INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da ne bi bilo zabune oko ovog datuma (14.1), jučer sam zvao SKDD i rekli su mi da se molu može prodati samo ako su dionice kupljene do 11.1. (onaj tko kupi 11.1, dionice će mu biti vidljive u SKDD 14.1 iza 12:30h, ali to je nebitno). Dakle, onaj tko kupi dionice 12.1, ne može više prodati molu.

Da li ovo znači da mol može kupovati na burzi već 12.1., nemam pojma. Još samo 4 dana postoji kolika tolika sigurnost sa tih 2800. Nakon toga sve je moguće.

Ako mol počne kupovati tek 17.1. (ako se uopće odluči na kupnju preko burze), možda u procijepu (od 12.1-14.1) nastane panika i cijena padne i bude dobra prilika za kupnju. Možda je onda do 11.1 dobro prodati i kupovati od 12.1.-14.1. Ovo su samo špekulacije. Mogućih scenarija ima puno.

Vjerojatno će cijena ovisiti o tome hoće li mol predati partiju ili ne. Ako se mol odluči boriti, cijena ide gore.

kolega ,
ovo je scenatij Agatha Christie, super, sada su zbunjeni ne samo mali dioničari već i INA, MOL i fondovi [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Hm neznam kako vi vidit situaciju ali cinjenica je da Promet pada i mislim da ce bit veselja, ali sta sad uskoro je 14.01. Pa kome panci kome opanci

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


Po dobroj cijeni je prodao [lol]

INA d.d. – Prijava otpuštanja dionica

INA-INDUSTRIJA NAFTE, d.d. Zagreb, Av. V. Holjevca 10 (u daljnjem tekstu: Izdavatelj) obavještava da je gospodin Tomislav Dragičević, iz Dubrave Puščanske, član Uprave Izdavatelja, otpustio 90 redovnih dionica INA-INDUSTRIJA NAFTE, d.d., oznake na Zagrebačkoj burzi INA-R-A, po cijeni od 2.837,01 kuna po dionici.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=33624

… koja je to lopina. Još mu nije dosta folirati narod.valjda mu "fali" love da plati prirez zbog izbjegavanja plaćanja prireza. kako ga nije stid prodati dionice u ovo vrijeme. ljudi su pukli skroz, valjda misle sad kad sam ja prodo sad će nagrniti. ovo je jošjedan potez da je sve radio krivo na našu štetu i u korist mađarona dok je bio na čelu uprave Ine. Još se treba oglasit i njegov mecena da je i on prodo dionice ine da vrati onu lovu što je "posudio" od prijatelja da kupi dva stana. Katastrofa! Hitno treba mjenjati GUP grada Zagreba i dopustiti proširenje zatvora remetinec i sve to strpati tamo. Još bolje svi na goli otok da ga malo obnove….

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

ovim tempom ćemo danas preko 10.000 komada…

a cijena nikako prema gore…


ovim tempom ćemo danas preko 10.000 komada…

a cijena nikako prema gore…


da,pa?

svakoga dana u svakom pogledu...

Jesu fondovi već počeli štopati cijenu – naime ovo je sve bijedna trgovina i sigurno nije odraz pravog stanja stvari !??!


Jesu fondovi već počeli štopati cijenu – naime ovo je sve bijedna trgovina i sigurno nije odraz pravog stanja stvari !??!

3200 limit iznad kojeg fondovi neidu.

jako teško će skupiti 50% sa 3200, ali kao da im i nije interes ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Eto jesam to ljepo napisao tu i na temu Best Buy prije par dana pa su mi podjelili 1ice na post, a bilo je sve ljepo napisano s brojkama i argumentima ……Sad INA koju sam predlagao prodati ima tendenciju stagnacije pa i pada, a ERNT kojeg sam zagovarao kupiti za taj keš je napravio rast od skoro 10% .PODR koju sam isto dao kao prjedlog kupnje napravila je rast od 5% u tom periodu…..Tko me poslusao sada bi vec ima 10% vise, dok ovi drugi moraju se jos nacekati da cjena eventualno dodje na 3500kn za isti prinos…

NItko nikad nije rekao da je OMFovima cilj skupiti 50%..NJima je samo bio cilj trenutno zastopat MOL i sprjecit ga da ima realnu sansu skupit 50%….

Jesu u tome uspjeli? Po meni jesu, bravo job done idemo dalje…

...

Nije im interes jer trenutno ima naivnika koji im prodaju po 3.200 kn. Neka prestaju prodavati po 3.200 kn pa ćemo vidjeti hoće li fondovi dignuti ljestvicu na kupnji na više razine! Sve je stvar ponude i potražnje!

kad su se pojedinci ukakili od straha da će ljuljnuti cijena. ako budem i prodao prodat ću pola

Počelo je dizanje…


Nije im interes jer trenutno ima naivnika koji im prodaju po 3.200 kn. Neka prestaju prodavati po 3.200 kn pa ćemo vidjeti hoće li fondovi dignuti ljestvicu na kupnji na više razine! Sve je stvar ponude i potražnje!

kolega zasto se muciti i odgovarati na ovakve postove,sto vise se proturguje na ovim razinama brzi ce nam biti rast kasnije na malim prometima
strpimo se do sredine drugog tjedna

svakoga dana u svakom pogledu...

New Report

Close