INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada ima već 13 velikih na kupnji, to nisu mirovinci sve..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


BTW, moraju kupiti sve preostale dionice ako prijeđu 50%, onda su u obvezi, i to vrijedi onda i nakon 14. siječnja.

Fondovima treba još najviše 182 tisuće dionica da prijeđu 50% skup s RH.

MOL nije obvezan dati ponudu za preuzimanje ako pređe 50%, obvezan je dati ponudu za preuzimanje ako pređe dodatan prag od +10% glasova a ova ponuda se iskljućivo odnosi na 8% manjinskih glasova!

[/quote]
Uf, tako je, u pravu si

Ode 2850[bye] E sad bi mirovinci već mogli počet paničarit [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Dokle god roboti dolaze u brokerske kuće a da ni ne znaju koja je trenutna cijena Ine, mogu mirno spavati,da.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Možda su i Mađari u panici

Ovdje se može pročitati stvarno prekrasnih komentara.

Najprije se vikalo da mirovinci bacaju novce kupujući INU na 2.830 kuna ( kao da je to Ingra na 60.000 kuna/kom ) a sad se počinje pljuvati po ljudima koji pretežno imaju dvadesetak komada i prodaju po solidnoj cijeni ( a nisu htjeli prodati forumašima po 1.700, a koji su eto prodavali 1.700 )
Fenomenalno

Doista ne treba proučavati fundamente već samo psihologiju ulagača………….. [thumbsup]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Država i OMF su na cca 48%, za skupit još 2% će trebati značajnije dignut letvicu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Evo ušao i ja u INU… Potencijal rasta je velik, a najgori scenarij je da prodamo MOLu po 2.800,00kn… Dakle postoji rizik minimalnog gubitka i potencijal znatnijeg rasta…

Ovo bi moglo biti jako,jako napeto…sad se već vide polako naznake da će bit i jednima i drugima jako teško skupit potrebnu količinu…kad tu pridodamo razne špekulante cijena definitivno ide više…samo do kolko…jer tu je opasnost da ako neko skupi 50% + 1…cijena ide naglo dolje…
Po meni ko još nije prodao,treba pratit situaciju i sačekat dok se proda još oko 150 tisuća kom i onda negdje prodat.. jer bi tu cijena mogla doći blizu vrha…
Uglavnom nema još žurbe…za tjedan dva cijena će sigurno biti viša…ako i ne, pasti sigurno neće…tako da je rizik minimalan..
Evo ja sa svojom količinom čekam na 3100…( što mi je taman da se počastim novim BMW-om )al još stignem pomaknut to na više…(mogla bi onda i žena dobit nešto)..uglavnom bit će zanimljivo slijedećih tjedana… [smiley]


Ovdje se može pročitati stvarno prekrasnih komentara.

Najprije se vikalo da mirovinci bacaju novce kupujući INU na 2.830 kuna ( kao da je to Ingra na 60.000 kuna/kom ) a sad se počinje pljuvati po ljudima koji pretežno imaju dvadesetak komada i prodaju po solidnoj cijeni ( a nisu htjeli prodati forumašima po 1.700, a koji su eto prodavali 1.700 )
Fenomenalno

Doista ne treba proučavati fundamente već samo psihologiju ulagača………….. [thumbsup]


Tu smo da pumpamo i ispuhujemo psihologiju.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Evo ušao i ja u INU… Potencijal rasta je velik, a najgori scenarij je da prodamo MOLu po 2.800,00kn… Dakle postoji rizik minimalnog gubitka i potencijal znatnijeg rasta…

Ako Mol ne dostavi novce u roku 2 tjedna prodavačima, dionice se natrag knjiže dotičnima. dakle postoji rizik velikog gubitka, čak nekih 50 % za početak.

@Lojtra
je samo što cijena na dnevnoj bazi već raste 1%, zapitaj se koliko će posto narasti za 2 tjedna.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close