INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do 14. bar ide rast, naprosto kupci sad kupuju ili špekulativno ili dugoročno (mirovinci). Možda bi se čak moglo reći i oboje istovremeno. Mol do tada ne bi smio komentirati trgovanje, niti će se znati koliko je prikupio. Poslije tog datuma će biti jako živo, samo je pitanje u kojem smjeru. Imho naravno [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Utakmica tek od sutra počinje .
Danas je bila završnica osmina finala, a onda ide četvrtfinale pa polufinale do petka.

Tko će sve uči u finale ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

svojih 57 komada još nedam.
pa šta bude.
a bude [thumbsup]


Kakva je ovo igra sa 16. i 17. nalogom na kupnji? [huh]

Najbolje ponude [ INA-R-A ]
Kupnja Cijena
2000 2.000,00
2010 1.800,00

Da nema toga, odnos kupnja : prodaja bio bi 1 : 10 . Zato!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Kakva je ovo igra sa 16. i 17. nalogom na kupnji? [huh]

Najbolje ponude [ INA-R-A ]
Kupnja Cijena
2000 2.000,00
2010 1.800,00

Da nema toga, odnos kupnja : prodaja bio bi 1 : 10 . Zato!
[/quote]

Bit će zanimljivo drugi tjedan, hoće li se igrat produžetci loris!?

[proud]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Promjene za utorak, 04.01. i protrgovanuh 7.811 dionica:

1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.715.538 47,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 171.610 1,72 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA + 2.524
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 59.330 0,59 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.872 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. PBZ D.D. 39.398 0,39 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 4.644
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.738 0,14 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 11.071 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 10.702 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
Ukupno: 96,31

znači 7. pojačao kupnju ( no tek je danas neko dignuo prosječnu cijenu za cca. 20kn ).
Na dane 5., 7. i 10.01.2011 protrgovano je oko 35.600 komada dionica ( 0,35% ) dionica.

Bit će zanimljivo drugi tjedan, hoće li se igrat produžetci loris!?

[proud]

nadam se nisi već poklonio svoju respektnu količinu ine i da se vidimo u finalu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

prodavao ličan prije dve godine Mana 8×4, dobra godina ali dignute stranice radi pretovara…tražio on 70k a ja mu nudio 55k i ništa, kaže likota, malo mu.
prođe oko 8 mj. rokne posao, naplata nikakva i eto zove mene moj ličan i kaže eto ti ga za 55k a meni posao rikava kao i svima i naravno odbijem ga.
nakon nešto malo vremena, stanem ja u macoli na janjetinu i u razgovoru sa poznanicima saznam da ga je jedva prodao za nekih 35k eura.

e sada je ovdje na ini ista situacija, kada istekne molova ponuda više nema osigurača na 2800 i tko uopće zna što oni planiraju, prije da će pustiti da se dionica ohladi nego da će se ko bikovi zaletavati i plačati 4+k kn, pa oni i tako već imaju ugovorom zajamčena upravljačka prava kao da imaju 50%+1 i prije da će se sa mirovincima dogovarati iza zatvorenih vrata nego kupovati kikiriki koji se sada vrti na na burzi.
ako mol odustane, više nema utakmice, nema finala i nema produžetaka a niti razloga da se cijena zadrži preko 2800… danas se već vidlo kako nastaje panika kada se maknu nalozi sa kupnje [undecid]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Bit će zanimljivo drugi tjedan, hoće li se igrat produžetci loris!?

[proud]

nadam se nisi već poklonio svoju respektnu količinu ine i da se vidimo u finalu ?

[/quote]


Bit će zanimljivo drugi tjedan, hoće li se igrat produžetci loris!?

[proud]

nadam se nisi već poklonio svoju respektnu količinu ine i da se vidimo u finalu ?

[/quote]

Naravno da se vidimo u finalu, ipak sam danas prodao 100 komada na 3250,
…..moram izvršiti namiru brokeraju od prošlog tjedna zadužio sam se dodatno zbog DDJH, ADPL, VDKT, BLJA…
…..Na kratko sam ostao bez keša nakon što mi se to nije dogodilo od zime 2007 godine

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


prodavao ličan prije dve godine Mana 8×4, dobra godina ali dignute stranice radi pretovara…tražio on 70k a ja mu nudio 55k i ništa, kaže likota, malo mu.
prođe oko 8 mj. rokne posao, naplata nikakva i eto zove mene moj ličan i kaže eto ti ga za 55k a meni posao rikava kao i svima i naravno odbijem ga.
nakon nešto malo vremena, stanem ja u macoli na janjetinu i u razgovoru sa poznanicima saznam da ga je jedva prodao za nekih 35k eura.

e sada je ovdje na ini ista situacija, kada istekne molova ponuda više nema osigurača na 2800 i tko uopće zna što oni planiraju, prije da će pustiti da se dionica ohladi nego da će se ko bikovi zaletavati i plačati 4+k kn, pa oni i tako već imaju ugovorom zajamčena upravljačka prava kao da imaju 50%+1 i prije da će se sa mirovincima dogovarati iza zatvorenih vrata nego kupovati kikiriki koji se sada vrti na na burzi.
ako mol odustane, više nema utakmice, nema finala i nema produžetaka a niti razloga da se cijena zadrži preko 2800… danas se već vidlo kako nastaje panika kada se maknu nalozi sa kupnje [undecid]


hm, hladit će dionicu a nakrcani su do jaja.
prije da će se potuć za ostali free float.
no, vidjet ćemo već u pon.
ne zaboravite da se i mol vraća u igru od ponedjeljka.

Mađari totalno skrenuli, litra benzina 9,31 Kunu. Pa toliko nije bila ni kada je barel bio 140 $, a sada je 90 $. ( http://www.insidestocks.com/dfutpage.asp?sym=CL&code=BSTK )

Evo u nastavku zašto dionica INE dugoročno nemože pasti ;
http://www.poslovni.hr/vijesti/ina-brokerima-donijela-i-probleme-168800.aspx

kolega jeff

Mol više nemože odustati kao ni naši fondovi, previše je uloženo s obje strane.
"Mirovinci će se dogovarati iza zatvorenih varat " ????
Ovaj put neće ići, nema dogovora, nema prostora za dogovor, svi dogovori su propali, a jedini cilj je preko 50%. Pitanje je samo čiji su skrbnički računi, mogli bi donijeti prevagu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close