INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da, kako ne , ja na dižem na 10 000


Povlačim sa 4100 i dižem na 4700, Ak ne ode nek ostane. Vrijedit će to jednog dana!

[/quote]

Na asku nema naloga niti na 4700 kao niti na 10.000 ???

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

može jedno teoretsko pitanje (retoričko):

smije li "tajanstveni američki fond" prodati MOL-u dionice u nekoj novoj ponudi koju MOL objavi ili dirketnim dogovorom po cijeni nižoj od cijene po kojoj je "američki fond" kupovao ili bi u tom slučaju MOL bi kažnjen zato što nije smio u to vrijeme kupovati dionice na burzi?

na retorički postavljeno pitanje se ne očekuje odgovor…

ovu INU sad kupuju samo mali iznad 3500.
MOL je odustao, OMF su svjesni da nema svrhe dizati cijenu jer sa svakim rastom cijene sve manje ljudi prodaje jer očekuje sve više cijene…sutra je opet INA ispod 3400 kn i ond adanima neće rasti iznad toga

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

misliš da su to mali s takvim nalozima iznad 3500?

prije bi rekao da fondovi i dalje kupuju, ali i da su jaaako blizu cilja…


misliš da su to mali s takvim nalozima iznad 3500?

prije bi rekao da fondovi i dalje kupuju, ali i da su jaaako blizu cilja…


da su jaaako blizu cilja, poklopili bi ovih jadnih 2k komada do 4k HRK. Ovako je ovo samo jaaako slab druk.


ovu INU sad kupuju samo mali iznad 3500.
MOL je odustao, OMF su svjesni da nema svrhe dizati cijenu jer sa svakim rastom cijene sve manje ljudi prodaje jer očekuje sve više cijene…sutra je opet INA ispod 3400 kn i ond adanima neće rasti iznad toga

[yawn]

Niko neće da proda po 3500?
Nezasitnog li naroda…


ovu INU sad kupuju samo mali iznad 3500.
MOL je odustao, OMF su svjesni da nema svrhe dizati cijenu jer sa svakim rastom cijene sve manje ljudi prodaje jer očekuje sve više cijene…sutra je opet INA ispod 3400 kn i ond adanima neće rasti iznad toga

hahhahaha, kolega a iz kojeg ste vi fonda?
cijena svaki dan raste a drukeri ne odustaju.

da mi je vidjeti te blufonce koji su prodali mađarorsagu.

http://www.poslovni.hr/vijesti/madari-ciljali-na-8-a-uhvatili-samo-008-posto-dionica-ine-169406.aspx

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

opet čišćenje…

Ako danas ne kupe po 3600 mogu sutra po 3700……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Promjene za četvrtak, 13.01. i trgovanih 17.985 dionica:

1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.715.538 47,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 201.444 2,01 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA + 1.154
4. PBZ D.D. 93.589 0,94 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 14.421
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 59.330 0,59 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.872 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.738 0,14 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 11.071 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 10.702 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 97,15

New Report

Close