INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav svima, predlažem da osnujemo klub ulagaca u vrijednosne papire, te da imamo sastanke jedanput tjedno, molim sve koji su za da daju i neke svoje prijedloge


vidim ja da je vrime za rasprodaju [lol]

Daj shvatite više jednom da Vas šišaju kao ovce – Vi ste na poziciji da delegirate cijenu, a to znači da Vi možete dizati samo cijenu dionice.

Ne dajte im pravo i motiva da Vas čekaju da postavite 500 – 1000 kom do 3450kn, pa jedinim potezom pokupe sve i onda posatve ponovo nalog na 3420-ak.

Preoblem jest što su promili spremni riskirat do sutra, a znam da će htjet paniku napravit, već viđeno.

Imate balon, napušite ga još malo.

Naravno da je tako Matrixe, ali pišu i paniku šire oni koji više nisu unutra. To ti je takav mentalitet .. [shocked]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ako je to točno znači da je ostalo slobodno dionica za još cca 20-30 milijuna kuna. Da li griješim?

pa daj se maknite s prodaje! [angry]

Da li netko prati koliko je još ostalo slobodnih dionica?

sve su slobodne. ovisi kako se ponasamo. prestanite svi prodavati pa cete vidjeti kuda cijena ide. manje robe, veca cijena. bar je to kod nafte lako povuci paralelu, manje nafte veca cijena. veca potraznja veca cijena. inace, navodno jos 1,5 % kod fizickih osoba.

što lupate po kupnji gdje čekaju fondovi, stvarno mi nije jasno. 3500 kn bit će danas ili sutra pometeno. mislio sam trejdati, ali frka me da prodam na 3450, pa par minuta kasnije ne ode na 3500, što mi se već par puta znalo dogoditi.

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!


Da li netko prati koliko je još ostalo slobodnih dionica?

Nerazumljiv si, pojasni, što ti to znači "slobodne dionice"?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Niti ja nikako da skužim zašto svi prodaju….

netko je jos u igri…jel cim se pokupi sve do 3450 i ostane par komada, na tu istu cijenu stalno netko nadopunjava….obrazac je isti vec par krugova…vidicimo prema 16h razvoj situacije…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


netko je jos u igri…jel cim se pokupi sve do 3450 i ostane par komada, na tu istu cijenu stalno netko nadopunjava….obrazac je isti vec par krugova…vidicimo prema 16h razvoj situacije…

Halo? Prespavao zadnja 2 tjedna?

New Report

Close