INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajde nek netko opet proda po 3150,00 ..van svake pameti…samo treba cekati…

ja sam na bidu, za sad još prenisko.

svakak čast mastorima i s jedne i "majstorima" s druge strane. već su skupili preko 8m kn po 3200.

nećemo se popeti stepenicu više ako ćemo prodavati po 3200. daj dignite letvicu malo!


nećemo se popeti stepenicu više ako ćemo prodavati po 3200. daj dignite letvicu malo!

a nemreš na to utjecat kad uvijek ima drhtavih prstića….


svakak čast mastorima i s jedne i "majstorima" s druge strane. već su skupili preko 8m kn po 3200.

nije to "vec",jucer su u prvoj minuti napravili 10m kn po 3200

svakoga dana u svakom pogledu...



nećemo se popeti stepenicu više ako ćemo prodavati po 3200. daj dignite letvicu malo!

a nemreš na to utjecat kad uvijek ima drhtavih prstića….
[/quote]

da ne pokupuju sve, pa da nećemo imati kome više prodati?

13 h-14 mil kn prometa,skupljaju sve slabije.mislim da je danas ili mozda sutra zadnji dan na 3200

svakoga dana u svakom pogledu...


13 h-14 mil kn prometa,skupljaju sve slabije.mislim da je danas ili mozda sutra zadnji dan na 3200

moje neće dobit po ovoj cijeni sigurno.
na 3500 možemo razgovarat.
zavaravaju ove naivne ne postavljanjem na bid po nekoliko minuta.
vidim da to neki ne kuže….



13 h-14 mil kn prometa,skupljaju sve slabije.mislim da je danas ili mozda sutra zadnji dan na 3200

moje neće dobit po ovoj cijeni sigurno.
na 3500 možemo razgovarat.
zavaravaju ove naivne ne postavljanjem na bid po nekoliko minuta.
vidim da to neki ne kuže….
[/quote]
bitno je da vecina kuzi

svakoga dana u svakom pogledu...




13 h-14 mil kn prometa,skupljaju sve slabije.mislim da je danas ili mozda sutra zadnji dan na 3200

moje neće dobit po ovoj cijeni sigurno.
na 3500 možemo razgovarat.
zavaravaju ove naivne ne postavljanjem na bid po nekoliko minuta.
vidim da to neki ne kuže….
[/quote]
bitno je da vecina kuzi
[/quote]
da to većina kuži nebi prodavala.
a onda bi već bili na 3300 minimalno.

ljudi sve veća je panika, nisam pametan šta raditi, dati po 3200kn i igrat na sigurno ili čekati, al dokle i šta čekamo?3500kn?. bojim seda što se približi 14.01 da će biti sve veća panika . kad bi barem bio pametan kolko jš da čekam


ljudi sve veća je panika, nisam pametan šta raditi, dati po 3200kn i igrat na sigurno ili čekati, al dokle i šta čekamo?3500kn?. bojim seda što se približi 14.01 da će biti sve veća panika . kad bi barem bio pametan kolko jš da čekam

kupnja je posustala, sada ovo izgleda kao lagani dokup do konačnog nekog cilja. Cilj im očito nije 50% ili više jer bi bili agresivniji.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close