INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Fondovim nedostaje još točno 74.302 dionice do 50% + 2 dionice !

ako je točan podatak onda nema šanse da skupe 50% do 14.01. jer je preostalo još 6 radnih dana.
[/quote]

Podatak je točan u dionicu, ali pod uvjetom da su i skrbnički računi unutra, a uprotivnom im fali još 56.893 ili sveukupno 131.195 dionica.
Znači ili im fali 74.302 ili 131.195 dionica od danas.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


…..

…Ne ocekujem da ce biti puno onih koji ce prodati MOL-u. Mada s druge strane nikada ne treba podcijeniti ljudsku glupost.

Kada je trajala prva ponuda na SDKK se moglo procitati svako vece koliko je MOL skupio. Tada je Sanaderu odgovaralo da se stvori sto veca histerija, da se ljudi uplase i da se sto vise proda MOL-u. Sada Vladi to ne odgovara pa taj podatak ne dobivamo.

A što reći na činjenicu da član Uprave ne prodaje svoje dionica MOL-u , nego na burzi usred MOL-ove ponude. Kad im takvi štetočine okreću leđa………..
[/quote]
po mom nije logično da je to napravio na drugi način


http://www.poslovni.hr/vijesti/dragicevic-se-rijesio-dionica-ine-168369.asp
pazi nalov:"rijesio se dionica ine",dobro da nisu napisali "rijesio se dionioca ine u zadnji cas"
[lol] [lol] [lol] rijesio se majstor po 3827 ,a dan prije vijest:analiticari i dalje cijene dionicu ine na 2200 i 2830 kn [lol] [lol] [lol]
fali prodaje,a?
i onda se tu spominju nekakvi sell signali,pa ovo je cisti BUY signal.

jel moguce da iza ovog PBZ skrbnickog stoji ADRIS?oni su odjedamput nestali sa scene…


pardon,rijesio ih se po 2837

svakoga dana u svakom pogledu...

INA INDUSTRIJA NAFTE d.d., Afamea Contract, Block /10 /:

Under its Contract with us ratified by Law No. / 15 / of 2004, INA INDUSTRIJA NAFTE d.d. has requested to enter the second extension of the Initial Exploration Period for the block / 10 /. The company now is at the stage of checking its required commitments (coordinates of relinquishment – the bank guarantee) in accordance with the conditions and provisions of the service contract. INA INDUSTRIJA NAFTE d.d will drill one exploratory well, and spend /5/ million U S. dollars during the second extension of the / 24 / months Initial Exploration Period.

http://www.gpc-sy.com/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=22&Itemid=132

Znači li to da je First Exstension dala pozitivne rezultate?



Fondovim nedostaje još točno 74.302 dionice do 50% + 2 dionice !

ako je točan podatak onda nema šanse da skupe 50% do 14.01. jer je preostalo još 6 radnih dana.
[/quote]

fondovima datum ne igra ulogu .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?




Fondovim nedostaje još točno 74.302 dionice do 50% + 2 dionice !

ako je točan podatak onda nema šanse da skupe 50% do 14.01. jer je preostalo još 6 radnih dana.
[/quote]

fondovima datum ne igra ulogu .
[/quote]
interasantno,mozete li to malo objasniti?

svakoga dana u svakom pogledu...

@sector
– i nakon 14.01.2011 MF-ovi mogu kupovati dionice INA-e
– MF-ovima je samo bitno da skupe toliko dionica da MOL ne pređe magičnu cifru 50%+1, jer tada vrijednost dionica na burzi može pasti i znatno ispod cijene po kojoj su fondovi kupovali
– 14.01.2011 istječe ponuda MOL-a i to znači da nema više garancije da je minimalna cijena 2800 kn
fondovi
– kada bi fondovi sada trčali da sakupe potreban broj dionica sami bi sebi dizali cijenu dionica. Oni to moraju samo ako to počne raditi MOL-ov igrač ( ako to on uopće i je )
– MF-ovi mogu i čekati da kapitaliziraju svoju dobit, jer to će ovisiti kada MOL odluči ponovo s javnom ponudom.
– oni koji igraju na kratke staze, najvjerojatnije moraju odluku donijeti do 14.01.2011

odlučio sam, utopit ću danas pola a pola čuvam za budućnost pa se možda obogatim na ostatku nekada, ko zna šta može biti s cijenom jednog dana



@sector

– i nakon 14.01.2011 MF-ovi mogu kupovati dionice INA-e
– MF-ovima je samo bitno da skupe toliko dionica da MOL ne pređe magičnu cifru 50%+1, jer tada vrijednost dionica na burzi može pasti i znatno ispod cijene po kojoj su fondovi kupovali
– 14.01.2011 istječe ponuda MOL-a i to znači da nema više garancije da je minimalna cijena 2800 kn
fondovi
– kada bi fondovi sada trčali da sakupe potreban broj dionica sami bi sebi dizali cijenu dionica. Oni to moraju samo ako to počne raditi MOL-ov igrač ( ako to on uopće i je )
– MF-ovi mogu i čekati da kapitaliziraju svoju dobit, jer to će ovisiti kada MOL odluči ponovo s javnom ponudom.
– oni koji igraju na kratke staze, najvjerojatnije moraju odluku donijeti do 14.01.2011

hm,normalno da OMF-ovi mogu kupovati i poslije 14.01,ali mislim da im taj datum igra jako veliku ulogu i da im je u interesu skupit 50%+1 zajedno sa drzavom prije tog datuma,bas zbog ovog sta ste napisali.a sto se tice cijene nakon 14.01.,mislite da fondovima ne odgovara visoka cijena,i tko ce je uopce srusiti?mozda ovakvi kao ja koji nisu prodavali po 2830,3000,danas 3200,mozda drugi tjedan 3500?takvi sigurno nece prodavati(bit ce ih jako malo) po nizim cijenama,a da i nekom dode da proda iz ovog,ili onog razloga,fondovi ce to drage volje otkupiti.
eto,ja to tak vidim

svakoga dana u svakom pogledu...




@sector

– i nakon 14.01.2011 MF-ovi mogu kupovati dionice INA-e
– MF-ovima je samo bitno da skupe toliko dionica da MOL ne pređe magičnu cifru 50%+1, jer tada vrijednost dionica na burzi može pasti i znatno ispod cijene po kojoj su fondovi kupovali
– 14.01.2011 istječe ponuda MOL-a i to znači da nema više garancije da je minimalna cijena 2800 kn
fondovi
– kada bi fondovi sada trčali da sakupe potreban broj dionica sami bi sebi dizali cijenu dionica. Oni to moraju samo ako to počne raditi MOL-ov igrač ( ako to on uopće i je )
– MF-ovi mogu i čekati da kapitaliziraju svoju dobit, jer to će ovisiti kada MOL odluči ponovo s javnom ponudom.
– oni koji igraju na kratke staze, najvjerojatnije moraju odluku donijeti do 14.01.2011

hm,normalno da OMF-ovi mogu kupovati i poslije 14.01,ali mislim da im taj datum igra jako veliku ulogu i da im je u interesu skupit 50%+1 zajedno sa drzavom prije tog datuma,bas zbog ovog sta ste napisali.a sto se tice cijene nakon 14.01.,mislite da fondovima ne odgovara visoka cijena,i tko ce je uopce srusiti?mozda ovakvi kao ja koji nisu prodavali po 2830,3000,danas 3200,mozda drugi tjedan 3500?takvi sigurno nece prodavati(bit ce ih jako malo) po nizim cijenama,a da i nekom dode da proda iz ovog,ili onog razloga,fondovi ce to drage volje otkupiti.
eto,ja to tak vidim
[/quote]
iako cu morati prodati bar 30% jer mi hitno treba kesha

svakoga dana u svakom pogledu...

ok je prodavat ak se mora.
zamislite da stane prodaja, ili da se bar jako uspori.
kolika bi cijena već sada bila???
3500 minimalno.

a da nestane kupnja ? [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close