INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas je već kupljeno blizu 14.000 komada INE od malih dioničara, prodaja jenjava,a free float sve je manji.
je li vrijeme za čišćenje do nove stepenice na 3200-3300 kn?

ima ih kod mirovinaca koliko hoćeš po 2830,00 zašto ne bi i oni koju prodali

Možda najbolje naprave, oni što ne prodaju još par godina.



danas je već kupljeno blizu 14.000 komada INE od malih dioničara, prodaja jenjava,a free float sve je manji.
je li vrijeme za čišćenje do nove stepenice na 3200-3300 kn?

ima ih kod mirovinaca koliko hoćeš po 2830,00 zašto ne bi i oni koju prodali
[/quote]

Zašto?

1.) Za to postoje blok transakcije, koje rješavaju sve probleme – a takvih na Ini ovih dana nije bilo.

2.) Nalozi koji su se poklapali – su bili osim početnog do 250 kom, tako da je očito da ne kupuju mali investitori, već netko…

3.) Ina kao vrući krumpir može napraviti čuda, dok istovremeno može "oženiti" male.

Birajte sami i pamet u glavu

Srdačan pozdrav

Akcija Pokemon se nastavlja i uskoro slijedi vrhunac. Ovaj puta mi pjevamo a oni nek skupljaju i da bi skupili sve morati će se ić ili preko Stefke ili čak i preko Javiera[rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Bakir-Hadziomerovic-reketirao-INA-75170.html

who dares, wins

hm vidim da je ovde veselo ja bio prodao pa se vratio opet samo lipu više!
Pa probao dva put nes zatrejdat ali ne da se puno dapace cak mislim i da spusio 1000 kuna. ja uzimam i gotov i cekam do ponude.

Over and out!!!!!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kako samo pametno zbore, Dinkec i Dudo na dnevniku Nove tv………………MI stalno kupujemo, kaže Dinkec, na dobrobit naših penzića [lol]
A vidjećemo ih sutra…….

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


hm vidim da je ovde veselo ja bio prodao pa se vratio opet samo lipu više!
Pa probao dva put nes zatrejdat ali ne da se puno dapace cak mislim i da spusio 1000 kuna. ja uzimam i gotov i cekam do ponude.

Over and out!!!!!

Moglo se lijepo jučer zatrejdatio, ja sam sve iskrco po 3070, pa sve ponovno kupio na 298x, lijepa količina.
I sad čekam, također.

Ovo me podsjeća malo na Plivu i Actavis / Barr, a znamo kako je to završilo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A i brokeri su se danas pridržavali naputaka. Uredno su čekali da se napuni 3100….nisu bidarili. Koji je gušt to gledati……….kakav li su naputak za sutra dobili? [undecid]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Evo ga!
Mirovinci nisu kupovali nakon što je cijena porasla, a tajanstveni kupac se probio na 10. mjesto:

* Važeći podaci za uredovni dan 28.12.2010 .

INA D.D./REDOVNA DIONICA INA-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 4.715.538 47,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 148.531 1,49 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 80.000 0,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 47.339 0,47 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 945
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.872 0,46 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 13.738 0,14 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
8. PBZ D.D. 11.071 0,11 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 10.702 0,11 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
10. PBZ D.D. 9.848 0,10 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA NEW
Ukupno: 95,66

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Poštovanje,
molio bih vas za pomoć.
Danas sam dao nalog brokeru za prodaju dionica. Zaprimio je nalog u 12:30
Kako sad mogu znati da li je uspio danas prodati moje dionice i po kojoj cijeni.


Kako samo pametno zbore, Dinkec i Dudo na dnevniku Nove tv………………MI stalno kupujemo, kaže Dinkec, na dobrobit naših penzića [lol]
A vidjećemo ih sutra…….

Ako stalno kupuju tko onda stoji iza ovog što se pojavio na 10. mjestu. [lol]

New Report

Close