INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


73. put. opet sam vani [thumbsup]

špranca ista svaki dan.
ko ovo ne kuži bolje da hekla, kuha, šeće kućne ljubimce…..i još mnogo toga…
edit pokupilo me 3400.

da čujemo koji su novi argumetni drukera da ide ispod 3.000?

kad dođe do 3.550 izlaz i kod sljedeće umjetno izazvane panike opet ulaz kao i danas ujutro!!!

ali jedan dio se ne prodaje prije 3.800!

Hvala kupcu što je kupio po 3400……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



73. put. opet sam vani [thumbsup]

špranca ista svaki dan.
ko ovo ne kuži bolje da hekla, kuha, šeće kućne ljubimce…..i još mnogo toga…
edit pokupilo me 3400.
[/quote]
Hebat ga, bravo iako vratio se nazad po 3300 da bi prodao po 334X ipak prerano [smiley]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




73. put. opet sam vani [thumbsup]

špranca ista svaki dan.
ko ovo ne kuži bolje da hekla, kuha, šeće kućne ljubimce…..i još mnogo toga…
edit pokupilo me 3400.
[/quote]
Hebat ga, bravo iako vratio se nazad po 3300 da bi prodao po 334X ipak prerano [smiley]
[/quote]
pa znaš i sam….
bit će još dana.
iako mislim da je ovo ekipa sa cipra pomela a i postavila se na bid na 3400….
da nam nije ovo bila zadnja šansa.
vidjet ćemo ujutro.

1.500 dionica u jednom potezu? od 3.400 – 3.500? mislim da je sutra dionica na 1.700 kn


Hvala kupcu što je kupio po 3400……..

Izašao van na 15 minuta i cijena 3500……

još jedna dodatna zahvala kupcu………. [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ne mogu a da ne pozdravim drukerski zbor koji čeka na 1700!
[lol]
[bye]


Ono što znamo je da nitko nije došao do cilja ili 50%.
Ovo su finale, mudro i napeto !

Što dalje;
jedna strana mora krenuti na 50%, ali to možda opet bude kroz javnu ponudu ili slično, strpljenje.

Dionica će možda i pasti, ali mislim da je teže pogoditi ponovo jeftinu kupnju nego šuplju prodaju .

Ovo sam vam napisao jučer i dobio puno jedinica. Hvala kolege.

Oni koji još uvijek nisu prodali zaslužuju debelu zaradu, bravo majstori .

do 50% fali još minimalno 15.000 dionica !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Znaš ono kad imaš stalne vježbe uzbuna zbog požara. Više nitko netrza sve dok se nepočne ozbiljno dimiti, heheheh





dobro je netko pred par dana napisao da će se mirovinci povući s kupnje na 2-3 dana da se popuni prodaja jer više nisu imali što kupovati na burzi.
od ponedjeljka slijedi opet rast na INI [thumbsup]

moze se ovo povlacenje sa kupnje malo i oduziti,na taj nacin ce se skroz slomiti psiha i onako vec malih nesigurnih glavica
[/quote]

moguće, ali neće se time puno okoristiti. koga je uhvatila panika,taj je već prodao, tko nije ni neće jer smo svi svjesni da su mirovinci u INU utukli 1 milijardu kuna, zatim da je ciparski fond utukao oko 300 milijuna te da su i jednima i drugima prosjeci kupnje preko 3000 kn.

da bi mirovinci mogli opravdati ovako ogromno ulaganje prije nego ih počnu čerečiti po novinama, morat će INU ubrzo opet dići i držati na 3400-4500 kn što im daje formalni prinos od cca 15% na ulog.

osim toga, ciparski fond vjerojatno će kroz neko vrijeme prodati kupljene dionice INE, a kako je i njemu prosjek preko 3000 kn, cijena jednostanvo mora gore da on izađe s bar 15% dobiti jer ovu igru nije odigrao radi sebe nego u tuđe ime. [cool]
[/quote]
nije bas istina da su svi koje je uhvatila panika vec prodali.evo vidimo i danas prodano 2000 komada po znatno nizoj cijeni nego jucer,a tek je 14 sati.bit ce toga i sutra i prekosutra.dokle god mogu ovako skupljati nemaju potrebe dizati cijenu.
[/quote]
o ovom pricam:poklope sve do 3500,i minutu kasnije se vec nade majstor koji proda pa 3420.cudi me da su ovakvi izdrzali do sada,ili tek ovaj sto je danas izasao na 3172 kn.cestitam majstore,jedva si izvukao zivu glavu,moglo je na 500 kn.svaka cast [bye]

svakoga dana u svakom pogledu...

di ste dušebrižnici?? jel još uvjek mali dižu inu?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close