INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



da mi je vidjeti te blufonce koji su prodali mađarorsagu.

http://www.poslovni.hr/vijesti/madari-ciljali-na-8-a-uhvatili-samo-008-posto-dionica-ine-169406.aspx


svega ima..

[/quote]



Kako bilo meni je ovo malo preriskantno od kad se maknuo onaj na 2830. To je ipak novi detalj. Sad sve ovisi o dobroj volji ovog koji kupuje na 3100 a to me više podsjeća na kladionicu nego na burzu. Ako se šta promijeni eto mene nazad.

isto tako ovo je vas post od prije dvadesetak dana.da i vas zovemo blufoncem?
[/quote]

[lol] [lol] [lol]
direkt u zivac,i odmah-bum jedinica za post
[lol] [lol] [lol]

svakoga dana u svakom pogledu...

Jel moguće da baš nitko nije kupio cd sa dioničarima ine???

ima jos jedna opcija koja mi se sada ucinila vjerojatnom.takozvani amer moze igrati za trecu stranu ,potencialnog kupca da onemoguci mol i da kupac dobije dodatan adut u pregovorima obzirom da mol ne moze mu isporuciti firmu sa upravljackim pravima.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Zbrojio sam sve dionice koje posjeduje drzava + Mirovinski fondovi + skrbnicki PBZ (veci racun) + promet u zadnja 3 dana

Zbroj je bio veci od 50% vec prije dva dana. To znaci da sa vrlo velikom sigurnoscu mozemo zakljuciti da PBZ skrbnicki nije u dogovoru sa Mirovincima i drzavom nego ga iskljucivo zanima da zajeno sa MOL-om sakupi vise od 50% dionica. PBZ skrbnick po meni je najvjerojatnije MOL.

Moja je procijena da u ovom trenutku Mirovinski fondovi vode za iznos od 40000 do 60000 dionica i da je u Igri jos oko 250 000 dionica.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Zbrojio sam sve dionice koje posjeduje drzava + Mirovinski fondovi + skrbnicki PBZ (veci racun) + promet u zadnja 3 dana

Zbroj je bio veci od 50% vec prije dva dana. To znaci da sa vrlo velikom sigurnoscu mozemo zakljuciti da PBZ skrbnicki nije u dogovoru sa Mirovincima i drzavom nego ga iskljucivo zanima da zajeno sa MOL-om sakupi vise od 50% dionica. PBZ skrbnick po meni je najvjerojatnije MOL.

Moja je procijena da u ovom trenutku Mirovinski fondovi vode za iznos od 40000 do 60000 dionica i da je u Igri jos oko 250 000 dionica.


kolega crumarix je dao točne podatke za 3 dana koja nisu uračunata.
na tržištu je slobodno moglo bi se reć sa skoro pa točno 238 000 dionica ili cca 2,4%
vjerujem da će mol izać sa još jednom javnom ponudom koja bi mogla bit dosta veća od trenutne cijene.
tako da sa onim skrbničkim mislim da mol ne možemo otpisat ni slučajno.


ima jos jedna opcija koja mi se sada ucinila vjerojatnom.takozvani amer moze igrati za trecu stranu ,potencialnog kupca da onemoguci mol i da kupac dobije dodatan adut u pregovorima obzirom da mol ne moze mu isporuciti firmu sa upravljackim pravima.

To je i meni palo na pamet…
recimo da je "amer" u stvari RUS
Na taj način onemogućuje bilo kome da stekne 50%+1
Kasnije od države kupuje inu po cijeni bitno manjoj od one koju bi morao platiti da kupuje 50%+1



Zbrojio sam sve dionice koje posjeduje drzava + Mirovinski fondovi + skrbnicki PBZ (veci racun) + promet u zadnja 3 dana

Zbroj je bio veci od 50% vec prije dva dana. To znaci da sa vrlo velikom sigurnoscu mozemo zakljuciti da PBZ skrbnicki nije u dogovoru sa Mirovincima i drzavom nego ga iskljucivo zanima da zajeno sa MOL-om sakupi vise od 50% dionica. PBZ skrbnick po meni je najvjerojatnije MOL.

Moja je procijena da u ovom trenutku Mirovinski fondovi vode za iznos od 40000 do 60000 dionica i da je u Igri jos oko 250 000 dionica.


kolega crumarix je dao točne podatke za 3 dana koja nisu uračunata.
na tržištu je slobodno moglo bi se reć sa skoro pa točno 238 000 dionica ili cca 2,4%
vjerujem da će mol izać sa još jednom javnom ponudom koja bi mogla bit dosta veća od trenutne cijene.
tako da sa onim skrbničkim mislim da mol ne možemo otpisat ni slučajno.
[/quote]

S obzirom da OMF sve manje kupuju ja mislim da PBZ skrbnički ima dogovor sa Hr i mogla bi se kupnja naglo povući.



Kako bilo meni je ovo malo preriskantno od kad se maknuo onaj na 2830. To je ipak novi detalj. Sad sve ovisi o dobroj volji ovog koji kupuje na 3100 a to me više podsjeća na kladionicu nego na burzu. Ako se šta promijeni eto mene nazad.

isto tako ovo je vas post od prije dvadesetak dana.da i vas zovemo blufoncem?
[/quote]
Zaboravili ste na zadnju rečenicu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ja sam sad uvjeren da onaj skrbnički kupuje dogovorno s OMF-ovima tj. za njih.
kad je cijena rasla, zajedno su se izmjenjivali na kupnji, kad je pred neki dan pala na 3100 kn, oba su se istovremeno povukla, pa se istovremeno vratila nazad.

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Amer ne igra … s Mol-om moze do 50 posto jedino u teoriji: da OMF-ovi ne kupe vise nista i da ne ostane nijedna dionica u free floatu … to svi znamo, zar, ne?
Osim toga: MOL ne moze kupiti od Amera jer bi mu Antiša zajašio na vrat: kakva je razlika tijekom javne ponude kupovati paralelno na burzi il naručiti Amera da kupuje …?
Moguće je da idu na to da OMF-ovi bez njih nemaju 50 posto … ali to je opet jednosmjerna ulica – Amer je s OMF-ovima kad-tad … Dobra vijest za male je da svima odgovara visoka cijena – moze bit malo trzanja, poniranja i malo zajebavanja neispavaih imatelja ali mali ce tesko izgubiti u nekom kratkoročnom razdoblju …

Događaji u budućnosti uvjetovani su onima u prošlosti, a na njih više ne možemo utjecati ...

ne kužim ovo je stalo
na celog berzi se vode bitke malo napadaju naši pa onda njiovi u kontru
jedino ovdje stalo
šta li je posrijedi ima li tko kakvu ideju

Postanite Eu-robovi

http://www.jutarnji.hr/ina–skriveni-kupci-su-ciprani-s-adresom-na-bermudima/918794/

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close