INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

u prvih 50 min trgovanja gotovo 2.5 mil kn prometa….. Iza svakog prodavatelja stoji kupac…. pitanje je tko kupuje dionicu koja od sada pa nadalje može samo "nizbrdo"…. hmm

Behind every argument is someone's ignorance...

Mirovinci nisu zajedno s PBZ-ovim računom, koji radi zajedno s Molom……..
Da je tako imamo podatak gdje Hanfa istražuje taj PBZ račun, jer su se mirovinci žalili na to da im netko kupuje dionice……

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/65689/ttl/Hanfa-uz-pomoc-SEC-a-trazi-tajanstvenog-kupca-Ininih-dionica/Default.aspx

Dionica već sada vrijedi preko 4000 Kn samo što 5 kolona radi svoje ……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


očito lagano spuštaju cijenu i dokupljuju…

ako je -5 % lagano…


šta još niste shvatili da ovo ide opet natrag na 1800,prodajte već jednom.
Kako bi reko jedan prijatelj pohlepa napravi svašta od čovjeka.

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

Ovim putem se zahvaljujem svima koji su prodavali svoje dionice po 3210 i niže…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


u prvih 50 min trgovanja gotovo 2.5 mil kn prometa….. Iza svakog prodavatelja stoji kupac…. pitanje je tko kupuje dionicu koja od sada pa nadalje može samo "nizbrdo"…. hmm

vidim da ovdje nema vise optimista i prognozira se samo crnilo.
od kud vam to da moze samo nizbrdo?prvo trebaju izaci mali panicari,a onda letimo visoko.
evo ovako:
-danas je cijena 3172 kn,datum 20.01.2011
-izlazim na 5280 kn,jer tim izlaskom zaradujem finu okruglu cifricu
cujemo se uskoro [wink]

svakoga dana u svakom pogledu...

ponovo danas ušao u INU na 3230…….da vidimo kako će proći i ova vožnja, šesta po redu.

Kolega sector niste shvatili moj post…ne prognoziram crnilo, upravo suprotno.

Behind every argument is someone's ignorance...


Kolega sector niste shvatili moj post…ne prognoziram crnilo, upravo suprotno.

ispricavam se,na brzinu sam procitao zadnje 2-3 stranice na kojima se prognozira samo pad,nisam ni primjetio da je vase-"nizbrdo"-pod navodnicima

svakoga dana u svakom pogledu...

Zbog toga je danas, poštivajući naprijed navedene zakonske odredbe, Hanfa izvijestila da je temeljem otvorenog postupka izvanrednog nadzora nad SKDD-om te uvidom u dostavljene podatke utvrdila da je u korist društva Mol na dan 19. siječnja 2011. godine pohranjeno ukupno 10.082 dionice Ine po ponuđenoj cijeni od 2.800 kuna po dionici.

ništa ne razumin, pa ko su vlasnici ovih dionica…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

pročitaj zadnjih stotinjak stranica, sve ti piše.

ovdje svi različito mislimo, al’ dijelimo se na samo dvije skupine
a) oni koji imaju
b) oni koji nemaju
kako sam mođu onima pod b), želim biti pristojan i ne mlatit tuđim spolovilom po bodljikavim biljkama … uglavnom – svi ćemo se složiti:
a) nitko od velikih nije postigao cilj
b) nitko nije ni izravno ni neizravno priznao da je odustao – dapache i stovise!

i, ako mene pitate, u većim su govnima veliki nego mali …
tko od naših kolega razmišlja imalo dugoročno i ima taj luksuz da mu oko kuće ne hoda skvadra u kožnjacima obrijane glave i spominje neka dugovanja, taj se treba samo smiriti …
već sam napisao: sklidaj se s terminala, ufati se štapa za ribolov, ubodne pile il suvremenog ukrajinskog filma i lagano se vrati za par dana … ako ti tada ne odgovara cijena … ponovi postupak!

puno sreće svima – vi ste za mene Robin Hood, Che Guevara il’ Noam Chomski ako baš imate teorijskih aspiracija …

Događaji u budućnosti uvjetovani su onima u prošlosti, a na njih više ne možemo utjecati ...

dobro je netko pred par dana napisao da će se mirovinci povući s kupnje na 2-3 dana da se popuni prodaja jer više nisu imali što kupovati na burzi.
od ponedjeljka slijedi opet rast na INI [thumbsup]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close