INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





A onda cijena ode dolje..

Nemoj se ni trudit objasnjavati……….

Sto se PBZa na 7om mjestu tice tu moze biti bilo tko..sluzbeno je neka offshore tvrtka s Bahama, moze bit MOLov a moze biti samostalni igrac…

[/quote]

Da se zaključit da niste shvatili misao. Jednostavno je, čim netko skupi 50% + 1 dionicu dajte jedan valjan razlog zašto bi se cijena održala na ovim razinama!! Ova sadašnja cijena je tolika kolika je jer svi očekuju rast cijene u utrci tko prije do 50% + 1 dionice. A kad se cilj dosegne (čiom netko skupi željenu količinu) slijedi malo pomalo pad cijene. Ali cijela ova priča nekako smrdi. Ostaje nam da čekamo šta se krije iza kulisa.
[/quote]
joj,joj,joj
neda mi se stalno objasnjavati zasto cijena nakon 14.01.ne samo da bi trebala biti odrziva,nego bi jos trebala znatno gore.razlog sadasnje cijene koji ste naveli je,ako nista drugo,smijesan.vratite se malo unatrag,i procitajte moje postove(ako vas zanima)i sve ce vam biti jasno.

jedino sto ima smisla je ovo zadnje sta ste napisali:"ostaje nam da cekamo sta se krije iza kulisa".
u skoroj buducnosti cemo saznati zasto je MOL u ovim vrenenima kad se pazi na svaki novcic,ponudio 60% vecu cijenu za dionicu,zasto su OMF-ovi isto tako navali kupovati po sad vec skoro 90% vecoj cijeni,zasto se pojavio neki treci investitor koji isto kupuje na ovim,po nama,visokim cijenama,zasto o nalazistu u Siriji nema vise nikakvih vijesti,zasto…?
hm,stalno se ponavljam,vec sam sebi idem na zivce
[bye]
[/quote]

Bez uvrede ali ideš i meni. Čuj, pogledaj moje postove od prije!!!!!!!! A to Vi kao neki čarobnjak s kuglom kojom vidiš u budućnost i tako sigurno prognoziraš. Poštovani gospodine, iznio sam svoje mišljenje (što ne znači ni da je točno a ni pogrešno), ali ćemo uskoro vidjet. Da su ranije izbori rekao bih da je cijela igra da se nahrane glasači i da ne žale kad nisu prodali kad je braniteljski fond prodao po 2800. A onda još one objave o poljima u Siriji dodatno zasmrdljuju cijelu stvar. Ali što je više sastojaka u čorbi teže je reć od čega je, kako kod nas kažu. Možda ode i na 4.000,00 (volio bih radi svih koji je imaju) ali osobno i da milijune imam nebi kupio jednu dionicu u ovakvoj situaciji. Možemo samo nagađat šta se krije u pozadini. Pa i sama ponuda od strane Mola nema nikakve logike ako se uzme u obzir da su mogli preko skrbnika kupovat 8i nikad se ne bi moglo dokazat da oni stoje iza skrbničkog računa) i kad namire taj postotak koji im fali onda dat ponudu i jednostavno u jednoj transakciji sve kupit. Ispravite me ako griješim.
[/quote]
1.vidim da sam vas jako uzrujao,iskreno to mi nije bila namjera
2.ne kao carobnjak sa kuglom,nego cistom logikom
3.isto kao i vi samo iznosim svoje misljenje,koje se zasasada pokazalo tocnim-dokupio sam na cca 3000 i tupio svima da ide jos gore(najvise dionica je protrgovano ispod te razine,znaci vecina je mislila da je to plafon)
4.da imate milijune nebi kupovali niti jednu dionicu-vec krajem drugog tjedna vidjet cete da opet grijesite(zaradili bi finu svoticu u samo par dana,pogotovo sa milijunima-cak bi ih mogli prodati u sat,dva sto na bilo kojoj drugoj dionici nebi mogli tjedan dana)
5.ispravljam vas
5.ispravljam vas

svakoga dana u svakom pogledu...

Evo nakon INE imate dobru priliku kupiti i hrvatske vode – poćela je rasprodaja i zadnjeg obiteljskog srebra kojeg imamo – mozak baj baj…. :
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2101450.html
[bye]

Mađari su se odavno pripremali za otkup dionica u free flotu, čekali su trenutak kada Vlada neće ispunjavati uvjete Ugovora (otkup plinskog poslovanja), kako se i sami u buduće ne bi morali držati Ugovora. Na ruku im idu i još neke činjenice (predsjedanje EU-om….). Bitan im je 50+1%, jer zapravo ne kupuju za sebe ( tvrde da se upravljačka prava ne mijenjaju sa prelaskom 50%), vjerujem da su u igri Talijani, oni najbolje poznaju INU….. Plina će ove godine biti dovoljno, činjenica da se u 1. mjesecu plin skladišti u P.S.P. govori dovoljno….

Na taj način,ako nam i ostanu ove dionice,kod slijedeće prodaje može se očekivati samo viša cijena,koja opet obvezuje kupca da otkupi i naše .

WIN-WIN [thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

drž nedaj
[cool]

svakoga dana u svakom pogledu...

Letvica se pomalo diže, zasad sporo, ali obečavajuće.

ohohoh
jel to konacno krecemo put novih razina

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

bio je onaj lijepi nalog od od 264 dionice na asku…steta ga bilo ne pojest…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


ohohoh
jel to konacno krecemo put novih razina

strpljivi će ovdje profitirat.
[thumbsup]

eto sada lijepe cifre na 3250…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



ohohoh
jel to konacno krecemo put novih razina

strpljivi će ovdje profitirat.
[thumbsup]
[/quote]
STVARNO???
sad ce se opet naci neki ljubomorni koji ce mi post ocjenit jedinicom… [lol] [lol] [lol]

svakoga dana u svakom pogledu...

http://www.poslovni.hr/vijesti/je-li-ina-dosegnula-maksimum-168696.aspx
ajmo jos jedinica

svakoga dana u svakom pogledu...

New Report

Close