INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

inertno je preslaba riječ za ove mirovince. da maknu naloge na 2830 već bi uplašilo kupnju [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


inertno je preslaba riječ za ove mirovince. da maknu naloge na 2830 već bi uplašilo kupnju [lol]

Ja mislim da se oni nabidavaju na visim razinama.

Pitanje je ko je na kupnji. Ako je MOL onda njih sigurno nece ulasiti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


inertno je preslaba riječ za ove mirovince. da maknu naloge na 2830 već bi uplašilo kupnju [lol]

…prekasno je za to…

cijena uvijek ovisi o ponudi i potražnji, za zadnjih par % isplati se riskirati, mislim da se ostatak polako pretvara u crno zlato,,, ali, možda ja griješim

Ovo prerasta u bitku epskih razmjera [wink]

zanimju me dvije stvari.zašto je adris postavio svog čovjeka u nadzorni ine,damira vanđelića.inače je lik odličan meanger,i hrvatski branitelj,bio u glini u zatvoru za vrijem rata.

ja sam nešto načuo da će se mirovinci maknuti sa bida. a i nisu nalog povećavali,ostalo je još 20000 komada na 2830.šta mislite da će se desiti ako ga stvarno maknu.

inače sam mišljenja da mol neće ići u skupljanje preko 50 posto dionica,da ih to zanima mislim da bi davno već na manekene kupili i u potrebnom trenutku prebacili na sebe opcijskim ugovorima.
ne vjerujem da su toliko glupi bili.
trenutna situacija im dopušta apsolutno upravljanje inom,prebacit će sve inine investicije,tipa siriju i ostali upstream na mol direktno i transfernim cijenama će odradit profit za sebe.
mislim da je u ovoj priči naša strana u lošijem položaju.
fascinantno je koliko jurčić lobira za mađare.dobit će odličje khuen herdervari od orbana.može ga biti sramota.a cijelu priču je on zakuhao.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity



inertno je preslaba riječ za ove mirovince. da maknu naloge na 2830 već bi uplašilo kupnju [lol]

Ja mislim da se oni nabidavaju na visim razinama.

Pitanje je ko je na kupnji. Ako je MOL onda njih sigurno nece ulasiti.
[/quote]
Na kupnji su forumaši. Sram bi me bilo da plaćam i lipu više od mirovinaca( dakle 2830,01) jer bi to značilo da sam gluplji od njih. Hvala, nebi. [bye]


zanimju me dvije stvari.zašto je adris postavio svog čovjeka u nadzorni ine,damira vanđelića.inače je lik odličan meanger,i hrvatski branitelj,bio u glini u zatvoru za vrijem rata.

ja sam nešto načuo da će se mirovinci maknuti sa bida. a i nisu nalog povećavali,ostalo je još 20000 komada na 2830.šta mislite da će se desiti ako ga stvarno maknu.

inače sam mišljenja da mol neće ići u skupljanje preko 50 posto dionica,da ih to zanima mislim da bi davno već na manekene kupili i u potrebnom trenutku prebacili na sebe opcijskim ugovorima.
ne vjerujem da su toliko glupi bili.
trenutna situacija im dopušta apsolutno upravljanje inom,prebacit će sve inine investicije,tipa siriju i ostali upstream na mol direktno i transfernim cijenama će odradit profit za sebe.
mislim da je u ovoj priči naša strana u lošijem položaju.
fascinantno je koliko jurčić lobira za mađare.dobit će odličje khuen herdervari od orbana.može ga biti sramota.a cijelu priču je on zakuhao.


Ovo za Jurčića se slažem, koji me je k…., valjda mu plaćaju.


zanimju me dvije stvari.zašto je adris postavio svog čovjeka u nadzorni ine,damira vanđelića.inače je lik odličan meanger,i hrvatski branitelj,bio u glini u zatvoru za vrijem rata.

ja sam nešto načuo da će se mirovinci maknuti sa bida. a i nisu nalog povećavali,ostalo je još 20000 komada na 2830.šta mislite da će se desiti ako ga stvarno maknu.

inače sam mišljenja da mol neće ići u skupljanje preko 50 posto dionica,da ih to zanima mislim da bi davno već na manekene kupili i u potrebnom trenutku prebacili na sebe opcijskim ugovorima.
ne vjerujem da su toliko glupi bili.
trenutna situacija im dopušta apsolutno upravljanje inom,prebacit će sve inine investicije,tipa siriju i ostali upstream na mol direktno i transfernim cijenama će odradit profit za sebe.
mislim da je u ovoj priči naša strana u lošijem položaju.
fascinantno je koliko jurčić lobira za mađare.dobit će odličje khuen herdervari od orbana.može ga biti sramota.a cijelu priču je on zakuhao.

…moj sinko..krivo razmišljaš…sa ulaskom u EU Hrvatska ima pravo poništiti nepovoljan ugovor za nju..jer nijedan EU sud neće dati upravljačka prava mađarima na osnovu manjek paketa a pogotovo kad iza toga stoji čisti Polančecov kriminal jer bi na taj način sami sebi pljunuli u zube….sorry ali bitka za INU je počela i ja sam za da ju vratimu u naše ruke pa makar to koštalo malo više naše mirovince….


ja sam nešto načuo da će se mirovinci maknuti sa bida. a i nisu nalog povećavali,ostalo je još 20000 komada na 2830.šta mislite da će se desiti ako ga stvarno maknu.

Mol ce skupiti preko 50%, Jadranka Kosor ce dobiti puno manje glasova. Zena je objavila rat MOL-u i sada nema povratka. Ako MOL skupi preko 50% onda ce se otvoriti jako neugodna pitanja o umjesanosti HDZ-a kod prve ponude.

Jako je bitno imati 50%+1 dionicu. U slucaju prodaje puno bolju ponudu ces dobiti ako si vecinski nego ako si manjinski vlasnik. Drugo ako vlada i OMF-ovi imaju 50%+1 mogu staviti svoje ljude u upravu cak ako su svi ostali dionicari protiv.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Malo su dignuli letvicu… 2.866 zadnja…


inače sam mišljenja da mol neće ići u skupljanje preko 50 posto dionica,

[huh]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close