o Cipranima tkogod oni bili..

...

pitao sam za očekivanja ne za točnu informaciju, po meni je bilo čudno da je tolko prometa bilo nakon objave da Mol nije ništa uhvatio.

New Report

Close