INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje
Svi zbrajaju mirovince.
A što je sa otvorenim.
Zašto oni isto ne bi radili za mirovince

Zasto bi uopce radili za mirovnce? Oni rade za svoje clanove. Otvoreni se mogu postaviti sa nalozima na 4000,00 kn sa par tisuca komada dionice i pricekati neka ih ovi kupe. Osobno mislim da je ovo napravio PBZ skrbnicki, on je puno agresivniji u kupnji. Ne vjerujem da bi mirovinci tako naglo lupili po asku.

Meni je najjadnije to sto je drzava favorizirala MOL 2008. a sada su protiv njih. I sad za to koriste mirovince sa lovom koja je za buduce mirovine. Jos kad se sjetim je braniteljski fond prodao 700 000 komada MOL-u po 2 800,00 kn.
Procitajte moj komentar na forumu iz 2008. nakon zavrsetka ponude. Jos uvijek mislim ono sto sam tada mislio.

Samo mene jako zanima tko je PBZ skrbnicki. Koji je njegov interes ako ne radi za MOL? Ovo dizanje cijene je jasno da nije u dealu sa mirovnicima.
S druge strane, ovo je zanimljivo jer su na ZSE mirovinci alfa i omega, a sad je dosao vanjski igrac i pokazao misice. I tu se vidi koliko smo zapravo mali.

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Postoji li mogućnost da se fondovi danas namire koliko im treba? Ima puno računica ovdje iznesenih…

za sada je protrgovano tek 5,000 dionica, a nisu ni sve oni kupili

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Samo mene jako zanima tko je PBZ skrbnicki. Koji je njegov interes ako ne radi za MOL? Ovo dizanje cijene je jasno da nije u dealu sa mirovnicima.
S druge strane, ovo je zanimljivo jer su na ZSE mirovinci alfa i omega, a sad je dosao vanjski igrac i pokazao misice. I tu se vidi koliko smo zapravo mali.

Kako koji je njegov interes? Mislim ako ne radi za mol, već je privatni špekulant jači koji stekne udio dovoljan za prevlast fondovima šta mislite po kojoj cijeni bi im to prodao. Zarada je cilj, zato ga trenutno zbrajam sa njihovim dionicama.

When speculation has done its worst, two and two still make four.


jel ko stavio nalog na 4000 ili 5000 kn? ja nekako razmisljam o tome..app

na kupnji? [smiley]



jel ko stavio nalog na 4000 ili 5000 kn? ja nekako razmisljam o tome..app

na kupnji? [smiley]
[/quote]

Za sada samo razmišljanja postavit se na 3990 – 4200!

ps Kad se prisjetim da sam INU prije nekoliko godina prodavao na ovim razinama

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pozdrav svima, citam tu komentare i ne mogu se nacudit nekima, vi koji mislite da ce nako prolaska ponude od strane MOLA dinica INE pasti, vama je najbolje da ne trgujete sa vrijednosnim papirima, pa i lajiku je jasno koji je tu novac ubacen unutra i da dionica ide gore, tako drage kolege malo hladen glave rasmislite o svemu….

tu će bit nega gadna dividenda ili tako nešto imho

Na postojećim razinama znatno je usporena prodaja (pokazuje moj brojač prometa u odnosu na mjernu jedinicu) – to znači da su papiri u čvrstim rukama i da jednostavno treba podignuti letvicu [cool]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Na postojećim razinama znatno je usporena prodaja (pokazuje moj brojač prometa u odnosu na mjernu jedinicu) – to znači da su papiri u čvrstim rukama i da jednostavno treba podignuti letvicu [cool]

nadam se da ce bar jos malo dici.oni zele kontrolu pa nek plate makar necu se obogatit od tih svojih dionica, ali cisto iz principa.

dici ce oni
ima se para ima se s čim
pogotovo ako su s cipra

Postanite Eu-robovi

valja taj ciparski dinar…
samo nek ga prebace…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pozdrav svima, predlažem da osnujemo klub ulagaca u vrijednosne papire, te da imamo sastanke jedanput tjedno, molim sve koji su za da daju i neke svoje prijedloge

New Report

Close