INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ovo konkretno znači da im treba još ( svakome, Mol-u, vladi – mirovincima, trećem igraču ) preko 100 000 dioinca Ine da bi došli do 50% + 1 dionice.
To je ca. 320 – 350 milijuna kuna prometa.. [smiley]

lp

Zar nije očito da tek slijedi najuzbudljivije.

Dakle, da bi promet bio na današnjoj razini to je cca 10 radnih dana, ali na ovim cijenama će se prodat još vrlo malo dionica, tim tragom jedan je smjer……o agresiji smjera nebi to će ovisiti o broju dionica koje će trebati za prevlast…

Šteta kolega plavi da ste bez keša, kako reče Rojs DA IM POMRSIMO PLANOVE

[thumbsup]
[/quote]

A što ja mogu kolega na Ina-i pomrsiti?
Jest da mi je portfelj šesteroznamenkast, ali veliki dio je u LKPC, a i da nije što bi mi sa par milijuna kuna, uz ovakve promete? [thumbsup]

lp
[/quote]

Kakva će nervoza na kupnji zavladati kad prometi rapidno padnu, isto tako i kada se približi dan D koji je vrlo skoro!!!

ps Plavi to je onako više u žargonu, iako mislim da će za moju tisućicu uskoro usljediti i telefonski poziv, to ću Vas obavjestiti.

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE





Ovo konkretno znači da im treba još ( svakome, Mol-u, vladi – mirovincima, trećem igraču ) preko 100 000 dioinca Ine da bi došli do 50% + 1 dionice.
To je ca. 320 – 350 milijuna kuna prometa.. [smiley]

lp

Zar nije očito da tek slijedi najuzbudljivije.

Dakle, da bi promet bio na današnjoj razini to je cca 10 radnih dana, ali na ovim cijenama će se prodat još vrlo malo dionica, tim tragom jedan je smjer……o agresiji smjera nebi to će ovisiti o broju dionica koje će trebati za prevlast…

Šteta kolega plavi da ste bez keša, kako reče Rojs DA IM POMRSIMO PLANOVE

[thumbsup]
[/quote]

A što ja mogu kolega na Ina-i pomrsiti?
Jest da mi je portfelj šesteroznamenkast, ali veliki dio je u LKPC, a i da nije što bi mi sa par milijuna kuna, uz ovakve promete? [thumbsup]

lp
[/quote]

Kakva će nervoza na kupnji zavladati kad prometi rapidno padnu, isto tako i kada se približi dan D koji je vrlo skoro!!!

ps Plavi to je onako više u žargonu, iako mislim da će za moju tisućicu uskoro usljediti i telefonski poziv, to ću Vas obavjestiti.

[thumbsup]
[/quote]

Može, može, imat ću na umu da uzvratim na sličan način.. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


1. Sve što INA uvozi prodaje po 2.5 puta većoj cijeni, a monopolista je ( dovoljno )

Kako si ovo izracunao ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ina dakle sad vredi cca 5 miljardi dolara a fejsbuk danas vredi 50 miljardi dolara

hvala odo spavati

Postanite Eu-robovi

Vidim da se rasprava zahuktava, pa možda da bacimo okladu. Barem na ovoj dionici ne možemo utjecati na cijenu pa možemo i realno pisati :-).

Evo ja se kladim da će cijena do kraja slijedećeg tjedna biti minimalno na 3.500 kn.

Ajd kad se kladio moja prognoza…

Cjena postepeno raste do kraja ovog tjedna, mozda jos ponedeljak i to je to…Nakon toga lagano stagniranje i hladenje, a potom totalna panicna rasprodaja…maksimum cjene vidim na 3600 eventualno u jednom trenutku dotakne 3650….Sto ce se vise bliziti 14sti to ce vise biti nervoznih prstica koji ce prodavati INAu tako da prognoziram povecanje volumena prodaje sredinom iduceg tjedna a u petak sljedi totalna rasprodaja….Ponedeljak iza toga totalni pad cjene na 2800 a mozda i puno nize.

Takodjer kada i ako cjena dotakne 3500+kn realnom smatram i jednu jako veliku transakciju da proleti burzom i nakon toga potop..

...

Takodjer kada i ako cjena dotakne 3500+kn realnom smatram i jednu jako veliku transakciju da proleti burzom i nakon toga potop..

hm da….a kojim će se to dionicama odigrati potop? MOL+RH+OMF imat će kroz 15 dana cca 99% dionica INE…dakle, tko će od njihrušiti vrijednost portfelja? i zašto bi to radio? ili misliš da će potop izazvati onaj jadni free float od 1% ???

po meni, OMF-ovi će kupovati i dalje i tako dizati vrijednost svojih portfelja. zamisli dionicu INE koju sa 15 milja kuna godišnje dignu na 5000 kn…zatim nagodinu na 6000 kn …pa godinu potom na 7000 kn [cool]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje





Ovo konkretno znači da im treba još ( svakome, Mol-u, vladi – mirovincima, trećem igraču ) preko 100 000 dioinca Ine da bi došli do 50% + 1 dionice.
To je ca. 320 – 350 milijuna kuna prometa.. [smiley]

lp

Zar nije očito da tek slijedi najuzbudljivije.

Dakle, da bi promet bio na današnjoj razini to je cca 10 radnih dana, ali na ovim cijenama će se prodat još vrlo malo dionica, tim tragom jedan je smjer……o agresiji smjera nebi to će ovisiti o broju dionica koje će trebati za prevlast…

Šteta kolega plavi da ste bez keša, kako reče Rojs DA IM POMRSIMO PLANOVE

[thumbsup]
[/quote]

A što ja mogu kolega na Ina-i pomrsiti?
Jest da mi je portfelj šesteroznamenkast, ali veliki dio je u LKPC, a i da nije što bi mi sa par milijuna kuna, uz ovakve promete? [thumbsup]

lp
[/quote]

Kakva će nervoza na kupnji zavladati kad prometi rapidno padnu, isto tako i kada se približi dan D koji je vrlo skoro!!!

ps Plavi to je onako više u žargonu, iako mislim da će za moju tisućicu uskoro usljediti i telefonski poziv, to ću Vas obavjestiti.

[thumbsup]
[/quote]
Soma komada imaš i još te nisu zvali? Mene za moju stotku dave toliko da sam ugasio telefon.

who dares, wins


Takodjer kada i ako cjena dotakne 3500+kn realnom smatram i jednu jako veliku transakciju da proleti burzom i nakon toga potop..

hm da….a kojim će se to dionicama odigrati potop? MOL+RH+OMF imat će kroz 15 dana cca 99% dionica INE…dakle, tko će od njihrušiti vrijednost portfelja? i zašto bi to radio? ili misliš da će potop izazvati onaj jadni free float od 1% ???

po meni, OMF-ovi će kupovati i dalje i tako dizati vrijednost svojih portfelja. zamisli dionicu INE koju sa 15 milja kuna godišnje dignu na 5000 kn…zatim nagodinu na 6000 kn …pa godinu potom na 7000 kn [cool]
[/quote]
baš sam to htio reći, da me baš zanima tko će biti taj netko tko će prodavati dionice po 2800 i koga će uhvatit panika???paničari su već odavno prodali.sad u igri ostaju pravi igrači….


… Mene za moju stotku dave toliko da sam ugasio telefon.

Zezaš ili ozbiljno? MOL ili OMF-ovi zovu? [huh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ma jok. Ženina rodbina [lol]

who dares, wins


Ma jok. Ženina rodbina [lol]

G. Verdi…cista 100 od mene…
jedan od ponjboljih na topicu INA… [cool]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close