INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ja sam nešto načuo da će se mirovinci maknuti sa bida. a i nisu nalog povećavali,ostalo je još 20000 komada na 2830.šta mislite da će se desiti ako ga stvarno maknu.

Mol ce skupiti preko 50%, Jadranka Kosor ce dobiti puno manje glasova. Zena je objavila rat MOL-u i sada nema povratka. Ako MOL skupi preko 50% onda ce se otvoriti jako neugodna pitanja o umjesanosti HDZ-a kod prve ponude.

Jako je bitno imati 50%+1 dionicu. U slucaju prodaje puno bolju ponudu ces dobiti ako si vecinski nego ako si manjinski vlasnik. Drugo ako vlada i OMF-ovi imaju 50%+1 mogu staviti svoje ljude u upravu cak ako su svi ostali dionicari protiv. [/quote]

Upravo tako, presudno je tko na Skupštini dioničara ima najveći broj glasova.

jaca ne može pobijediti na izborima za kućni savjet,to je svima jasno i šeksu i sanaderu.hdz će dobiti oko 20 posto glasova,a i upitno je da li će nakon sanaderova svjedočenja opstati kao stranka,tako da nemam bojazni da će se hdz boriti za naš prava,jer su do sad pokazali kako brane nacionalne interese.

pitanje je što je u shareholders ugovoru.mađari se jako kur….e,mislim da ne bi da nisu sigurni u svoju poziciju,plus mađarska presjeda eu slijedećih 6 mjeseci.

mišljenja sam da mol neće ići u nadbidavanje,tako da je jedina opcija da se uključe omv ili rusi s kojima mađari ratuju.
vlada puca sa ćorcima,realno jedino može zakonima pokušati utjecati na energetsku politiku,u ini imaju podređeni položaj.



ja sam nešto načuo da će se mirovinci maknuti sa bida. a i nisu nalog povećavali,ostalo je još 20000 komada na 2830.šta mislite da će se desiti ako ga stvarno maknu.

Mol ce skupiti preko 50%, Jadranka Kosor ce dobiti puno manje glasova. Zena je objavila rat MOL-u i sada nema povratka. Ako MOL skupi preko 50% onda ce se otvoriti jako neugodna pitanja o umjesanosti HDZ-a kod prve ponude.

Jako je bitno imati 50%+1 dionicu. U slucaju prodaje puno bolju ponudu ces dobiti ako si vecinski nego ako si manjinski vlasnik. Drugo ako vlada i OMF-ovi imaju 50%+1 mogu staviti svoje ljude u upravu cak ako su svi ostali dionicari protiv.
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity



ja sam nešto načuo da će se mirovinci maknuti sa bida. a i nisu nalog povećavali,ostalo je još 20000 komada na 2830.šta mislite da će se desiti ako ga stvarno maknu.

Mol ce skupiti preko 50%, Jadranka Kosor ce dobiti puno manje glasova. Zena je objavila rat MOL-u i sada nema povratka. Ako MOL skupi preko 50% onda ce se otvoriti jako neugodna pitanja o umjesanosti HDZ-a kod prve ponude.

Jako je bitno imati 50%+1 dionicu. U slucaju prodaje puno bolju ponudu ces dobiti ako si vecinski nego ako si manjinski vlasnik. Drugo ako vlada i OMF-ovi imaju 50%+1 mogu staviti svoje ljude u upravu cak ako su svi ostali dionicari protiv.
[/quote]

…oće MOL my as…

ovdje će biti čišćenje odjednom do 3000 kn, pitanje je samo da li danas ili kroz koji dan…


jaca ne može pobijediti na izborima za kućni savjet,to je svima jasno i šeksu i sanaderu.hdz će dobiti oko 20 posto glasova,a i upitno je da li će nakon sanaderova svjedočenja opstati kao stranka,tako da nemam bojazni da će se hdz boriti za naš prava,jer su do sad pokazali kako brane nacionalne interese.

Istina. Nemoze pobijediti u izborima za kucni savjet. Medutim u izborima za Sabor se takmici sa Zoranom Milanovicem, koji takoder nemoze pobjediti u izborima za kucni savjet. Cuj, oni ce napraviti sve da sto bolje produ na izborima. Kolicina glasova proporcionalna je kolicini moci.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

….sutra smo blizu 3000 soma a možda i preko…

Svašta se može ovdje desit…….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


….sutra smo blizu 3000 soma a možda i preko…

samo što će se na početku otvorit ispod 2840.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

sto se vise dionica proda po 28XX one slobodne neprodane vrijede sve više [yawn]
bas me zanima kamo će sve otici [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

mislim da da, za ovo si u pravu



….sutra smo blizu 3000 soma a možda i preko…

samo što će se na početku otvorit ispod 2840.
[/quote]

pepe7

Ja u opće ne razumijem zašto je ova frka danas tu nastala? Prodaja totalno opada i sasvim je dovoljno držati cijenu 50 kn iznad mađarske do dana D tako da se onaj koji i pomisli prodati samo malo raspita po selu i vidi da mu tu nude više od 1000kn po paketu. Mene u opće ne bi čudilo da to mirovinci i naivci natjeraju na malom volumenu i preko 3000 samo da pokolebaju eventualne prodavače ali kad prođe dan D moglo bi biti jaooo. Ipak je ovo burza ili…?

who dares, wins


Ja u opće ne razumijem zašto je ova frka danas tu nastala? Prodaja totalno opada i sasvim je dovoljno držati cijenu 50 kn iznad mađarske do dana D tako da se onaj koji i pomisli prodati samo malo raspita po selu i vidi da mu tu nude više od 1000kn po paketu. Mene u opće ne bi čudilo da to mirovinci i naivci natjeraju na malom volumenu i preko 3000 samo da pokolebaju eventualne prodavače ali kad prođe dan D moglo bi biti jaooo. Ipak je ovo burza ili…?

…mislim da si u totalno krivom filmu vrati se par postova u natrag….to bi sve bilo ok kaj ti veliš da se nisu uključili još neki igrači…

New Report

Close