INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jao, jel to panika, puklo 800kom na 3k ko kokica, FF sve manji i manji [smiley]

a neki su se jučer hvalili kako su "dobro" utopili INU na 2950 kn, mora da im suze oči dok ovo gledaju…
a tek drugi tjedan kad bude na 3500 kn [lol]
[/quote]
Ne brigaj za mene kolega, ja sam trejder i jučer sam sa manjim dijelom pokušao trejdati, prodao na 950 i čekao na 905, nije išlo pa sam jućer veći dio vratio po 940 i dans na otvaranju još podebljao…članarina oko 2k ali nije bitno, ovo je takav posao [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

a do 3200 nema ni 500 kom
prodaje sve manje
i sve manje se prodaje a sve više skida s aska..
nebi bila loša jedna blokadica danas [lol]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

danas do 3100….slijedeći tjedan do srijede do 3700 i ja sretan [lol]

ja to izčitavam kao da se vlada odrekla ine pa preko zakona i uredbi želi kontrolirati energetsko tržište,mada se može vidjeti i kao pritisak na mol,ali mi je ova prva verzija logičnija.

a i tu si u pravu,svi su za rba akademiju



ovo nitko nije vidio.

Cijene goriva ubuduće će objavljivati Vlada
Autor/izvor: SEEbiz / HRT
ZAGREB – Vlada je po hitnom postupku poslala u Sabor prijedlog izmjena Zakona o tržištu nafte i naftnih derivata, kojim se taj zakon usklađuje s europskom regulativom.

– Izmjene su važne i kao preduvjet za izgradnju planiranih skladišnih kapaciteta na području Hrvatske, a riječ je o investicijskom ciklusu vrijednom oko milijardu kuna koji bi se trebao okončati najkasnije do polovine 2013., kazao je ministar gospodarstva Đuro Popijač.

Prema izmjenama, cijene na benzinskim postajama ubuduće neće objavljivati ni Ina (ZSE:INA-R-A) ni drugi iz naftne industrije nego Vlada. Ona će unaprijed, za svaki tjedan, odrediti najvišu moguću cijenu naftnih derivata. Vlada je zadržala i mogućnost da cijenu, u interesu potrošača, neovisno o svim formulama i stanju na mediteranskom tržištu, sama propiše na tri mjeseca. Hrvatska će, prema izmjenama, obvezne zalihe nafte i naftnih derivata u količini od 90 dana prosječne domaće potrošnje formirati do 31. srpnja 2012.

Inače, cijene naftnih derivata korigiraju se svakih 15 dana na temelju Pravilnika o utvrđivanju cijena naftnih derivata, s tim da je najviše dopušteno maksimalno tjedno povećanje ili smanjenje cijena 3%. Korekcija, prema pravilniku, ponajviše ovisi o kretanju cijena derivata na sredozemnom tržištu i kretanju tečaja dolara prema kuni.


Bilo sinoć na svim dnevnicima……..
Cijene goriva će se izračunavati u Remetincu
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


danas do 3100….slijedeći tjedan do srijede do 3700 i ja sretan [lol]

malo je kolega

uhhh kako su sad odvalili , ovo je bila jedna odgojna šamarcina za ove koji prodaju

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



danas do 3100….slijedeći tjedan do srijede do 3700 i ja sretan [lol]

malo je kolega

uhhh kako su sad odvalili , ovo je bila jedna odgojna šamarcina za ove koji prodaju
[/quote]

…bome delox i mene iznenađuje…hehe..sretno.. [wink]

3083 zadnja

dobro bi nam dosla jedna blokada da ne mogu skupljati više danas…a vremena sve manje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


danas do 3100….slijedeći tjedan do srijede do 3700 i ja sretan [lol]

Šta ti je? Pa do srijede neće više biti aska

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


3083 zadnja

dobro bi nam dosla jedna blokada da ne mogu skupljati više danas…a vremena sve manje

A gdje su sada svi oni dušebrižnici da nas zaštite od nas samih?

Želio bih još samo reći jedno, gotovo je nevjerojatno kako se brokeri neprofesionalno odnose prema svojim klijentima koji prodaju INU, jer u situaciji gdje je očito da interesa ima i više nego dovoljno a potražnja je višestruko veća od ponude, oni prodaju na način da ćim zaprime nalog odmah prodaju po bidu, umjesto da stave na ask ionako će ih netko skinuti, ako ne, bida uvijek ima.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



danas do 3100….slijedeći tjedan do srijede do 3700 i ja sretan [lol]

Šta ti je? Pa do srijede neće više biti aska
[/quote]

…kao što rekoh kolegi delux-u i ja sam ugodno iznenađen… [lol]

prije bi rekao bubble trouble.tko se danas usudi prodati nakon ovog napucavanja.

ali što bi rekao gekko"greed is good".



danas do 3100….slijedeći tjedan do srijede do 3700 i ja sretan [lol]

malo je kolega

uhhh kako su sad odvalili , ovo je bila jedna odgojna šamarcina za ove koji prodaju
[/quote]



danas do 3100….slijedeći tjedan do srijede do 3700 i ja sretan [lol]

malo je kolega

uhhh kako su sad odvalili , ovo je bila jedna odgojna šamarcina za ove koji prodaju
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

stvarno ako danas ovak nastave u blokadi smo [pray]

New Report

Close