INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bitno je dignuti cijenu jako jako visoko iznad 5000 Kn kada fondovi skupe dovoljno dionica tako će im portfelj biti jako jako u plusu………

Jednostavno čovjek nikad ne griješi! [lol] [lol] [thumbsup]

bez panike … da imam Inu otisao bih u prirodu, prosetao, promatrao ptice, kontemplirao gorske vrhove … danas citav dan, mozda i sutra …

Tko se u zivotu boji, na grobu mu prde!

Događaji u budućnosti uvjetovani su onima u prošlosti, a na njih više ne možemo utjecati ...

ne smiju dozvoliti da ode u blokadu…

bilo je blizu al podrška je tu…

danas bi ovo moglo do 4000

Postanite Eu-robovi

bolje vrabac u ruci nego golub na grani,
ja svoje prodo po 3400 u petak zadovoljan ,
neću više razmišljat i sekirat se ,

A jesu majstori, 300 komada u pola sata trgovanja….pa šta ste nas mislili navući na ovakve idiiotske fore da vam prodamo?? Pa srušite je na 3000 kn kad ste face [tongue]
Vidimo se iznad 4000 kn [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nisam Vam ja vesla siso po Beču i Londonu [cool] [wink]

Ne zajebajte se s par sto kuna kada Vas crni Arpad dohvati

3300!
hehehe…smradovi fondovski šta ste mislili da su ljudi budale pa da će vam navaliti saad prodavati zbog "panike"??? davno smo mi te škole prošli [yawn]

p.s. ajmo ljudi povući sve naloge s prodaje,bez obzira gdje su! čisto da fondovskim lopinama pokažemo što mislimo o ovim igrama! evo ja sam prvi povukao

prodaja šuplja kao ementaler kplus kod gazda tode
mogli bi i preko 4 iljade danas

Postanite Eu-robovi

evo cijene na 3400 kn. u sat vremena jedva 1000 komada, od toga smo im mi mali pobrali 500 komada [lol]
ajde prestanite se fondići zaje….i i dignite letvicu na 4000 kn pa ću vam pokloniti polovinu dionica, u protivnom ću prodati MOL-u na 5000 kn [tongue]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

hvala neznanim junacima što su mi poklonili INA na 31xx.

ma "super" im ide, u zadnjih 10 minuta kupili su 7 dionica INE na 3400 kn [lol] [lol] [lol]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close