INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čudan mi je onaj na 7. poziciji. Za sad još uvijek ne prodaje ali je bome znao kad treba kupovati.

who dares, wins

ko će sad kupovati inu

http://www.jutarnji.hr/propada-2–mirovinski-stup–s-nasih-30-milijardi-kuna-drzava-ce-popuniti-proracunske-rupe-/912968/

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ko će sad kupovati inu

http://www.jutarnji.hr/propada-2–mirovinski-stup–s-nasih-30-milijardi-kuna-drzava-ce-popuniti-proracunske-rupe-/912968/

tim prije će mirovinci kupovati ako se boje da će im država maznuti pare, onda i tako nemaju što izgubiti, a osiguraju li državi 50% u INA-i, onda će im država sigurno ostaviti ostale pare i dionice jer će država moći prodati 50% INE i za to dobiti više para nego da uzima pare mirovincima i uz to navuče na sebe gnjev naroda i EU…

p.s. ako ima istine u ovome u Večernjem listu da su ameri počeli s kupnjom INE, onda INA do kraja tjedna prelazi 3000 kn a onda je sve moguće

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

Imam prijedlog za mirovince (najradije) a možda i za mol,

je imam dionice a oni ih trebaju. Idemo napraviti ugovor kojim ja njima garantiram da ću im prodati dionice a oni meni garantiraju cijenu koju ćemo dogovoriti i vezati za narednu trgovinu. Ako ima zainteresirani neka mi pošalju mail adresu na privatno.


Fondovima treba još najviše 182 tisuće dionica da prijeđu 50% skup s RH.

na prodaji na 2830 kn za sad je ponuđeno svega oko 500 dionica, po ovim cijenama očito da se neće niti jedna strana dočepati željenih 50%
gospodo draga, dižite letvicu na 3000 kn, tu ćete skupiti još 50.000 komada…a onda dignite letvicu na 3500 kn za još 50.000 komada…još 100.000 komada dobit ćete na 4000 kn [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

BTW, moraju kupiti sve preostale dionice ako prijeđu 50%, onda su u obvezi, i to vrijedi onda i nakon 14. siječnja.

Fondovima treba još najviše 182 tisuće dionica da prijeđu 50% skup s RH.

MOL nije obvezan dati ponudu za preuzimanje ako pređe 50%, obvezan je dati ponudu za preuzimanje ako pređe dodatan prag od +10% glasova a ova ponuda se iskljućivo odnosi na 8% manjinskih glasova!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Evo počelo se i po asku udarat. Samo ništa dokle god ima penzića i radnika koji svakodnevno pristižu u brokerske kuće i prodaju bez ikakvog razmišljanja. Oni pojma nemaju da ovdje još svega može bit. Čast iznimkama.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Možda su mirovinci isto usitnili naloge? Gužva je tu ne znaš ko koga….

who dares, wins

Došao je automatski nalog na kupnju..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

nema ovdje više iole veće prodaje ispod 3000 kn!!!
OMF-ovi, spržili ste već 800 milja kuna na INU, ne budite sad blesavi i cicije jer će vam sve biti uzalud!!!
dižite letvicu na 3000 kn i preteknite MOL!!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

Umirovljenici, bivši radnici i ostali dolaze u redovima u brokerske kuće i prodaju, zatim kupuju Ht očekujući dividendu.. to je to. A da se forumaše i trejdere pita koji vide da kupnja jača, mirovinci, mol, ameri, rusi ili ko god, već bi bili primorani podići ljestvicu za stotinjak i više kuna. Dokle god ovi prodaju samo da prodaju ništa od rasta nažalost.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Došao je automatski nalog na kupnju..

lp


koji?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close