INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Može li mi netko objasniti kako ćete znati kada će ostati tih zadnjih stotinu neprodanih dionica koje će vrijediti 20.000 kn? Mislim, to vidimo tek nakon 3 dana u SDA. Jer kad jedna strana skupi 50 % plus 1 dionicu cijena će se automatski vratiti na cca 17000 kn.
Tih par stotina će skupo prodati netko tko je jako blizu vatre, tj. Hanfe ili SDA a ne vi sa foruma.
Pozdrav!

Lojtra, dugo si tu. Šta misliš, da li se može kupiti cd svih dioničara ine u skdd-u?
[/quote]
I šta, u 16 sati se zatvori burza a ti već u 17 sati vidiš novo stanje od prije sat vremena? Nisam to znao. A kak ćeš znati u toku dana, jel je CD drukčiji svake minute?
[/quote]
Evo stotka od mene [thumbsup]
Kupi kad je "klanje" pri kraju…….
Mister x has a lot of money [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Panika,

Panika je jer se jučer u jednom trenutku vidio 2900 na Top 15.
Panika je jer je omjer K:P 13275:3856. Izgleda lijepo ali na 2830 nadjes Pajdinih 12.000 na 2830 što znači da je ukupni omjer na kraju samo 1275:3856.
Panika je jer kupnje na Bidu do 2830 ima samo 3.5 mil kuna
Panika je jer Pajdo mlađi drži 3100 i lukavo obnavlja male naloge (200 po 200 cini mi se), a kad u jednom trenutku odlući da mu je dosta slijedeća stepenica je tek 3057.
Panika je jer ne znaš koliko je Mol skupio reklamama (a sjetimo se da se te ponude NE MOGU povući), ne znaš koliko ima dionica sa hipotekama, koliko Mol ima kod spavača.
Znaš da su OMF-ovi skupili otprilike pola potrebnog, ali ne znaš ni koliko oni imaju spavača.
Itd. itd.

Panika, nije to panika, nego svatko ima svoj target – a 3100 je ocigledno sasvim ugodan target za mnoge jer sve osim 3 transakcije su otisle po Bidu, a Ask je samo 5 kn veci.

Gledajte sada i učite kako se stvara panika
Kada se potroši 3100, ide repriza jučerašnjeg dana

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Da kupim po 3500 i onda ne stignem prodati. Stignem ali idući dan po 1500 kn. [bye]



Panika,

Panika je jer se jučer u jednom trenutku vidio 2900 na Top 15.
Panika je jer je omjer K:P 13275:3856. Izgleda lijepo ali na 2830 nadjes Pajdinih 12.000 na 2830 što znači da je ukupni omjer na kraju samo 1275:3856.
Panika je jer kupnje na Bidu do 2830 ima samo 3.5 mil kuna
Panika je jer Pajdo mlađi drži 3100 i lukavo obnavlja male naloge (200 po 200 cini mi se), a kad u jednom trenutku odlući da mu je dosta slijedeća stepenica je tek 3057.
Panika je jer ne znaš koliko je Mol skupio reklamama (a sjetimo se da se te ponude NE MOGU povući), ne znaš koliko ima dionica sa hipotekama, koliko Mol ima kod spavača.
Znaš da su OMF-ovi skupili otprilike pola potrebnog, ali ne znaš ni koliko oni imaju spavača.
Itd. itd.

Panika, nije to panika, nego svatko ima svoj target – a 3100 je ocigledno sasvim ugodan target za mnoge jer sve osim 3 transakcije su otisle po Bidu, a Ask je samo 5 kn veci.

Gledajte sada i učite kako se stvara panika
Kada se potroši 3100, ide repriza jučerašnjeg dana
[/quote]
Gledam…… [shocked] opet je napunio…

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Gledajte sada i učite kako se stvara panika
Kada se potroši 3100, ide repriza jučerašnjeg dana

možda ipak ne jer misteru se ne zahebava za par kuna a vec je ionako preslaba likvidnost na 3100. Mislim da je vrijeme da se naši fondovi uključe.

Ne tuče se po bidu i dok je tako, teško da će cijena bitnije gore, dokle god se tuče po asku ostajemo 3000-3100…za vrijednosti od 3200+ se treba uključiti bar još jedan igrač kojega za sada nema

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

što ako MOL danas-sutra, dakle prije roka 14.01.2011. da izjavu da povlači svoju ponudu (što je moguće jer se ne primjenjuje Zakon o trgovačkim društvima)???

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Eurodizel nakon novog poskupljenja na najvišoj razini u 2010.

http://www.nacional.hr/clanak/98489/eurodizel-nakon-novog-poskupljenja-na-najvisoj-razini-u-2011


Da kupim po 3500 i onda ne stignem prodati. Stignem ali idući dan po 1500 kn. [bye]

Ma, ne dionice……….daj malo bolje pročitaj šta pišem

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

let’s rock on 3100



Da kupim po 3500 i onda ne stignem prodati. Stignem ali idući dan po 1500 kn. [bye]

Ma, ne dionice……….daj malo bolje pročitaj šta pišem
[/quote]
Ne mogu kupiti CD pošto nemam ni jedne dionice.

Sve manje interesa na ovoj temi, izgleda da je većina prodala ( opet ) prerano…

[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close