INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlična taktika, šta upadne ispod 3.200 izvrsno, a kad se skupi solidan nalog na asku od 3.200, poklope ga.


evo ako kome nesto znaci,prodao malo jadroplova,pa dokupio po 3164,17 7 kom.malo al, covjeka veseli

bravo, danas se kupuje

Ajmo još malo gore pa da stisnem više tipkicu prodaj…

Što su danas naši fondovi željeli reči ?

Samo smo im se mi mali nakrcali ispod 3200 !

Hvala im [kiss]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

pustili su nas malo da se razigramo…vjerojatno je bio neki sastanak….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Kupio i prodao, zaradio dobar burek po dionici, ali , baš pratim transakcije i izgleda kao da su se dvojica udružili protiv jednoga pa ovaj od očaja tuće 3210-3240 i baš me zanima da li će pred kraj proći ovih 700kom na 3250

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Kupio i prodao, zaradio dobar burek po dionici, ali , baš pratim transakcije i izgleda kao da su se dvojica udružili protiv jednoga pa ovaj od očaja tuće 3210-3240 i baš me zanima da li će pred kraj proći ovih 700kom na 3250

mislim da danas nece,dobro skupljaju i bez toga…

svakoga dana u svakom pogledu...

Da li je danas zadnji dan za prodati za one koji ne žele sudjelovati u javnoj ponudi Mola?


Kupio i prodao, zaradio dobar burek po dionici, ali , baš pratim transakcije i izgleda kao da su se dvojica udružili protiv jednoga pa ovaj od očaja tuće 3210-3240 i baš me zanima da li će pred kraj proći ovih 700kom na 3250

da, primjetna je neka nervoza na bidu…ne bi čudilo da pred kraj dana bude metla sve do 3300 kn, tako bi mogli skupiti 3000-4000 komada što nije malo [rolleyes]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pozdrav
Citam temu cijelo vrijeme od MOL-ove ponude ali se nisam javljao. Cini mi se da smo usli u zavrsnicu. Nazalost, skeptican sam da ce probiti cijenu od 3 300, to bi mogao biti vrh. Isto tako, kao sto se vidi PBZ skrbnicki je agresivniji u kupnji. Mislim da je solo igrac, odnosno ne djeluje u dealu sa mirovincem. Barem ne dok traje trgovanje. On zapravo i odrzava cijenu na ovoj razini. Osobno smatram da bi mirovinci odavno napravili paniku spustajuci cijenu na 3000.
Primjerice ovo sto se danas dogadja. Odmah se skupi poveca kolicina aska na nizim razinama. Iako, ako ste primjetili kad se skupi poveca kolicina na okruglim brojkama to u jednom trenutku pociste, tako mislim da ce i na 3 250 biti do kraja trgovanja pocisceno. Samo se treba postaviti i pricekati.

Ne znam za ostale, ali meni se cini previse riskantnim ostati unutra i pricekati slijedeci tjedan. Jednostavno jer se cijena moze spustiti na 3000 i ispod. A to je 200kn po komadu…
Sad samo treba pogoditi lokalni vrh i izaci na njemu. Primjerice, kad je Pliva 2006. bila prodavana, ako me pamcenje dobro sluzi najveca cijena je bila 850,00 kn. I na toj razini je proslo dionica u vrijednosti 50 M kn.

Naravno, moguce je i da ode u samu zavrsnicu i dostigne 3 500, ali jednostavno sumnjam, jer ima dovoljno onih koji su spremni prodati na ovim razinama. Mislim da je bilo puno pametnije izaci prije desetak dana na 3 200 i uci u neke druge dionice koje su za to vrijeme odradile i 20%.

A nakon sto prodje euforija oko INE i kad se stisa opet cu napisati jedan osvrt, kao sto sam napravio i nakon prve MOL-ove ponude 2008. Jedino sto mogu sada reci je da ova prica uopce nije zavrsena, tek je pocela. Madjari predsjedaju EU, a ovi nasi bez strategije i plana, optereceni aferama i skorom kampanjom za ocuvanje sinekura sumnjam da ce dobro zastiti interese. A i pitanje je sto zele? Ionako drzava smije zadrzati 25% +1 dionica prilikom ulaska u EU.

U svakom slucaju vidjet cemo sto ce biti i sa INOM i sa crobexom. I svakako ce biti zanimljivo vidjeti da li je uopce i ako je, koliko je dionica skupio MOL.

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti



@loris

gledaj tržište, možda još stgneš izići po 3180

svi vi računate na preuzimanje a što ako do preuzimanja uopće ne dođe ili ne na način kako ste zamislili, mol nije u nikakvoj zakonskoj obvezi i po isteku ponude se može povući kao da te ponude nikada noje ni bilo, ćak nema obvezu ni kupiti dionice koje su upisane na ponudi, a o mirovincima ne treba puno govoriti, njihove procjene su se dokazale zadnjih godina
[bye]


jeff
o čemu vi pričate.
pa ovo je navlačenje za naivne i prodaja ispod 3200.
a onda pometu ask.
danas je i puno malih kupovalo po cca 3160-3170.
tako da pravu količinu nećemo znat sve dok skdd neda podatke,s obzirom na t3 to će bit moguće tek u četvrtak drugi tjedan.

…ovdje čagica tek počinje…

New Report

Close