INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoce li INA biti prva hoh dionica koja ce napraviti ATH?

INA
INA
INA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

koelga ja vise uopce ne sumnajm

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

(03.01.2011)
Šuker odlazi u Upravu Ine?

Smijenjeni ministar financija Ivan Šuker mogao bi zasjesti u Upravu Ine, gdje je i član Nadzornog odbora, doznaje Novi list od izvora iz vrha HDZ-a

‘Razgovaramo o tome i to je svakako jedna od opcija. Šuker je član nadzornog odbora Ine, sigurno mu je poznata situacija u poduzeću i stoga bi mogao dobro obnašati dužnost člana uprave’, rekao je jedan visokopozicionirani HDZ-ovac.

Iako mu karijeru kroje u stranci, sam bivši ministar navodno nije sklon toj ideji. Aktivirao je saborski mandat, no odbijanje prijedloga iz stranke, Šukeru bi moglo dodatno narušiti političku karijeru i utjecaj u HDZ-u.

Moguće je da ga premijerka želi maknuti iz Sabora kako kao simbol neuspješne borbe protiv gospodarske krize ne bi unosio nestabilnost u Klub zastupnika HDZ-a. Uz to, Kosor mu, prema pisanju Novog lista, ne namjerava dati visoko mjesto na listi na parlamentarnim izborima.

17. siječnja sastaje se skupština dioničara koja će potvrditi novi Nadzorni odbor u kojim više neće biti Šukera jer će državu zastupati ljudi izabrani na javnom natječaju. Očekuje se zatim i smjena trojice hrvatskih članova uprave Ine, Josipa Petrovića, Tomislava Dragičevića i Dubravka Tkalčića, čime bi se otvorilo mjesto za Šukera.

who dares, wins


hoce li INA biti prva hoh dionica koja ce napraviti ATH?

INA
INA
INA

Po trgovanju i načinu kupnje u ovom sliping danu hoće!!!

Ja sam skupio četveroznamenkastu brojku, prosjek 2901,19 kn pa naravno da bi malo drukao za UP!
Mislim da je potpuno bezpotrebno, nekima je u interesu skupiti još ovu siću do 3500 kn!!!

LP

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ujutro je skinuto u komadu cca 10m kn. Od tada je skupljeno još 4m. Pitanje koliko od toga je skupio naš kupac i fondovi a koliko špekulanti kao ja koji smo već 5-6 puta kupiti natrag dionice i prodali skuplje. Uglavnom promet je jako pao na 3200 i ukoliko ne povečaju ponudu teško će skupiti neku značajniju količinu po ovim cijenama.

Pozdrav,

Imam 26 dionica INE i pratim ovaj forum već tjednima i čekam trenutak kad ću ih prodati jer Mađarima ih ne želim prodati.

Htio bih priupitati one koji su radinici INE a takvih sigurno ovdje ima da li netko zna zašto zaposlenici nisu dobili besplatnu dionicu koja je bila obećana ukoliko se dionice nisu prodavale nakon kupovine (to je bilo napisano prije nego što se krenulo u kupovinu dionica).

Pratim događanja i vidim da svi spominju 14.1 kao datum moguće promjene smijera cijene INE, pa ako netko može obrazložiti argumentima i činjenicama zašto bi nakon isteka ponude MOL-a cijena INE mogla krenuti prema dolje ? Hvala.


Pozdrav,

Imam 26 dionica INE i pratim ovaj forum već tjednima i čekam trenutak kad ću ih prodati jer Mađarima ih ne želim prodati.

Htio bih priupitati one koji su radinici INE a takvih sigurno ovdje ima da li netko zna zašto zaposlenici nisu dobili besplatnu dionicu koja je bila obećana ukoliko se dionice nisu prodavale nakon kupovine (to je bilo napisano prije nego što se krenulo u kupovinu dionica).

Pratim događanja i vidim da svi spominju 14.1 kao datum moguće promjene smijera cijene INE, pa ako netko može obrazložiti argumentima i činjenicama zašto bi nakon isteka ponude MOL-a cijena INE mogla krenuti prema dolje ? Hvala.


navodno zbog toga jel su kupljene po povoljnim uvjetima…tak mi je nekaj odgovorio lik u skdd…upuceniji ispravite me…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Nema velikih naloga, što sada rade, čiste na 3.200, konzultacije ponedjeljkom, aloo ?

bit ce zanimljivih zadnjih 5 min
[thumbsup]

svakoga dana u svakom pogledu...

konzutacije završile, idemo gore?

sve što se stavi na prodaju na 3200 se pokupi, ali iznad toga ne idemo. za sada bar…


Pozdrav,

Imam 26 dionica INE i pratim ovaj forum već tjednima i čekam trenutak kad ću ih prodati jer Mađarima ih ne želim prodati.

Htio bih priupitati one koji su radinici INE a takvih sigurno ovdje ima da li netko zna zašto zaposlenici nisu dobili besplatnu dionicu koja je bila obećana ukoliko se dionice nisu prodavale nakon kupovine (to je bilo napisano prije nego što se krenulo u kupovinu dionica).

Pratim događanja i vidim da svi spominju 14.1 kao datum moguće promjene smijera cijene INE, pa ako netko može obrazložiti argumentima i činjenicama zašto bi nakon isteka ponude MOL-a cijena INE mogla krenuti prema dolje ? Hvala.


14.01.2012 istice MOL-ova brana na 2800.
nakon toga datuma cijena dionice MOZE (nemora) potonut nazad na 1700 kuna (ili kada smo kod spekulacija nazad na 1200 ili nize) kako je i bila prije MOL-ove javne ponude.
kako god bez obzira na sve price do 14.01 teoretski cjena je garantirana na 2800 kuna a nakon 14.01 nema garancija za nista (ko i sve ostale dionice na trzistu)
Postavlja se pitanje koliko zbilja vredi ina i poslovi, kolike ce biti zarade ili gubici dividende ili plinski biznis.
da bi to saznao kako je ina poslovala morat ces pricekat godisnje izvjesce kao i svi ostali 😛

da li cuvati dionicu poslije 14.01. eh nema tu odgovora koji je jasan i jednostavan. za 10-20 godina velika je vjerojatnost da ce ina vredit 10 puta vise isto tako postoji vjerojatnost da je vise nece biti.
treba odluciti sto ocekujemo od dionice i koliko smo voljni riskirati da to dobijemo jer
rizik=zarada/gubitak

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

New Report

Close