INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i opet se rasprodaja nastavlja.pitam se od kud ovim drvosjecama uopce ideja da ulazu u dionice?

svakoga dana u svakom pogledu...


Ne mogu a da ne pozdravim drukerski zbor koji čeka na 1700!
[lol]
[bye]

he, he, pridružujem se pozdravima [bye]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]




evo INE na 3452….danas krajem dana ili sutra bit će i ispod 3400 kn…mali kupci na +3500 sad već grizu nokte i obliva ih hladan znoj dok spuštaju prodajne naloge sve niže i niže [bye]

uvijek me fascinira kada netko u malo teksta napiše toliko gluposti, za ovo 100-tka
[/quote]

ma jel? a na koliko smo završili?
a sutra će i po 3300 kn biti skupo za kupiti jer kupnje neće biti….jel ti još smiješno?
[/quote]

kolega Moller, danas je INA pala sve do 3172 kn. jel ti još smiješno?
[/quote]
meni je…

svakoga dana u svakom pogledu...






dobro je netko pred par dana napisao da će se mirovinci povući s kupnje na 2-3 dana da se popuni prodaja jer više nisu imali što kupovati na burzi.
od ponedjeljka slijedi opet rast na INI [thumbsup]

moze se ovo povlacenje sa kupnje malo i oduziti,na taj nacin ce se skroz slomiti psiha i onako vec malih nesigurnih glavica
[/quote]

moguće, ali neće se time puno okoristiti. koga je uhvatila panika,taj je već prodao, tko nije ni neće jer smo svi svjesni da su mirovinci u INU utukli 1 milijardu kuna, zatim da je ciparski fond utukao oko 300 milijuna te da su i jednima i drugima prosjeci kupnje preko 3000 kn.

da bi mirovinci mogli opravdati ovako ogromno ulaganje prije nego ih počnu čerečiti po novinama, morat će INU ubrzo opet dići i držati na 3400-4500 kn što im daje formalni prinos od cca 15% na ulog.

osim toga, ciparski fond vjerojatno će kroz neko vrijeme prodati kupljene dionice INE, a kako je i njemu prosjek preko 3000 kn, cijena jednostanvo mora gore da on izađe s bar 15% dobiti jer ovu igru nije odigrao radi sebe nego u tuđe ime. [cool]
[/quote]
nije bas istina da su svi koje je uhvatila panika vec prodali.evo vidimo i danas prodano 2000 komada po znatno nizoj cijeni nego jucer,a tek je 14 sati.bit ce toga i sutra i prekosutra.dokle god mogu ovako skupljati nemaju potrebe dizati cijenu.
[/quote]
o ovom pricam:poklope sve do 3500,i minutu kasnije se vec nade majstor koji proda pa 3420.cudi me da su ovakvi izdrzali do sada,ili tek ovaj sto je danas izasao na 3172 kn.cestitam majstore,jedva si izvukao zivu glavu,moglo je na 500 kn.svaka cast [bye]
[/quote]
meni to spuštanje u zadnjim minutama izgleda da oni sami to rade.
lakše je ujutro spuštat cijenu sa 3400 nego sa 3500.
kažem, špranca je uvijek ista.samo do kad?????

Kakav lud dan danas….sad će opet pustiti 2-3 dana da cijena padne na 3200 kn pa da se prodaja popuni, inače neće imati od koga kupiti. Ne razumijem baš ove što se guraju na bid iznad 3400 kn, zarada je tu premala kad platiš provizije. Treba opet sačekati 3200 pa u kupnju [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Hvala kupcu što je kupio po 3400……..

Hvala kupcu što je kupio po 3500 [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Hebemu, reko idem ipak danas još jednom kupiti 30 kom na 32xx i onako hazarderski ga stavim na 3500 i ugasim kom, kad sad vidim da me lijepo počistilo. Sad ću opet sutra morati kupiti po 32xx [lol].Nadam se da ovi Ciprani neće nikada otići iz naše dežele,jer ovako se nikada nije dalo nabrzaka zaraditi. Prvi krug bio 2830->3100,drugi na 2900->3100,pa 3150->3300,pa 3280->3400,i ovaj zadnji 3237->3500. Beeeeba! Nadam se da će se ovi i dalje poigravati,jer izgleda da nemaju namjeru stati,ali ne kužim u potpunosti cilj,ali dobro. Čim mi se ukaže povoljna prilika-opet se izgramo najbržeg prsta.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Promjene za ponedjeljak, 17.01 i trgovanih 6.261 dionica:

1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.715.538 47,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 210.152 2,10 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA + 769
4. PBZ D.D. 119.616 1,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 3.993
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 59.430 0,59 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 46.100 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.738 0,14 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 11.071 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 10.702 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 97,50


Promjene za ponedjeljak, 17.01 i trgovanih 6.261 dionica:

Ima li promjena na računu u HNB-u gdje je Šuki pospremio 12 milijardi?
Koliko se za taj novac može kupiti dionica Ine? [cool]

Danas nisam bila na kompu sve do sada ipak Vincekovo je pa ima pametnijeg posla ali ne bi vjerovali moja baka je kupila inu po3240 i kusur to je prava fora i ne misli to prodati manje od 3600.ipak dionica sve manje…a amer ne odustaje lako.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Danas nisam bila na kompu sve do sada ipak Vincekovo je pa ima pametnijeg posla ali ne bi vjerovali moja baka je kupila inu po3240 i kusur to je prava fora i ne misli to prodati manje od 3600.ipak dionica sve manje…a amer ne odustaje lako.

da, samo što našima za 50% fali još možda 15.000 komada, a što onda? onda više neće biti skidanja s prodaje, a cijena će otklizati sve do 3000 kn.nedotibog onda biti u dionicama INE [embarass]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica



Danas nisam bila na kompu sve do sada ipak Vincekovo je pa ima pametnijeg posla ali ne bi vjerovali moja baka je kupila inu po3240 i kusur to je prava fora i ne misli to prodati manje od 3600.ipak dionica sve manje…a amer ne odustaje lako.

da, samo što našima za 50% fali još možda 15.000 komada, a što onda? onda više neće biti skidanja s prodaje, a cijena će otklizati sve do 3000 kn.nedotibog onda biti u dionicama INE [embarass]
[/quote]

mogu li te samo zamolit da nama koji očito ne znamo zbrojit nekoliko višeznamekastih brojeva pojasniš kako našima to fali još samo 15.000 dionica?

New Report

Close