INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo danas u vašem gradu,ringišpil.evo nas nazad na 3400

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity



Već su 3 puta kupci ( veliki ) napravili paniku micanjem naloga,skupili max 1000-1500 komada s nekim 2-3% diskontom,i onda nastavili kupovati uz dizanje cijene .

– možda to i ponove .

AKO su skupili 50+1 dionica , u što se raspravlja na forumu,a dok ne dobijemo neku pravu potvrdu neznamo, za pretpostaviti je da je na tržištu ostalo izrazito malo dionica koje će onda ovisiti o zakonu ponude i potražnje . Hoće li netko htjeti prodati dionicu ili ne,ovisiti će samo o želji ili potrebi prodavača da je proda ( kao i inače ) . Neki specijalni pritisak ne očekujem ,prvenstveno iz razloga što čisto sumnjam da su preostali vlasnici lako na okidaču . Ako se nisu skipali do sada, VRLO vjerojatno je to zato jer ih cijena do sada nije zadovoljila . ZAŠTO bi ih onda zadovoljila bilo koja niža ?

Isto tako, OMF-ovima , vjerojatno nije u interesu da ih se pribija na križ jer su uludo ulupali silni keš,a dionica pala,npr 50% ? Kakvi bi to samo bili naslovi u novinama…letjele bi glave .

Najjednostavniji nači je da pokupe sve slobodne dionice, i s dobrom bazom riješe INU na najbolji mogući način. Samo trebaju paziti da im u finišu MOL ne uvalja nešto svojih dionica ( kad već gube,barem da malo i zarade,iako je to vrloooo malo vjerojatni scenarij ) .


apsolutno se slažem.
vidljivo iz prethodnih dana uvijek pokušavaju spustit cijenu na početku trgovanja a tako očekujem i u ponedjeljak.na dioničarima je da se postave što više na asku i nema problema.

[/quote]
kao što rekoh sinoć, [thumbsup]
naloge na 4 soma, ostat će te kratkih rukava, hvala na dokupu.
moj

ide to, ali puuuno sporije nego u petak.

i navlačenje i čišćenje sve u sporeno…

letvica mora ići gore ili im fali jako malo pa ju i ne moraju dizati…

mene sam zanima faca onog kaj je na 3100 prodo danas

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ide to, ali puuuno sporije nego u petak.

i navlačenje i čišćenje sve u sporeno…

letvica mora ići gore ili im fali jako malo pa ju i ne moraju dizati…

fali im jako malo da im jaca podijeli otkaze pa ce trbuhom za kruhom na inine crpke
ajd lupajte po asku ionako se kockate pemzijama pemzijonera

Postanite Eu-robovi



ide to, ali puuuno sporije nego u petak.

i navlačenje i čišćenje sve u sporeno…

letvica mora ići gore ili im fali jako malo pa ju i ne moraju dizati…

fali im jako malo da im jaca podijeli otkaze pa ce trbuhom za kruhom na inine crpke
ajd lupajte po asku ionako se kockate pemzijama pemzijonera

[/quote]

O čemu ti trkeljaš.Fondovi su odigrali maestralno.Pa nisu ovo Hrvatski duhani i Pik Vinkovci

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

danas sve vrlo logično.
dok im nitko ne lupa po asku oni će snižavat cijenu kolko god budu mogli i dok ima drhtavih prstića.
da su blizu 50% šanse su oko 0,1%.



ide to, ali puuuno sporije nego u petak.

i navlačenje i čišćenje sve u sporeno…

letvica mora ići gore ili im fali jako malo pa ju i ne moraju dizati…

fali im jako malo da im jaca podijeli otkaze pa ce trbuhom za kruhom na inine crpke
ajd lupajte po asku ionako se kockate pemzijama pemzijonera

[/quote]

Fondovi malo previše glume nezainteresiranost,ako ovako nastave, ja ću povući naloge s prodaje i radije ih dati MOL-u, makar i po 3000 kn nego ovim lupežima od mirovinaca!

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

[yawn]

Izgleda da idu lagano nazad, na 2830.

Očito znaju da MOL više nemože ništa napraviti .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

misliš?

zašto je onda dizano s 3100 na 3400?

mogli su onda spustiti cijenu ispod 3K…


Izgleda da idu lagano nazad, na 2830.

Očito znaju da MOL više nemože ništa napraviti .


i tata bi sine, na 2830.
itekako mol može.
dosta je još free dionica da i oni dodju do 50%.
vi svaki dan imate nove izračune i nove targete.
daj se odlučite???

New Report

Close