INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…zanimljivo je ovo gledat…baš me zanima do kad će se OMF-ovi koprcat na ovoj cijeni… [yawn]

neće još dugo, previše im znači ovih 1-2 % da bi se nastavili zahebavati dok im drugi skupljaju dionice pred nosom
misli li država iduće godine spašavati proračun prodajom INE (a drugi način ne vidim), dobru cijenu će dobiti samo ako skupe 50%
zato mirovinci ne budalite više na 3000 kn jer ćete dobiti po glavi od vlade [tongue]
[/quote]
Koliko vidim………od vlade je ostala jedino Jaca……..ostali se umorili (i mirovinci, izgleda)
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/12/27/0330006.html?pos=n0

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Igra je gotova, idemo natrag na 2800 kako sam i rekao. A nakon toga na 1700, tj. na početrak.

Nemoj pisati bajke, ovo nisu braća Grim, ovo je poslovni forum.
Ne može na 3 000 kuna ili niže, proći niti 3 sekunde prodaje, a da je netko ne pokupi..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kupuju mirovinci i dalje ko ludi, čim dođe bilo kakva prodaja na 3000 kn, u roku od 10 sekundi je počišćena

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


Igra je gotova, idemo natrag na 2800 kako sam i rekao. A nakon toga na 1700, tj. na početrak.

Opet ste kolega sve promašili, upravo je skinuto 240 komada na 3050 kn. Do kraja dana smo opet na 3100 kn [thumbsup]

prodaja sve po 24 kom, pa tko je to.
paketići opet će ostati kratki rukava.

Korkyra


prodaja sve po 24 kom, pa tko je to.
paketići opet će ostati kratki rukava.

ne treba ljudima zamjerati, oni gledaju uzet pare i kupiti LCD TV, novi motor, otići na putovanje ili xy…
briga njih što u bescjenje rasprodaju zadnje slobodne dionice INE koje život znače, kako Vladi, tako i MOL-u [rolleyes]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

Ah, ah, INA se mozda vraca na sigurnih 3000+, mozda i blizu 3100 vec danas, ali sto god rekli kupnja je pokazala da ima cvrsce zivce od prodavatelja.
Prva pobjeda je vec bilo zadnjih sat vremena u petak kad su nervozni prodavatelji u strahu spustili cijenu sa vec solidnih 3100+ na 3067.

Danas, iako je start opet bio na 3100, nervoza je opet ucinila svoje i u jednom trenutku je put bio otvoren i prema 2900.

Ljudi pamet u glavu, ovak se ne bu islo prek 3100

Loki

sve me više vuče da prodam MOL-u po 2800,00 pa što bude

Bojim se da neće ovo previše gore dok ne prođe ponuda mola, većina sitnih će najvjerovatnije prodati koji dan prije toga jer će im biti neugodno bez osigurača te ponude, jer se neće kockati padom na stare razine, a nakon toga kad ostanu kockari i mudonje tad je moguć reli

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



prodaja sve po 24 kom, pa tko je to.
paketići opet će ostati kratki rukava.

ne treba ljudima zamjerati, oni gledaju uzet pare i kupiti LCD TV, novi motor, otići na putovanje ili xy…
briga njih što u bescjenje rasprodaju zadnje slobodne dionice INE koje život znače, kako Vladi, tako i MOL-u [rolleyes]
[/quote]

od razlike tih slobodnih danas 3125-2975 može su kupiti lijep LCD već za 50-ak komada, u pravu si, ali ovo s motorom ??????? bbrrrrrrrrrrrrr

ovdje je brdo spekulanata koji su zaradili par posto 4-6% od 2830 i sada se izlazilo van. odlicna zarada za par dana i prek bozica.
i sada nazad u stabilne dionice
svaki sposoban broker si je podebljo godisnji profit za minimum 1% bez velikih rizika. a jos je tu par dana rasta dionica pred nama i jos par postotaka se da ulovit.

Bolje protrgovati burek dnevno nego NE! Bolje burek dnevno nego burek tjedno!

Bombon na 3100 .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close