INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode i 3400.
Skidaju se rukavice…


3350 [thumbsup]

Cestitke! [thumbsup]

3 400,00!

P.S. jucer sam izlgeda prerano izasao. Sad treba pogoditi lokalni vrh i izaci na njemu. Hoce li to biti sutra ili slijedeci tjedan…
Jos jednom cestitke onima koji su ostali u igri do kraja

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

3450 [yawn]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ATH
ATH
ATH
ATH

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

evo INA 3450…… Fondovima je bitno da s vladom dođu do 50 posto plus jedna dionica, dakle još oko 0.4 posto, mogu je dignuti i na 5000…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Fali mirovincima cca 100,000 komada… izgleda da bi to svakako htjeli riješit prije ponedjeljka.

A "amerikanac" se trudi to im otežat

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Prije bih rekao da se radi od cca 40 000-60 000 dionica ……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/





ja budala opet ušao…

mislim da neću mirno spavati ova dva dana… [smiley]


svaka čast, ja sam još unutra i razmišljam još uć.
prićekat ću do sutra pa vidjet. [thumbsup]
[/quote]

Mirno spavajte kolega, tek sada bi mogla postat jagma za preostalim dionicama INE

[thumbsup]
[/quote]
vidjet ćemo sutra razvoj situiacije.iako sam uvjeren da će to još up ipak moram priznat da je doza nervoze prisutna….
[/quote]više nema nervoze, ovo leti u nebo.
ipak ulazim u finale [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ma jok, smiješak je na licu 🙂

4 % skok je samo nagovještaj onog što sliedi ? 🙂


Prije bih rekao da se radi od cca 40 000-60 000 dionica ……

ubrajaš PBZ skrbnički s njima?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Prije bih rekao da se radi od cca 40 000-60 000 dionica ……

prejaka je ovo igra za tebe, vrati se ti Ingri [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

New Report

Close