INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisam uopće u ovoj dionici ali mi je fakat zanimljivo gledat trgovanje, dugo već nije bilo tko zanimljivo i neizvjesno na burzi, čestitam svima koji ulaze i izlaze na ovim razinama jer treba imat muda i za jedno i za drugo [thumbsup]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Pocela navlakuša na Ini , rušenje, ali pamet u glavu, rat za ovu dionicu te pocinje….

hm toliko o bombi. ali nazad na 3400 do sredine dana.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Lagana panika po bidu, ali kad onaj sa 1.700 diomica na 2.000 kn počne tući po asku, bit će svašta!

Tko kupuje po 3250 odličan dokup po 3250 Kn……. Tko prodaje sada dijeli nagradne dionice

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Tko kupuje po 3250 odličan dokup po 3250 Kn……. Tko prodaje sada dijeli nagradne dionice


vjerujem da puno malih skuplja na ovim razinama.
ovim tempom mirovinci neće nikad do cilja…


vjerujem da puno malih skuplja na ovim razinama.
ovim tempom mirovinci neće nikad do cilja…

Previše im je bitna dionica, mali free float pa se može i dodatno špekulirati…. [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ja sam se danas vratio djelomično, po 3 245.
Opet sam u žiži zbivanja. [smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Do 3500,0 ima lijepih 19 milijuna….
to bi bilo lijepo čićšenje…

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Puno bolja situacija negoprijašnjih dana, manje je kamikaza a stime i veći prostor za ostvarivanje rasta.

najžalosnije je to što hrvati daju ovakvu firmu ovako jeftino
kad vidim one bakice i dedeke kod brokera srce me boli a šta je najgore oni bi to prodali i za 2500 iljade kuna da plate račune režije naftu (!)
neš ti ovakve zemlje

Postanite Eu-robovi

baš me zanima jel ovo po asku pomeo amer ili mirovinac.
ne vjerujem da se još daje po ovim cijenema.
i ja se ponovio još malo na rasprodaji.

New Report

Close