INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko je ostalo dionica u igri, mislim koliko posjeduje ekipa izvan top 10

3.100,90 /\
3.100,88 / \
3.100,88 |
3.100,86 |
3.100,85 |
3.100,83 |

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!


Sve manje interesa na ovoj temi, izgleda da je većina prodala ( opet ) prerano…

[tongue]

lp

jos uvijek mogu kupiti natrag po 3100. i ja sam se jutros zeznuo prodavsi na 3100 misleći da ću se dati okrenuti jos 2-3 kruga na relaciji 3000-3100 ali sam uvidio da su kupci ozbiljni i pregrizao naknadu i kupio natrag.


Ne tuče se po bidu i dok je tako, teško da će cijena bitnije gore, dokle god se tuče po asku ostajemo 3000-3100…za vrijednosti od 3200+ se treba uključiti bar još jedan igrač kojega za sada nema

ne treba se ukljucit jos jedan igrac,nego treba stat iskrcavanje nas malih na ovim razinama,a i do toga ce doci…

svakoga dana u svakom pogledu...



Sve manje interesa na ovoj temi, izgleda da je većina prodala ( opet ) prerano…

[tongue]

lp

jos uvijek mogu kupiti natrag po 3100. i ja sam se jutros zeznuo prodavsi na 3100 misleći da ću se dati okrenuti jos 2-3 kruga na relaciji 3000-3100 ali sam uvidio da su kupci ozbiljni i pregrizao naknadu i kupio natrag.

[/quote]

a što ako sutra opet vani zacrvene burze kao jučer pa se kupnja povuče ispod 3000 kn, pa svi vi što sad kupujete počnete bježati van po sistemu "tko će prvi", kao plavi jučer na 3070 kn?




Sve manje interesa na ovoj temi, izgleda da je većina prodala ( opet ) prerano…

[tongue]

lp

jos uvijek mogu kupiti natrag po 3100. i ja sam se jutros zeznuo prodavsi na 3100 misleći da ću se dati okrenuti jos 2-3 kruga na relaciji 3000-3100 ali sam uvidio da su kupci ozbiljni i pregrizao naknadu i kupio natrag.

[/quote]

a što ako sutra opet vani zacrvene burze kao jučer pa se kupnja povuče ispod 3000 kn, pa svi vi što sad kupujete počnete bježati van po sistemu "tko će prvi", kao plavi jučer na 3070 kn?
[/quote]
Probaj razmišljati ovako: zašto MF-ovi ne vračaju cijenu na 2830? Imaju dovoljno "municije" da raspale po bidu (još bi i zaradili, jer su kupovali po 2830) i pokažu svoju snagu? Da li se "nekog" boje, možda? Utukli su toliko love, a neće ostvariti cilj…….ili hoće? Glave padaju ministrima, pašće i fond menađerima (ako zaseru)
I na kraju za koga kupuje ovaj na 3100?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Sve manje interesa na ovoj temi, izgleda da je većina prodala ( opet ) prerano…

[tongue]

lp


tko se javlja za preranu prodaju [thumbsup] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kakva žestoka borba na 3100 kn, kupuje se ko da nema sutra. slobodnih dionica je sve manje, a jednoj i drugoj strani treba još preko 160.000 komada, to bi cijenu moglo podići za zadnje komade preko 4000 kn, tako i tako im to neće podići prosjek niti na 2900 kn [wink]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Evo kako je izgledalo danas na INA-i 1 sekundu prije otvaranja u 10.00

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ne tuče se po bidu i dok je tako, teško da će cijena bitnije gore, dokle god se tuče po asku ostajemo 3000-3100…za vrijednosti od 3200+ se treba uključiti bar još jedan igrač kojega za sada nema

Ajde pliz više nauči šta je bid a šta ask ili ih zovi kupnja i prodaja!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

danas je već kupljeno blizu 14.000 komada INE od malih dioničara, prodaja jenjava,a free float sve je manji.
je li vrijeme za čišćenje do nove stepenice na 3200-3300 kn?

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

nije

New Report

Close