INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@1.000.000

Po mom mišljenju na 2830 su trebali kupovat oni jakih živaca i skloniji riziku, sa dnevnim praćenjem burze i spremnoću da podnesu gubitak. Oni su nagrađeni sa dobiti od nekih 9,5 % minus provizije.

Na 3100 bi trebali kupovat samo oni koji već sad znaju kome će točno prodati i po kojoj cijeni i po mogućnosti da to već imaju unaprijed dogovoreno.

Loki



Tko je jamio, jamio je. Više se ne može dobiti 3100 a uskoro ni 3000 kn……

[lol]

Lojtra, kako ćeš ti podnjeti to da mi zaradimo na Ini?

lp
[/quote]
kako znaš da si zaradio a još nisi prodao?
Nego slabo mi drukaš na PBZ-u. 2007. si je dogurao do 2100. ajd se aktiviraj malo na temi PBZ. [thumbsup]



nemam dionice ine, a vec duze razmisljam uci u ovu dionicu…
kad je dosla ponuda mola, rekoh – shit, e da sam bar kupio…
onda je krenulo ono s mirovincima na 2830, pa se par dana bjesomucno kupovalo/iskrcavalo na 2830… a moglo se kupiti za par lipa vise…
i tako, gledam ja tu trgovinu i mislim si… ako se toliko kupuje, ako se tolika lova tu trpa, sto ne bi i ja malo kupio po toj cijeni, mora da tu nesto ima. mislim si, prevelika lova je u igri da ovi sto kupuju ne bi znali sto rade…
onda si mislim, pa to su nasi mirovinci, a njima nista ne vjerujem… trose tudje pare, bas ih briga.
i tako ipak nisam kupio na 2830… STETA!!!

i sad opet imam istu, identicnu dilemu na 3100…
previse je tu love utrpano da onaj tko kupuje ne bi znao sto radi i zasto to radi. prevelika je lova u igri za riskirati, rizik ne moze biti velik za ove koji kupuju.

medjutim, opet je ne kupujem… jbga… mislim si previse je naraslo, sad je kasno.

a vjerojatno cu opet pozalit…

kako vi drugi razmisljate?


Zaboravi, ovo na 3100 je vrh. Kupi Belje, Ddjh ili bilo što drugo, zaradit ćeš više a na Ini možeš samo izgubiti.
[/quote]

hm… znaci ovi koji nemilice trpaju milijune i grabe po 3100 mogu samo izgubiti?
hm hm… ja sam nisam pametan, ne znam, zato i pitam… više nas više zna.
ali nije mi logicno da ovi koji se natrpavaju i ulažu puste milijune ne znaju što rade…
a možda ipak lojtra zna bolje… vrijeme će pokazati!
samo ne znam kako će to meni pomoći… 🙂



Tko je jamio, jamio je. Više se ne može dobiti 3100 a uskoro ni 3000 kn……

[lol]

Lojtra, kako ćeš ti podnjeti to da mi zaradimo na Ini?

lp
[/quote]

pa ja vjerujem jos pojačanim negativnim pisanjem o dionicama koje odrade rast, a njemu promaknu.
[lol]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!



nemam dionice ine, a vec duze razmisljam uci u ovu dionicu…
kad je dosla ponuda mola, rekoh – shit, e da sam bar kupio…
onda je krenulo ono s mirovincima na 2830, pa se par dana bjesomucno kupovalo/iskrcavalo na 2830… a moglo se kupiti za par lipa vise…
i tako, gledam ja tu trgovinu i mislim si… ako se toliko kupuje, ako se tolika lova tu trpa, sto ne bi i ja malo kupio po toj cijeni, mora da tu nesto ima. mislim si, prevelika lova je u igri da ovi sto kupuju ne bi znali sto rade…
onda si mislim, pa to su nasi mirovinci, a njima nista ne vjerujem… trose tudje pare, bas ih briga.
i tako ipak nisam kupio na 2830… STETA!!!

i sad opet imam istu, identicnu dilemu na 3100…
previse je tu love utrpano da onaj tko kupuje ne bi znao sto radi i zasto to radi. prevelika je lova u igri za riskirati, rizik ne moze biti velik za ove koji kupuju.

medjutim, opet je ne kupujem… jbga… mislim si previse je naraslo, sad je kasno.

a vjerojatno cu opet pozalit…

kako vi drugi razmisljate?


Gle, treba imati hrabrosti sada na 3100 kupovati. Lako se meni ovdje zahebavati, jer sam inu kupovao po prosječnoj cijeni od 1650 kn. pa sada čekam razvoj situacije i samo zbrajam, da vidim koliko je još dionica u igri. Mogao bi ja tu "drukati" da će zadnji dioničari odlučivati, da će to ići po 4000 kn. ali predugo sam ovdje.
Iskreno, ako se stvari ne počmu odvijati, onako kako bi trebalo, i ja ću prodati na 3100 (50 kn. gore-dolje, mogu si to priuštiti)
I na kraju, nemoj da od stabla, ne vidiš šumu…..ima i drugih dionica koje će vrijediti, kada se igra sa inom završi.
A možeš i sve ovo gore napisano i zanemariti, jer kako je jedan moj bivši prijatelj rekao "besplatni savjet je obično i najskuplji savjet"
Sretno [thumbsup]
[/quote]
thx na besplatnom savjetu.
da treba imati hrabrosti, treba. ali znas kako ja gledam? ako netko ima hrabrosti uloziti milijune, sto ja ne bi par 10-aka tisuca…
ali ipak se jos nisam dovoljno ohrabrio 🙂

Dajte ljudi prestanite već prodavati po 3100…

Čini se da imamo novoga kupca na Ini, taj stavlja naloge na 3 100,20.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Dajte ljudi prestanite već prodavati po 3100…

Zašto?????
Što prije svi mali prodaju to bolje!!!!
Dok malecki ne prodaju nema rasta!!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!


Čini se da imamo novoga kupca na Ini, taj stavlja naloge na 3 100,20.

lp

Veći su cigani od mojih poslovnih partnera [lol]


Čini se da imamo novoga kupca na Ini, taj stavlja naloge na 3 100,20.

lp

Jedan je kupac.
Inače bi se nadbidivali.

@james1
neće se nadbidavati kad znaju da će onda cijena naglo gore. Ovako ima i za jednog i za drugog. Po meni su danas na bidu naša 2 mirovinca koja složno kupuju [smiley]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

opaaa, počelo je deranje aska, nekome popuštaju živci [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close