INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa do kud mislite da bi mogla?


pa do kud mislite da bi mogla?

Deset medvjeda je rekao 2-5* book ako se dobro sijećam kroz 5-6 mjeseci,ako sam pogriješio neka me ispravi on ili indijanac[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Netko želi blokirati rast INE?
Na 2350 je 2000 komada.
Kako je krenulo mogao bi taj ostati bez toga…[smiley11][smiley2][smiley11]

za one koji su bolje upućeni molim da mi odgovoe.
– kada će tkvz. samodol prekinuti trgovanje na ini mislim ono na porast cijene dionice u jednom danu.
– kada fond menageri idu na ručak (kobase sa zeljem) jer cijena ine nikako ne pada, a mislila sam je malo nadokupiti


Netko želi blokirati rast INE? Na 2350 je 2000 komada. Kako je krenulo mogao bi taj ostati bez toga…[smiley11][smiley2][smiley11]

Nema blokiranja, ovo nije kao ostale dionice na našoj burzi, ovdje se igraju najveći svjetski mešetari, i to u Londonu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


za one koji su bolje upućeni molim da mi odgovoe. – kada će tkvz. samodol prekinuti trgovanje na ini mislim ono na porast cijene dionice u jednom danu. – kada fond menageri idu na ručak (kobase sa zeljem) jer cijena ine nikako ne pada, a mislila sam je malo nadokupiti

Mislim da na nju ne utječe to pravilo jer je tek izišla, a isto tako nitko ju ne pumpa nego raste zbog potražnje

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Zagimator:

Netko želi blokirati rast INE? Na 2350 je 2000 komada. Kako je krenulo mogao bi taj ostati bez toga…[smiley11][smiley2][smiley11]

Nema blokiranja, ovo nije kao ostale dionice na našoj burzi, ovdje se igraju najveći svjetski mešetari, i to u Londonu.

u Londonu je ispod 2300kn

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

opasno se bližimo 2400kn

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."


Ovo je nemoguće predvidjeti di će se i kad zaustaviti.

Mislim da kad se i malo zaustavi da treba šprint van[smiley10][smiley2],ali ipak misli da će do 3000 kroz dva tjedna,ako ne i prije,ali nećemo se zalijećati

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ako se zaustavi i ako se cak desi mali pad bit ce kratkog vijeka ,tako da se ne isplati izlaziti.
Tko zna po kojoj ce se cijeni morati ponovo ulaziti[smiley2]

Kako se samo stavljaju na prodaju paketići od 22 komada a “veliki” ih odmah gutaju [smiley2]
Bit će žao građanima poslije što su izlazili na ovim razinama kada na Dnevniku budu svaki dan trubili koliko je cijena INE još narasla [smiley2]


Kako se samo stavljaju na prodaju paketići od 22 komada a “veliki” ih odmah gutaju [smiley2] Bit će žao građanima poslije što su izlazili na ovim razinama kada na Dnevniku budu svaki dan trubili koliko je cijena INE još narasla [smiley2]

To ti je pokazatelj:Ajmo mi ovo prodati,da ne bi sutra palo. Isto će biti i kod pada: Ajmo mi ovo prodati,da ne bi palo na 1000.[smiley10]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close