INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo sad će još više love izvlačit iz INE – sad ćemo krpat i njhov i svoj proračun:

http://www.poslovni.hr/vijesti/fitch-snizio-kreditni-rejting-madarske-167444.aspx


Ovoje skolski primjer spekulativnog balona po meni kojem je smao pitanje kada ce se ispuhati nazad na 2830…cista SELL situacija trenutno IMHO…….Nadam se da grjesim za sve vas koji jos islite drzati INAu

Pa šerif Samodol je rekao da su špekulacije dozvoljene, ali manipulacije nisu. Dinkec i Dudo su se malo zahebali, pa buju malo više i platili. Nije to njima teško…….prodaće malo ht.a, adrisa i još ponešto i onda hrabro po asku. Daleko ste još do cilja, a ovaj puta vas i treba "oguliti"…….a penziće ko hebe……uzeće zaštitare kao i kada su rušili crobi na 1200. Sretno vam bilo

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

problem OMF-ova je što sada više nemaju izbora! oni se jednostavno moraju dočepati (s vladom RH) 50% + 1 dionica inače će ih zakonom ukinuti ako ne obrane INU.
obzirom na to, cijena INE neće padati jer OMF jako dobro znaju da će svaki makar i mali pad iskoristiti špekulanti da se opet nakrcaju INA-om i da im je prodaju još skuplje

zato na INA-i do daljnjega vrijedi: STRONG BUY ilI HOLD, nikako SELL!

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

možda bi Mol trebao ponuditi božićnu akciju: 2800,00 + gratis točenje na Ini

….i eto još 15-ak radnih dana i skupit će oni 270.000 i nešto dionica za 50%+1 <— ova jedna će koštat ko svemirovi…. A sutra me baš zanima kojom brzinom će biti pojeden onaj kaj se skriva na 3000 somića [lol]

Od sutra možda, ali od slijedećeg tjedna idu nova pravila što se tiče trgovine s dionicom INA-e. Ovi što su namjeravali prodati-prodavali su u trenutku dolaska kod brokera po principu-daj odmah koliko ovaj tren ide,ali više takvih nema….tek tada INA kreće pravac gore! živi bili pa vidjeli.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.



…rađe ću svoje dionice od INE zapalit nego ih dati MOL-u…

nemoj paliti daj meni
pošaljem ti ugovor o poklonuhttp://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/56.gif [pray] [proud]
[/quote]

..hehe dobra, dobra…pričekaj me ispred zgrade kad izletavam sa dionicama, šibicama i zipom sav u bunilu [shocked]

Kolegica Ivana je napomenula ranije an forumu, ali nitko ju nije dozivio ozbiljno a pitala je…kako oni koji sada kupuju INAu planiraju te dionice prodati MOLu ako nalozi s kupnje nestanu?

Karikirat cu brojke ali ja sma imao 50 dionica INAe od kojih su 20 bile kupljene na kredit i gore je bila zabiljezba banke…U ponedeljak sam podnio zahtjev da se zabiljezba makne u utorak su je maknuli.Medjutim meni je doma dosta MOLova ponuda na samo 30 dionica i ako sam dobro procitao ponudu MOL se nudi kupiti samo te dionice koje su bile na mo rucunu u vrjeme slanja ponude i koje su bile slobdne i ni dionicu vise…

Dakle da ja sada kupim 1000dionica INAe MOL ih nece kupiti jer za njih mi nije ni poslao ponudu, isto tako ovih 20 s kojh sam skinuo zabiljezbu nece kupiti jer mi je ponudu poslao za 30 koje su bile slobodne na dan slanja ponude….Mene to vise nije briga jer sam dionice prodao na burzi no kako to spekulatni misle prodati dionice MOLu za koje im MOL nije ni poslao ponudu?

...


možda bi Mol trebao ponuditi božićnu akciju: 2800,00 + gratis točenje na Ini

[thumbsup]
odmah bi kupio jednu dionicu da uletim u gratis.
jbg ja prodao na 2830 al ne žalim se.htio se vratit al sad mi skupo.

hohohohohoho
dela pajdo ko da mu je prvi put
[thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nervoza na INI još nije nastupila, al kad nastupi jao jao – pogledajte taj bid!!!!

Mirovinci su me neki dan poslušali, smanjili su nalog na kupnji, razbili naloge kupnje na 30 – 50 komada i guraju se na kupnju kao i lupanje po asku….

TOTO

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Stekao sam dojam da bi presudnu ulogu mogli imati mi forumaši sa svojim udjelima, a tigrus, delux, James……i da ne nabrajam

1% INE vrijedi 295 miliona kuna, mi svi s foruma imamo možda 0,1%

Teoretski moguće da i ta količina bude presudna, plaćali bi se barem desterotstruko ali to spada u sferu maštanja.

Realnost je da niti jedan od zainteresiranih još nije skupio 50% na postojećim cijenama niti neće

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close