INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….kao što sam predvidio…lagana igra psihologije straha…istresanje na 3000 soma…pa sad ko ima jače živce…hehe…deca nedajte se zavest…


Počelo je curiti. Di su nestali oni Amerikanci?

doći će sutra…ako ne i danas popodne.. [lol]

Smatram da se ne trebamo brinuti i da će cijena iz poznatih razloga naredne dane rasti.
Do sada je protrgovano sa samo 2.600 dionica uz promet od oko 8.000.000kn.

Prosjecna cijena je oko 3.080kn i smatram da je ovaj pad namjerno reziran od strane skupljaca kako bi usicarili neku sicu na ovoj razini i mozda izazvali paniku i na taj nacin skupili jos neku kolicinu. Nakon toga vjerujem da idemo preko 3.200,00kn, jer je jasno da na ovim razinama ima jako malo prodaje…

GLAVO je pitanje : ZAŠTO je Mol krenuo u kupovinu ?


[/quote]

Evo zašto:

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-od-mol-a-za-50-milijuna-dolara-kupuje-naftno-polje-u-zapadnom-sibiru%3f,101754.html

http://www.skola-investiranja.com/naslovna/vijesti-sa-ostalih-portala/37-croemi-vijesti/60602-ina-oekuje-od-sirijskih-nalazita-34-milijuna-amerikih-dolara-mjeseno.html

…zanimljivo je ovo gledat…baš me zanima do kad će se OMF-ovi koprcat na ovoj cijeni… [yawn]


…zanimljivo je ovo gledat…baš me zanima do kad će se OMF-ovi koprcat na ovoj cijeni… [yawn]

neće još dugo, previše im znači ovih 1-2 % da bi se nastavili zahebavati dok im drugi skupljaju dionice pred nosom
misli li država iduće godine spašavati proračun prodajom INE (a drugi način ne vidim), dobru cijenu će dobiti samo ako skupe 50%
zato mirovinci ne budalite više na 3000 kn jer ćete dobiti po glavi od vlade [tongue]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Igra je gotova, idemo natrag na 2800 kako sam i rekao. A nakon toga na 1700, tj. na početrak.

Neka mi netko objasni ovo

Šta če ti pravilnik korporativnog upravljanja, kada je ovo još Balkan

Budući da Ina nije službeno obavijestila Zagrebačku burzu o početku probnog rada i rastu proizvodnje u Siriji, što se može smatrati cjenovno osjetljivom informacijom, Burza je zatražila od Ine pojašnjenje, što je odmah potaknulo spekulacije da je Molova ponuda za otkup dionica od malih dioničara temeljena na insajderskim informacijama. Međutim, naši izvori bliski Ini smatraju da Ina nije trebala obavijestiti Burzu o početku probnog, nego tek o početku redovnog rada te plinske stanice i porastu proizvodnje.

http://www.skola-investiranja.com/naslovna/vijesti-sa-ostalih-portala/37-croemi-vijesti/60602-ina-oekuje-od-sirijskih-nalazita-34-milijuna-amerikih-dolara-mjeseno.html


Igra je gotova, idemo natrag na 2800 kako sam i rekao. A nakon toga na 1700, tj. na početrak.

to lupetaš stalno tako, ili imaš danas neku inspiraciju?


Igra je gotova, idemo natrag na 2800 kako sam i rekao. A nakon toga na 1700, tj. na početrak.

You Wish… [yawn]

…sa ovom igrom stiskanja OMF-ovi su trebali po meni počet slijedeći tjedan kad bi strah bio veći..ovak je to zaista preprozirno a i upadaju u preveliki rizik jel skupljaju premalo na dnevnoj bazi a vremena je sve manje…


Neka mi netko objasni ovo

Šta če ti pravilnik korporativnog upravljanja, kada je ovo još Balkan

Budući da Ina nije službeno obavijestila Zagrebačku burzu o početku probnog rada i rastu proizvodnje u Siriji, što se može smatrati cjenovno osjetljivom informacijom, Burza je zatražila od Ine pojašnjenje, što je odmah potaknulo spekulacije da je Molova ponuda za otkup dionica od malih dioničara temeljena na insajderskim informacijama. Međutim, naši izvori bliski Ini smatraju da Ina nije trebala obavijestiti Burzu o početku probnog, nego tek o početku redovnog rada te plinske stanice i porastu proizvodnje.

http://www.skola-investiranja.com/naslovna/vijesti-sa-ostalih-portala/37-croemi-vijesti/60602-ina-oekuje-od-sirijskih-nalazita-34-milijuna-amerikih-dolara-mjeseno.html

…je imaš pravo, ima tu dosta sivih zona…u neku ruku su i oni u pravu jer probno bušenje ne garantira očekivanu eksploataciju a opet….

New Report

Close