INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://zse.hr/default.aspx?id=33762
http://zse.hr/default.aspx?id=33764

"4.(novi ulaz) Davor Štern – (22 milijuna eura) – potpredsjednik ruskog naftnog diva TNK. Nikada bivši direktor Ine nije prekidao svoje čvrste veze s Rusijom. Sve njegove kolege, bivši komunistički direktori, postali su preko noći bogati vlasnici velikih kompanija. Preko njih je Štern i kupio kontroverzno crpilište nafte «Bijele noći», oko kojih se vodi istraga. Štern vrlo suptilno, zahvaljujući dobrim odnosima s medijima, kontrolira svoj image i bogatstvo u javnosti. Trenutno uvelike radi na proširenju utjecaja svoje kompanije na područje bivše Jugoslavije…….."

Tko tu koga ????
[/quote]

bolje štern nego ova žgadija do sada

Postanite Eu-robovi

kaj sad, niko neće prodati po 3400?
nezasitnog li naroda…
[tongue]

biće te artije opet i po 1700, čekaj samo da ovi fondovi skupe točan broj, pa da razmijene, pa da se janafom zabave, a na inu zaborave [lol]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


biće te artije opet i po 1700, čekaj samo da ovi fondovi skupe točan broj, pa da razmijene, pa da se janafom zabave, a na inu zaborave [lol]

[lol] [lol] [lol]

mi smo ipak zemlja slučaj

Mogao sam trpiti ove cjenovne oscilacije, ali Šterna u INI opet, e to ne ide.

Prodao svoj portfelj, a finalistima puno uspjeha !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Novi ATH, INA-R-A 3.470,00

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

šteta, malo je falilo da me zahvate na 3500. valjda neće opet sutra počet sa 3100 jer ću dobit slom živaca! [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja


šteta, malo je falilo da me zahvate na 3500. valjda neće opet sutra počet sa 3100 jer ću dobit slom živaca! [angry]

znaš ono.
svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem.
bilo je danas onih koji su spominjali 2830.
mislim da je više suvišno pisati o ovome ali valjda je sad svima jasno.
skupljanje po što nižim cijenama pa onda gore.
idealno za malo trejdanja i par somova dnevne zarade.
finalisti će ovdje puno zaraditi.

p.s. danas su malo skupili, po mojoj ocjeni pola fondovi pola mol, no više ćemo znat u četvrtak.

l.p.

Zbog čega su svi ali baš svi uvijereni da otpočetka postoji neka trka za ininim dionicama?? Otkud ta uvijerenost da je cilj 50%+1 dionica?

Jok, cilj je ‘ko će je prije napucati na 10000kn.
Ups, to mi isto odgovara.

ma ne kupuje ovdje MOL, to se jasno danas vidilo. MOL je shvatio da ne može do 50% te je odustao, ovo danas kupovali su OMF i trošili zadnji keš na dionice INE. možda oni dodju na 50%, ali to više nikome ništa neče značiti

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

Eh cijeli dan putovanja i sastanci tako da sam morao propustiti današnju utakmicu. Čestitke braniteljima koji cijene INA-R vrijed. papir a žao mi je onih koji su nasjeli na propagandu playboja s dudicama i prodali po mizernoj cijeni

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close