INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve lijepo,sve fino,svaka čast.
zbrajam šta sam sve izgubio ne kupivši ovu dionicu.
no,oči treba držati uvijek otvorene.
da zbog pozitivnog psihološkog efekta dionica INA-e može visoko skočiti to smo slutili.
no,problem koji sam vidio jeste taj da trenutno ova dionica raste iz čisto psihološkog razloga a ne zato što je stanje u firmi bajno.
to može biti opasno jer psihologija je prevrtljiva.
meni najteže je gledati kako je ova dionica ubila cijelo tržište.
svi su u INA-i i sve druge dionice samo promatraju šta se dešava.
sada čekam da se nakon kojih mjesec dana ovo ludilo smiri pa da imoj DDJH napravi lijep korak prema gore.
nadam se…


mauricije: ” Da li je netko dobio povrat usplaćenog novca od INE? ” mislim da nije. ja nisam [smiley2][smiley2]

dobio prošli tjedan sve uplaćeno iznad odobrenog za ponudu bez prava prvenstva i bezpogodnosti.

Meni jš nije sjelo od ponude s pogodnostima…
Ajmo ih tužit za te lipe [smiley1]

ima li netko informacije o tome koliko će moći i po kojoj cijeni i popustu radnici ine kupovati dionice i kada :)))

nije me bilo u zemlji mjesec dana pa sam ispao iz štosa…

hvala ! [smiley2]

sve je lako kad si mlad :)

Ina – London: 417 $ [smiley2]

La vita e bella!

To je 2.300 ?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dolar je srednji 5,521655*417 = 2300 kuna

evo nam INE nazad na 2350 kuna, što li će reći ili padamo?

Vjerojatno se malo cijena hladi za novi uzlet sutra, tko nije kupio eto mu sad prilike [smiley2]


Treba nam malo zaleta za sutra, hi,hi,hi to tek dajemo malo nade onima koji su pali razred da se vesele[smiley2]

nešto mi govori da su fondovi puni love, a INA došla kao naručena, pa je sad pucaju što više mogu

milijardu potencijalno moguća dobit za INA za ovu godinu, zar to nije divno?

studoš:

To je 2.300 ?

Neće ići………2439,45 kn
Dolar je 5,85

Dolar je, dečki moji 5,554149 srednji HNB 2,316 kuna

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

sad se tuče po kupnji, malo se izlazi, malo ulazi, tu bi negdje mogla i završiti danas

New Report

Close