INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo INE na 3452….danas krajem dana ili sutra bit će i ispod 3400 kn…mali kupci na +3500 sad već grizu nokte i obliva ih hladan znoj dok spuštaju prodajne naloge sve niže i niže [bye]

uvijek me fascinira kada netko u malo teksta napiše toliko gluposti, za ovo 100-tka

ma prodao je on svoju INU, osladio mu se trading pa bi sada još – zato se eto promijenila strana ploče

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]




ovu INU sad kupuju samo mali iznad 3500.
MOL je odustao, OMF su svjesni da nema svrhe dizati cijenu jer sa svakim rastom cijene sve manje ljudi prodaje jer očekuje sve više cijene…sutra je opet INA ispod 3400 kn i ond adanima neće rasti iznad toga

wtf?? čovjek bu tu svašta pročitao
[/quote]

evo INE na 3452….danas krajem dana ili sutra bit će i ispod 3400 kn…mali kupci na +3500 sad već grizu nokte i obliva ih hladan znoj dok spuštaju prodajne naloge sve niže i niže [bye]
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

nema više velikih kupaca, povukli su se s kupnje istovremeno i OMF-ovi i skrbnički s cipra. izgleda da je on njihov igrač, što znači da su već skupili 50%!!! [embarass]

bit će gadno ako sutra na otvaranju ne bude kupnje na INA-i…

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

Kakva su ovdje navlačenje počela…

čudo jedno…

ako skrbnički djeluje sa mirovincima, zašto su uopće krenuli sa dizanjem cijene? kad su sasvim lijepe količine kupovali po 2830?


ako skrbnički djeluje sa mirovincima, zašto su uopće krenuli sa dizanjem cijene? kad su sasvim lijepe količine kupovali po 2830?

Možda su u početku bili neprijatelji a sada su možda prijatelji. Sve se da dogovoriti.

kad bih ja bio taj koji nisam, kupio bih sve što je ostalo i gorivo na 12,00 kn da vratim što sam dao više [thumbsup]



ako skrbnički djeluje sa mirovincima, zašto su uopće krenuli sa dizanjem cijene? kad su sasvim lijepe količine kupovali po 2830?

Možda su u početku bili neprijatelji a sada su možda prijatelji. Sve se da dogovoriti.
[/quote]

moram priznati da mi se to ne čini ko neka realna varijanta, zna li netko tko se krije iza ova dva manja skrbnička računa među prvih 10? jel to netko novi ili je stanje na njima već duže, jer nisam prije detaljno pratio

Preokret trenda u tijeku…….. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Vidim da su se počeli i javljati sami fondovi ovdje ?

Ili su vam to glasnogovornici ?

Kada se već javljate da vas pitam , zašto ste naslagali 5-6000 dionica na asku ?
Da li nas to dovodite u zabludu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Pa samo sam pitao, nemorate odmah povlaćiti 2000 komada s aska.
Baš je bio lijepi dojam da ima još dosta dionica za vas ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close