INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Biti će zanimljivije danas [proud]

Kune nisu problem, kuna nema

identicno ko jucer …pokupi sve do 3110 i onda mir..ima dovoljno prodavača na 3100 za cijeli dan zasada..

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Današnje otvaranje… 1 sekundu prije 10 sati dolazi 800 komada na kupnju na 3110 kn

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

nemam dionice ine, a vec duze razmisljam uci u ovu dionicu…
kad je dosla ponuda mola, rekoh – shit, e da sam bar kupio…
onda je krenulo ono s mirovincima na 2830, pa se par dana bjesomucno kupovalo/iskrcavalo na 2830… a moglo se kupiti za par lipa vise…
i tako, gledam ja tu trgovinu i mislim si… ako se toliko kupuje, ako se tolika lova tu trpa, sto ne bi i ja malo kupio po toj cijeni, mora da tu nesto ima. mislim si, prevelika lova je u igri da ovi sto kupuju ne bi znali sto rade…
onda si mislim, pa to su nasi mirovinci, a njima nista ne vjerujem… trose tudje pare, bas ih briga.
i tako ipak nisam kupio na 2830… STETA!!!

i sad opet imam istu, identicnu dilemu na 3100…
previse je tu love utrpano da onaj tko kupuje ne bi znao sto radi i zasto to radi. prevelika je lova u igri za riskirati, rizik ne moze biti velik za ove koji kupuju.

medjutim, opet je ne kupujem… jbga… mislim si previse je naraslo, sad je kasno.

a vjerojatno cu opet pozalit…

kako vi drugi razmisljate?

Najvjerojatnije je juče mirovinac uzeo ona 2000 u komadu. Dogovorena brzinska blok transakcija.

who dares, wins


nemam dionice ine, a vec duze razmisljam uci u ovu dionicu…
kad je dosla ponuda mola, rekoh – shit, e da sam bar kupio…
onda je krenulo ono s mirovincima na 2830, pa se par dana bjesomucno kupovalo/iskrcavalo na 2830… a moglo se kupiti za par lipa vise…
i tako, gledam ja tu trgovinu i mislim si… ako se toliko kupuje, ako se tolika lova tu trpa, sto ne bi i ja malo kupio po toj cijeni, mora da tu nesto ima. mislim si, prevelika lova je u igri da ovi sto kupuju ne bi znali sto rade…
onda si mislim, pa to su nasi mirovinci, a njima nista ne vjerujem… trose tudje pare, bas ih briga.
i tako ipak nisam kupio na 2830… STETA!!!

i sad opet imam istu, identicnu dilemu na 3100…
previse je tu love utrpano da onaj tko kupuje ne bi znao sto radi i zasto to radi. prevelika je lova u igri za riskirati, rizik ne moze biti velik za ove koji kupuju.

medjutim, opet je ne kupujem… jbga… mislim si previse je naraslo, sad je kasno.

a vjerojatno cu opet pozalit…

kako vi drugi razmisljate?


Zaboravi, ovo na 3100 je vrh. Kupi Belje, Ddjh ili bilo što drugo, zaradit ćeš više a na Ini možeš samo izgubiti.


kako vi drugi razmisljate?

danas prodao belje, kupio INU…

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

haha 100000 kao da sebe sušam, uvijek sam nakon bitke pametan i znam da sam se trebao poslušati. a prava istana je da nemamo pojma o fundamentalnim informacijama vezanim uz pojedinu firmu a ni o zakulisnim igrama. i ja sad gledam na 2830 je bilo potpuno jasno da treba kupovat jer smo imali osigurač u molovoj ponudi i rizik je bio ravan nuli tj 30kuna. zašto nisam nemam pojma, al vidim da gotovo nitko nije to radio tak da se ne grizem

nema pada bez spice na grafu. stoga 3100 nije top.
to naravno ne znaci da ces bas ti pogodit spicu i zaradit

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Tko je jamio, jamio je. Više se ne može dobiti 3100 a uskoro ni 3000 kn……


Tko je jamio, jamio je. Više se ne može dobiti 3100 a uskoro ni 3000 kn……

[lol]

Lojtra, kako ćeš ti podnjeti to da mi zaradimo na Ini?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


nemam dionice ine, a vec duze razmisljam uci u ovu dionicu…
kad je dosla ponuda mola, rekoh – shit, e da sam bar kupio…
onda je krenulo ono s mirovincima na 2830, pa se par dana bjesomucno kupovalo/iskrcavalo na 2830… a moglo se kupiti za par lipa vise…
i tako, gledam ja tu trgovinu i mislim si… ako se toliko kupuje, ako se tolika lova tu trpa, sto ne bi i ja malo kupio po toj cijeni, mora da tu nesto ima. mislim si, prevelika lova je u igri da ovi sto kupuju ne bi znali sto rade…
onda si mislim, pa to su nasi mirovinci, a njima nista ne vjerujem… trose tudje pare, bas ih briga.
i tako ipak nisam kupio na 2830… STETA!!!

i sad opet imam istu, identicnu dilemu na 3100…
previse je tu love utrpano da onaj tko kupuje ne bi znao sto radi i zasto to radi. prevelika je lova u igri za riskirati, rizik ne moze biti velik za ove koji kupuju.

medjutim, opet je ne kupujem… jbga… mislim si previse je naraslo, sad je kasno.

a vjerojatno cu opet pozalit…

kako vi drugi razmisljate?


Gle, treba imati hrabrosti sada na 3100 kupovati. Lako se meni ovdje zahebavati, jer sam inu kupovao po prosječnoj cijeni od 1650 kn. pa sada čekam razvoj situacije i samo zbrajam, da vidim koliko je još dionica u igri. Mogao bi ja tu "drukati" da će zadnji dioničari odlučivati, da će to ići po 4000 kn. ali predugo sam ovdje.
Iskreno, ako se stvari ne počmu odvijati, onako kako bi trebalo, i ja ću prodati na 3100 (50 kn. gore-dolje, mogu si to priuštiti)
I na kraju, nemoj da od stabla, ne vidiš šumu…..ima i drugih dionica koje će vrijediti, kada se igra sa inom završi.
A možeš i sve ovo gore napisano i zanemariti, jer kako je jedan moj bivši prijatelj rekao "besplatni savjet je obično i najskuplji savjet"
Sretno [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close