INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/analiticari-i-dalje-cijene-dionicu-ine-na-2200-i-2830-kn-168267.aspx
oglasili se strucnjaci…. [lol] [lol] [lol] preslaba im prodaja….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

jel se ovo kupnja prorijedila?


Takodjer kada i ako cjena dotakne 3500+kn realnom smatram i jednu jako veliku transakciju da proleti burzom i nakon toga potop..

hm da….a kojim će se to dionicama odigrati potop? MOL+RH+OMF imat će kroz 15 dana cca 99% dionica INE…dakle, tko će od njihrušiti vrijednost portfelja? i zašto bi to radio? ili misliš da će potop izazvati onaj jadni free float od 1% ???

po meni, OMF-ovi će kupovati i dalje i tako dizati vrijednost svojih portfelja. zamisli dionicu INE koju sa 15 milja kuna godišnje dignu na 5000 kn…zatim nagodinu na 6000 kn …pa godinu potom na 7000 kn [cool]
[/quote]
tocno tako [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

svakoga dana u svakom pogledu...


jel se ovo kupnja prorijedila?

maknu se s kupnje ne bi li ušičarili i spustili cijenu.viš da su na otvaranju odmah pokupili sve po 3200.
malo panike žele unest zajedno sa novinarima a jednostavno moraju se dokopat dionica.

danas nema čišćenja?! netko zaspao?! [pray]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

domislili se fondovi kako da "ingu" uzmu tih 1000 komada, povukli se s prodaje i sada čekaju paniku .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

drhtave ručice….

panika….

ha ha, gle nervozne prstiće al prodaju.treba danas iskoristit diskont i kupiti jeftino.


Vidim da se rasprava zahuktava, pa možda da bacimo okladu. Barem na ovoj dionici ne možemo utjecati na cijenu pa možemo i realno pisati :-).

Evo ja se kladim da će cijena do kraja slijedećeg tjedna biti minimalno na 3.500 kn.

Edo legendo, pa đe si bio prošle 3 godine… Sada me odmah pustila panika 🙂

ajde nek netko opet proda po 3150,00 ..van svake pameti…samo treba cekati…

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!


domislili se fondovi kako da "ingu" uzmu tih 1000 komada, povukli se s prodaje i sada čekaju paniku .

Za badava ga čekaju ovaj se još nije ni probudio.

who dares, wins


ajde nek netko opet proda po 3150,00 ..van svake pameti…samo treba cekati…

bilo je i po 3130,00…

New Report

Close