INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da kolega, samo ako primjecujete, da su svi ti nalozi na puno vecem cijenovnom razredu, nemoj mpose se zavaravat, ja se nebi cudio da danas u zavrsnici INA završi i na 5000 kn

vjerujem da puno malih skuplja na ovim razinama.
ovim tempom mirovinci neće nikad do cilja…

Ponavljam, kao da je cilj već postignut .
Ovo mi više izgleda kao održavanje cijene dionice nego dokup.

[/quote]

Nervoza na INI nikad veća, što se naravno preljeva i na ostale dionice, pogledajte kupnje kako su se povukle na većini dionica.

Omjer kupnje i prodaje raste
K 7.200 P 11.300 komada u prilog prodaje.

[/quote]

Zar nema nitko da javi info iz SKDD-a kako je MOL prošao ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ko će to kupit za 3500 u ponedjeljak, bojim se nitko…


Zar nema nitko da javi info iz SKDD-a kako je MOL prošao ?

Autoobnavljajući bid na 3350 nije ti dovoljan odgovor?

Ovo suludo podizanje cijene neće imati efekta ukoliko netko ne želi za dulje razdoblje zacementirati mjesto većinskog vlasnika.

To bi pretpostavljam moglo dovesti do još jednog vala podizanja cijene na "nemoralnu" razinu.

never surrender


Zar nema nitko da javi info iz SKDD-a kako je MOL prošao ?

A ti se stvarno blamiraš svojim djetinjarijama [bye]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



bit ce zanimljivo gledat sok i nevjericu ako krene prema 1700 nazad 🙂
kada nestane dno od 2800 sve je moguce pa i povratak.
ulupanih miljarda i kusur nemaju nikakve relevance jer ako se mora prodat prodalo bu se po koliko se moze a ako nemora nebuju prodali ni po 5000

u ponedjeljak 1700,utorak 500,srijeda 150,a vec tamo cetvrtak-petak gratis.vise necemo stavljati naloge za kupnju,nego za preuzimanje.prednost za preuzimanjem dionica ce imati trudnice i invalidi.
…steta sto mi zena nije trudna po da preuzmemo 2-3 tisuce komada…
…hm,mozda si odrezem nogu
[bye]
[/quote]

…kakva imbecilna izjava…u ponedjeljak samo može biti 4000 pa na više..zar stvarno misliš da bi fondovi sami sebi rušili cijenu…nevjerovatno u kojem si ti filmu… [lol]

čim na sekundu nestane kupnja na 3350, odmah se nađe netko ko bi prodao ispod, bude poklopljen i onda opet na 3350.

ovako se nećemo maknuti preko te cijene, a fondovi skupljaju i skupljaju…

grrr….

još uvijek sam unutra, a adrenalin pri otvaranju je nezamjenljiv…

a tek u ponedjeljak [smiley]


da kolega, samo ako primjecujete, da su svi ti nalozi na puno vecem cijenovnom razredu, nemoj mpose se zavaravat, ja se nebi cudio da danas u zavrsnici INA završi i na 5000 kn

vjerujem da puno malih skuplja na ovim razinama.
ovim tempom mirovinci neće nikad do cilja…

Ponavljam, kao da je cilj već postignut .
Ovo mi više izgleda kao održavanje cijene dionice nego dokup.

[/quote]

Nervoza na INI nikad veća, što se naravno preljeva i na ostale dionice, pogledajte kupnje kako su se povukle na većini dionica.

Omjer kupnje i prodaje raste
K 7.200 P 11.300 komada u prilog prodaje.

JUTROS SAM se probudio obliven znojem …
Sanjao sam da sam prespavao do 5 popodne i kada sam pogledao na ekran INA je završila dan na 8000 kn…
Zatim sam se umio, obukao trenerku, sjeo za ekran i nestrpljivo čekao pojavu prvih naloga.
Kupiti, prodati, kupiti, prodati …
Šta dalje?
Zatim sam stavio target na najnižu današnju cijenu i uspio dokupiti još 9, na preostalih 19 komada…

Ne skupljaju mali vec je par velikih razdjelilo kupnju na mnogo malih bid-ova tako da održe cijenu na tržnoj razini 3350, jer bi inače otišla u nebo.
Jedini način da im dignete cijenu i dobijete po 4000 kn za svoje preostale dionice bio bi da se kolektivno maknete sa ponude, a s obzirom da se medjusobno ne znamo baš teško da ćemo to odigrati u narednih 100 minuta koliko će još trajati intezivno trženje.
Jer kada prodje još 9000 komada fondovi su završili obranu i mogu se komotno povući.
Moja je teorija bila i da će fond menadžeri jutros uzimati za sebe pa novcem fonda u ime "posljednjeg dana obrane" zaraditi sebi na razlici do 5000 kn ali ocito im to ili nije uspjelo ili se nisu usudili.
MOL je vec presao 50 % – ovo je moja informacija od osobe koja je Savjetnik Uprave u INI.
Da li je točna ili ne nemogu garantirati ali po meni je današnja prodaja do 3400, max 3500 ako izvučete fenomenalan uspjeh a sve dalje od toga i čekanje ponedjeljka je pravi, istinski hazard.
Najhrabrijima puno sreće i da vam se Pozlati iduci tjedan ako zadržite.
No jedno je sigurno – u ovom slučaju "Čvrsti" će biti oni koji izađu, a neodlučni ostaju.

Ne znam, ja sada istovremeno stavljam nalog i izlazim…
Stvarno puno sreće svima koji ostanu.
Ako netko ima neki inside info da ide do 5000 u pon, neka objavi ovdje i plaćam piće 😉

[/quote]
[/quote]




bit ce zanimljivo gledat sok i nevjericu ako krene prema 1700 nazad 🙂
kada nestane dno od 2800 sve je moguce pa i povratak.
ulupanih miljarda i kusur nemaju nikakve relevance jer ako se mora prodat prodalo bu se po koliko se moze a ako nemora nebuju prodali ni po 5000

u ponedjeljak 1700,utorak 500,srijeda 150,a vec tamo cetvrtak-petak gratis.vise necemo stavljati naloge za kupnju,nego za preuzimanje.prednost za preuzimanjem dionica ce imati trudnice i invalidi.
…steta sto mi zena nije trudna po da preuzmemo 2-3 tisuce komada…
…hm,mozda si odrezem nogu
[bye]
[/quote]

…kakva imbecilna izjava…u ponedjeljak samo može biti 4000 pa na više..zar stvarno misliš da bi fondovi sami sebi rušili cijenu…nevjerovatno u kojem si ti filmu… [lol]
[/quote]

Fondovi nece imati potrebe dizati cijenu jer nikome nije zanimljiva više INA nakon ponedjeljka.
My guess is there will be a BIG swap next week between the govrenment and the funds.



Zar nema nitko da javi info iz SKDD-a kako je MOL prošao ?

A ti se stvarno blamiraš svojim djetinjarijama [bye]
[/quote]

loris….. neslužbeno, MOL loše prošao!

vodoinst…da imate INU vjerojatno bi ovu informaciju masno bili spremni platit, ako kužite

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Čuj ti dudica-provokator (Biondi), koliko te mađari plaćaju? [lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close