INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zaboravili ste da ih čeka pokretanje istrage u slučaju zajedničkog djelovanja.

Aha, tako da će država istraživat državu ili njene nove partnere. Pitam se kako će to završiti [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Zaboravili ste da ih čeka pokretanje istrage u slučaju zajedničkog djelovanja.

Aha, tako da će država istraživat državu ili njene nove partnere. Pitam se kako će to završiti [lol]
[/quote]

Uopće nebitno kako će završiti, ako AZTN utvrdi nepravilnosti, samo može odrediti novčanu kaznu

Teške povrede odredaba ovoga Zakona

Članak 61.

(1) Novčanom kaznom u iznosu do najviše 10% vrijednosti ukupnoga godišnjeg prihoda poduzetnika, obračunske godine koja je prethodila godini u kojoj je prekršaj počinjen, kaznit će se za prekršaj poduzetnik pravna ili fizička osoba, ako:

1. sklopi zabranjeni sporazum ili na koji drugi način sudjeluje u sporazumu kojim je narušeno, ograničeno ili spriječeno tržišno natjecanje, u smislu članka 9. ovoga Zakona,
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Uopće nebitno kako će završiti, ako AZTN utvrdi nepravilnosti, samo može odrediti novčanu kaznu

A neće ni to utvrditi jer će inače Olgica slušat jezikovu juhu [thumbsup]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

10 po 10 i ide to lagano gore, izgleda da ostaju "tvrdi prodavači".

Sve je bliže 2000 komada na 3300
Hoće li danas?

edit: hebote satralo ga!

AIHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

3300 zadnja

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


10 po 10 i ide to lagano gore, izgleda da ostaju "tvrdi prodavači".

Stvar je u tome da OMF-ovima je gotovo svejedno pošto kupuju, sve će Vlada otkupiti odnosno mi porezni obveznici, a prosijek ima je za sada manji od 3050 Kuna
kužite ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ima tu i jedna jako bitna pogodnost za porezne obveznike.
Vlada, ulaskom u EU, smije zadržati samo 25%+1 dionica, a razliku ili opet 25%+ 1 dionica će koštati kao suho zlato.

Prblem je što našim OMF-ovima sat tkucava i to : tik-tak, tik-tak, TIK-TAK, TIK-TAK…

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ima tu i jedna jako bitna pogodnost za porezne obveznike.
Vlada, ulaskom u EU, smije zadržati samo 25%+1 dionica, a razliku ili opet 25%+ 1 dionica će koštati kao suho zlato.

Prblem je što našim OMF-ovima sat tkucava i to : tik-tak, tik-tak, TIK-TAK, TIK-TAK…


odakle ti to da smije zadrzat samo 25+ 1 dionicu…
daj mi link koji to potvrđuje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Jel mi se čini ili je stvarno zavladao muk među dušebrižnicima i "savjetnicima" o prodaji dionica INE?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



Ima tu i jedna jako bitna pogodnost za porezne obveznike.
Vlada, ulaskom u EU, smije zadržati samo 25%+1 dionica, a razliku ili opet 25%+ 1 dionica će koštati kao suho zlato.

Prblem je što našim OMF-ovima sat tkucava i to : tik-tak, tik-tak, TIK-TAK, TIK-TAK…


odakle ti to da smije zadrzat samo 25+ 1 dionicu…
daj mi link koji to potvrđuje
[/quote]

Oprostite gospon Delux što sam vas zaboravio pitati za dopuštenje.

Pretpostavljam da ste danas kupili neku dionicu po 10, a prodali po 10,02 i pritom zaradili 500 Kuna, te se osjećate vrlo važan zbog toga ?

Ah, skoro sam zaboravio, link vam je http://www.cia.us

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Uvaženi kolega loris jel vrijeme za izlaganje prodaje INE, npr. 3990,00 kn!?
Grande finale se bliži

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close